Skip to content

Jak korzystać z serwisu Netflix Party na telefonie komórkowym krok po kroku

31 de styczeń de 2021

Chcemy spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi podczas oglądania serialu lub filmu. Z Netflix Party z komputera możemy to zrobić. Ale co, jeśli chcemy to zrobić z naszego telefonu komórkowego, jak możemy to zrobić? Pokrótce pokażemy, jak to zrobić korzystaj z Netflix Party na urządzeniach mobilnych.

Koronawirus spowodował, że zdystansowaliśmy się społecznie; i że pozostajemy w domu dla bezpieczeństwa naszego i naszych bliskich. Ale dzięki Netflix możemy poczuć razem, mimo że są osobno.

Netflix stał się sławny dzięki wielkiej różnorodności treści; Jeśli próbowałeś tego wcześniej, będziesz wiedział, które są najlepsze filmy i seriale Netflix. Możesz nie wiedzieć, że możesz sortować listę filmów i seriali w serwisie Netflix w porządku alfabetycznym.

Skąd pochodzi ta aplikacja?

Istnieje wynalazek, który pozwala nam dzielić się w czasie rzeczywistym z naszymi bliskimi. Nazywa się Netflix Party, co to jest iz czego się składa? To ciekawe połączenie platformy serialowo-filmowej Netflix z komunikatorami. To narzędzie nie zostało opracowane przez samych ludzi Netflix.

Jest o rozszerzenie Google Chrome; Umożliwia to kilku użytkownikom jednoczesne oglądanie seriali i filmów. Ponadto mogą natychmiast dodawać komentarze na powiązanym czacie. Dzięki temu nowemu rozszerzeniu ludzie mogą czuć, że są razem, mimo że są osobno.

To prawda, że ​​możemy oglądać treści Netflix na naszych telefonach komórkowych, mimo że nie możemy cieszyć się Netflix Party na naszych telefonach komórkowych. Funkcja została przygotowana dla nas tylko do korzystania z niej w przeglądarce Chrome na laptopach lub komputerach stacjonarnych.

Ale przedstawiamy rozwiązanie, abyś mógł korzystać z Netflix Party na swoim telefonie komórkowym. Jest to aplikacja o nazwie Rave. Jest to aplikacja, która pozwoli Ci stworzyć lub dołączyć do różnych kanałów razem z rodziną i przyjaciółmi.
W aplikacji kanały pozwalają ci kontaktować się z każdym na całym świecie.

Możesz więc oglądać seriale, nagrania wideo lub filmy jednocześnie. Możesz go używać, gdy chcesz używać Netflix do oglądania z rodziną i przyjaciółmi. Twoi goście otrzymają powiadomienie, chociaż możesz również wysłać im łącze SMS-em, WhatsApp, Messenger lub pocztą. Musisz wziąć pod uwagę, że każdy użytkownik musi mieć konto Netflix.

Krok po kroku, aby cieszyć się Netflix Party na swoim urządzeniu

Wspominamy, że aby cieszyć się Netflix Party na telefonie komórkowym, musisz mieć aplikację Rave na swoim telefonie komórkowym. Działanie aplikacja jest bardzo prosta. Pokażemy Ci, jak z niego korzystać z Netflix.

Rave app zdjęcie

Nie musisz zgadzać się z przyjaciółmi i rodziną, aby wszyscy zaczęli grać w tym samym czasie. Rave odpowiada za synchronizację wszystkiego za pośrednictwem używanego kanału. Aplikacja połączy wszystkie elementy wideo, dźwięku i czatu, aby działały zsynchronizowane. Aby to osiągnąć, musisz wykonać następujące kroki:

  1. Ze sklepu Google Play musisz pobierz Rave. Rodzina i przyjaciele powinni również pobrać ją na swoje telefony komórkowe.
  2. Utwórz konto lub zaloguj się do aplikacji Rave.
  3. Musisz stworzyć swój własny pokój, w tym celu musisz nacisnąć przycisk Dodaj znajomych. Ten przycisk znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.
  4. Następną rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest dodanie rodziny lub przyjaciół z listy kontaktów w telefonie komórkowym lub Facebooku.
  5. Po wybraniu rodziny lub przyjaciół musisz wrócić do ekranu głównego Rave.
  6. Kliknij ikonę +, aby zobaczyć dostępne platformy wideo.
  7. Możesz to zobaczyć w opcje dostępne w serwisie Netflix. Jeśli robisz to po raz pierwszy, poprosi Cię o rozpoczęcie sesji Netflix Party.
  8. Teraz musisz wybrać serial lub film, który chcesz zobaczyć z rodziną i przyjaciółmi, i rozpocząć odtwarzanie.

Dzięki tym prostym krokom będziesz gotowy oglądaj Netflix jednocześnie i rozmawiaj z rodziną i przyjaciółmi w tym samym czasie. Z przyjemnością pomogliśmy Ci cieszyć się Netflix Party. Odwiedzaj naszą stronę, aby znaleźć inne tematy, które mogą Cię zainteresować.