Skip to content

Jak korzystać z WhatsApp, jeśli mój telefon komórkowy jest w trybie samolotowym

31 de styczeń de 2021

Różnorodne formy komunikacji, które obecnie istnieją, poświęcają się zadaniu oferowania wielu opcji, które pozwalają użytkownikom na lepszą interakcję. Dlatego aplikacje takie jak WhatsApp umożliwiają dostęp do wielu funkcji, takich jak czytanie lub odpowiadanie na wiadomości bez połączenia z Internetem, ale także możliwość komunikowania się z kontaktami, nawet jeśli masz włączony tryb samolotowy. Wierz lub nie, możesz to zrobić, aw następnym artykule wyjaśnimy jak to zrobić, jak korzystać z WhatsApp, jeśli mój telefon komórkowy jest w trybie samolotowym.

Należy podkreślić, że kiedy tryb samolotowy w telefonie komórkowym funkcja ta wpływa na różne połączenia, jakie masz ze światem zewnętrznym. Z tego powodu nie martw się, jeśli aktywujesz ten tryb i myślisz, że z tego powodu nie będziesz otrzymywać wiadomości ani powiadomień z WhatsApp. W tym artykule wyjaśnimy wszystkie Twoje wątpliwości i obawy.

Jeśli chcesz aktywuj tryb samolotowy na swoim telefonie komórkowym iw ten sposób móc wysłać wiadomość z platformy WhatsApp. Musisz wybrać tę opcję z telefonu komórkowego, a nie z aplikacji, ale nie martw się, czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jakie kroki musisz podjąć Aktywuj tę funkcję i możesz wysyłać wiadomości do swoich kontaktów.

Jak korzystać z WhatsApp, jeśli mój telefon komórkowy jest w trybie samolotowym

Więc możesz używaj WhatsApp, jeśli Twój telefon komórkowy jest w trybie samolotowym, musisz wykonać następującą konfigurację, ale na telefonie komórkowym. Aby to zrobić, przejdziesz do centrum sterowania telefonu i wybierzesz opcję Połączenia. Wewnątrz zobaczysz kilka ikon, które reprezentują sposób łączenia się z innymi urządzeniami.

Wśród różnych opcji, które można znaleźć, są Wi-Fi, Bluetooth itp. Ale zamierzasz wybrać lub nacisnąć ikonę płaszczyzny, która reprezentuje tryb samolotowy. Wykonując tę ​​operację, przestaniesz otrzymywać wiadomości WhatsApp. Jeśli wyślesz jakąkolwiek wiadomość, będzie ona oczekująca i nie będziesz mógł przesyłać statusów do WhatsApp.

Jeśli możesz to stwierdzić, zablokowałeś możliwość odbierania i wysyłania wiadomości po aktywacji tego trybu samolotowego. Ale nie martw się, istnieje bardzo prosty sposób korzystania z aplikacji WhatsApp z aktywowanym trybem samolotowym. Aby to zrobić, musisz wykonać następujące kroki, które wymienię poniżej.

Używaj WhatsApp z włączonym trybem samolotowym

Pierwsza rzecz, którą powinieneś zrobić, jeśli chcesz używaj WhatsApp, jeśli mój telefon komórkowy jest w trybie samolotowym to pozostać w sekcji połączeń i wybrać opcję WiFi. To, aby móc go aktywować i musisz upewnić się, że jesteś połączony. W ten sposób będziesz cieszyć się wszystkimi funkcjami, które oferuje WhatsApp.

Również z tą funkcją Wi-Fi włączoneZwykle będziesz mógł odbierać i wysyłać wiadomości, sprawdzać status i ich aktualizacje, a także odbierać i wykonywać połączenia. Widzisz, jakie to proste Aktywuj funkcja, która wydaje się zostawiać nas w szczerym polu. A wraz z aktywacją innej funkcji możemy ponownie połączyć się ze światem.

Bardzo ważne jest, aby mieć pewność, że gdziekolwiek jesteś, możesz łączyć się przez sieć WiFi, w przeciwnym razie nic, co zrobisz, nie pozwoli Ci się komunikować WhatsApp. Ale nie będziesz w stanie tego zrobić w żaden sposób, ponieważ aktywacja trybu samolotowego spowoduje odłączenie od świata.

Ważne jest również, aby powiedzieć, że wiele osób lubi korzystać z trybu samolotowego, to jest pozostać ukryty i że nikt nie wie, co jest jego Lokalizacja. Ale na pewno aktywowałeś Wi-Fi swojego urządzenia komórkowego, aby móc komunikować się z kontaktami. To bardzo sprytny sposób, aby pozostać poza światem, nie będąc nim.

ekran samolotu

W ten dobrze wyjaśniony sposób przekazaliśmy Ci informacje o aktywacji trybu samolotowego oraz o tym, jak dzięki tej aktywnej funkcji możesz wysyłać wiadomości WhatsApp do swoich kontaktów. I po raz kolejny mogłeś nauczyć się kroków, aby wiedzieć, jak używać WhatsApp, jeśli mój telefon komórkowy jest w trybie samolotowym.

dołącz do naszego kanału telegram