Skip to content

Jak korzystać z Google Maps, aby sprawdzić, czy supermarket jest pełen ludzi

12 de Maj de 2021

W dzisiejszym cyfrowym świecie istnieje wiele aplikacji powiązanych lub związane z GPS, dzięki czemu użytkownicy mają większy dostęp do map i tras, w których się znajdują, ze swojego urządzenia mobilnego, bez tylu komplikacji.

Jedną z najpopularniejszych i najłatwiejszych w użyciu jest aplikacja stworzona przez gigantyczne imperium Google, zwana Google Maps, która została uruchomiona w 2005 roku, najpierw w celu uzyskania dostępu z przeglądarki internetowej, a później została dostosowana do modalności, których wymagał rynek. tworzenie aplikacji o tej samej nazwie dostępne na Androida i iOS.

Wiele osób używa aplikacji nie tylko do lokalizowania się w miastach, ale raczej obecnie ma inne różne usługi który oferuje na przykład: sprawdzenie, które restauracje, apteki, szpitale, biblioteki lub supermarkety znajdują się blisko Twojej lokalizacji; Pozwala także aktywować tryb jazdy, aby jechać tam, gdzie chcesz, zobaczyć ruch na głównych ulicach, napływ ludzi w określonym miejscu itp.

Warto wiedzieć, czy supermarket jest pełen ludzi

Jeśli jesteś jednym z użytkowników, którzy często chodzą do supermarketu i musisz dokładnie wiedzieć, który z nich jest pełny a które nie, to informacje, które wkrótce przekażemy, są dla Ciebie zalecane.

Dla większości ludzi, którzy robią zakupy w ostatniej chwili lub chodzą do supermarketu prawie codziennie, To jest fundamentalne znają rynki, na których jest duża liczba kupujących i wolą się tam nie wybierać, dlatego chcą wiedzieć, w jaki sposób mogą się dowiedzieć, na który wybrać i czy nie ma tłoku ani opóźnień w procesie zakupu.

Dlatego przy użyciu aplikacji mobilnych łatwo uzyskać te informacje w kilku krokach i bez konieczności udawania się do jednego lub większej liczby dostaw aby móc wybrać, który kupić, a który nie jest pełny lub prawie pusty.

Jak mogę się tego dowiedzieć za pomocą Map Google?

Usługa map Google to narzędzie, które Pozwoli ci to łatwo zbadać supermarkety które nie są wyrwane ludziom, tutaj wyjaśniamy, jak to zrobić szybko i łatwo:

 • Wprowadź aplikację z telefonu komórkowego
 • Musisz znaleźć supermarket, do którego chcesz iść na zakupy
 • Dokonaj wyboru na tym
 • Następnie naciśnij miejsce, w którym wychodzą dane (nazwa, adres i godzina zamknięcia)
 • Rozwiń informacje i przewiń w dół
 • Zlokalizuj popularne czasy
 • Tutaj dostarcza informacji w czasie rzeczywistym zgodnie z czasem, którego szukasz

Godzinach szczytu

Możesz łatwo poznać godziny, w których supermarket lub zaopatrzenie jest bardziej zatłoczone, w tym celu zalecamy postępować zgodnie z instrukcjami podanymi wcześniej, ale tutaj podkreślamy, że w sekcji popularnych godzin możesz wyświetlić wykres, na którym jest to obserwowane godziny, w których uczęszcza do publiczności i z kolei „godziny szczytu”.

Aby lepiej zrozumieć informacje przedstawione na słupkach w tej sekcji, doradzimy Ci to, przeglądając godziny, w których punkty na wykresie są najwyższeoznacza, że ​​w tych godzinach występuje większe skupisko użytkowników w tych miejscach.

zatłoczony supermarket

O której mam iść na zakupy?

Na zakupy zalecamy, aby było to w czasie, w którym zazwyczaj zapasy są bardzo mało zatłoczone, a niektóre mają inne godziny pracy i inne godziny szczytu. Jednak przeprowadzając badanie, możesz odkryć, że wiele supermarketów w pobliżu Twojej lokalizacji pokrywa się.

Następnie, przed wyjazdem zajrzyj na mapy Google A może bardzo przydatne będą dla Ciebie następujące ogólne uwagi dotyczące aplikacji:

 1. Kiedy supermarkety właśnie się otwierają
 2. Godzina po obiedzie (około 2 lub 3 po południu)
 3. Również po obiedzie i przed zamknięciem (między 8 a 9 wieczorem)
 4. Jeśli supermarket jest otwarty 24 godziny, po godzinie 22:00 będzie prawie pusty

Do którego supermarketu mam się udać?

Na koniec, aby wybrać supermarket, po konsultacji z aplikacją i podanymi wcześniej zasadami, zalecamy udanie się na miejsce gdzie możesz zdobyć najwięcej produktów i lubisz kupować.