Skip to content

Jak korzystać z WhatsApp na dwóch telefonach i jednocześnie?

14 de Listopad de 2021

Zwykle zwykle używamy nasze konta w mediach społecznościowych na różnych urządzeniach, niezależnie od tego, czy mamy kilka telefonów, czy korzystamy z komputera. Dlatego to normalne, że chcemy zalogować się na kilka urządzeń za pomocą naszego WhatsApp.

Możesz pomyśleć, że nie da się tego zrobić na telefonie, ale w rzeczywistości jest to możliwe. Wkrótce pokażemy Ci, jak możesz zaloguj się ze sobą WhatsApp na różnych urządzeniach a także pokażemy kilka zewnętrznych aplikacji, które bardzo dobrze wykonują tę pracę.

Zalecenia przed użyciem WhatsApp na dwóch telefonach

Jeśli myślisz o korzystaniu z konta WhatsApp na dwóch różnych telefonach, musisz wiedzieć ryzyko, które podejmujesz, wykonując tę ​​czynność, ponieważ oficjalna strona pomocy WhatsApp wyraźnie wyjaśnia, że ​​ta funkcja jest niedostępna. Jeśli użyjesz go w sposób piracki, Twoje konto WhatsApp może zostać zawieszone.

Jaka jest najlepsza metoda korzystania z WhatsApp na dwóch telefonach komórkowych?

Istnieje kilka sposobów korzystania z WhatsApp na różnych urządzeniach, to jest za pośrednictwem internetowej wersji WhatsApp. Jest to najbardziej zalecane, ponieważ jest to własna metoda WhatsApp i nie musisz używać aplikacji firm trzecichMinusem tej metody jest to, że ta wersja WhatsApp jest przeznaczona głównie dla komputerów, więc bardzo niewygodne jest rozmawiać z inną osobą korzystającą z tej wersji WhatsApp na telefonie.

Korzystanie z WhatsApp Web jest jednym z metody komunikacji, z których korzystamy najczęściej teraz. Dlatego WhatsApp w najnowszej aktualizacji pozwoli Ci zalogować się do WhatsApp Web na więcej niż 4 urządzeniach. W ten sposób łatwiej będzie Ci komunikować się z kimkolwiek, jeśli np. pracujesz w biurze i częściej korzystasz z komputera.

Jakich aplikacji mogę użyć do sklonowania WhatsApp na dwa telefony?

Oczywiście jeśli chcesz używaj WhatsApp na wielu telefonach Bez konieczności robienia tego z przeglądarki internetowej, istnieje kilka aplikacji, które umożliwiają wykonywanie tego rodzaju działań, a wkrótce pokażemy Ci dwóch najlepszych do wykonania tej pracy.

Ale powinieneś wiedzieć, że nie są to aplikacje takie jak WhatsApp, ale korzystają z obsługi WhatsApp Web i pewnego rodzaju dostosowania, aby wyglądały bardziej jak oryginalna wersja WhatsApp więc będą działania, których nie będziesz w stanie wykonać, takie jak w sieci WhatsApp.

Whatsclone jest jednym zaplikacje innych firm, dzięki czemu możesz sklonować WhatsApp i dzięki temu móc z niego korzystać na tablecie lub innym telefonie. Wśród zalet, które oferuje ta aplikacja, jest niewielka modyfikacja widok WhatsApp Web, aby uczynić go bardziej użytecznym w telefonie. Ale ma to również inne wady i polega na tym, że zachowuje wiele wad, które ma w WhatsApp Web, a kolejną wadą jest to, że będziesz musiał utworzyć konto użytkownika, aby z niego korzystać.

logo sklepu zabaw

Kolejną aplikacją, dzięki której będziesz mógł zdalnie sklonować WhatsApp, jest Whatweb Cloner. W tym też możesz sklonować swoje konto WhatsApp i będziesz mógł pobierać statusy, czyścić przestrzeń WhatsApp, usuwając niektóre pliki, a także ma inne bardzo przydatne narzędzia podobne do oryginalnej aplikacji WhatsApp.

Jak platforma WhatsApp otrzymała wiele próśb o ta funkcja być dodano do oryginalnej aplikacji ta funkcja najprawdopodobniej pojawi się wkrótce. Dlatego jest też opcja poczekania, aż projektanci tej platformy zdecydują się na jej włączenie. Stamtąd możesz z niego swobodnie korzystać bez konieczności pobierania jakiejkolwiek innej aplikacji lub korzystania z przeglądarki telefonu.

Jak sprawdzić, czy klonowanie WhatsApp na dwóch telefonach działało?

Jeśli chcesz się upewnić, że klonowanie twojego WhatsApp było dobre, możesz wprowadzić ten klon WhatsApp i wyślij wiadomość do dowolnego ze swoich czatów najlepiej kogoś, kto jest blisko ciebie, jak twój brat, i zapytaj go, czy wiadomość dotarła dobrze. Możesz więc być pewien, że ten WhatsApp działa najlepiej i możesz go używać na innym urządzeniu.