Skip to content

Jak korzystać z filtra, który zmienia kolor oczu na Instagramie? – Idealne selfie

25 de październik de 2021

Sieci społecznościowe wykroczyły poza główną funkcję, z jaką zostały stworzone, którą początkowo była komunikacja z innymi ludźmi. Teraz możesz wysyłać całkowicie przekształcone obrazy wyłącznie w celu zabawy. A te narzędzia mogą również modyfikować tylko niektóre aspekty, dlatego pokażemy Ci jak używać filtrów zmieniających kolor oczu na Instagramie.

Stosowanie filtrów w sieciach społecznościowych stało się bardzo popularne i jest to, że służą nie tylko do rozśmieszania nas, ale także do uatrakcyjnienia naszego wyglądu. Chociaż możemy użyć filtrów z motywami świątecznymi, takich jak filtry z efektami świątecznymi. W każdym razie za pomocą tego narzędzia Twoje zdjęcia będą miały osobisty i kolorowy akcent, który chcesz.

W tym artykule pokażemy, co możesz zrobić, aby zastosować filtry do swoich zdjęć, aby może zmienić kolor twoich oczu. W naturalny sposób i nie wyglądając jak kreskówka, więc jeśli chcesz wiedzieć, jak to zrobić. Czytaj dalej, że poniżej pokażemy Ci proces, który musisz wykonać, aby osiągnąć tę spektakularną zmianę.

Jak wygląda proces stosowania filtra zmiany koloru oczu do zdjęć na Instagramie?

Jedno z ograniczeń, które możemy mieć kiedy chcemy użyć filtra, jest to, którego chcemy użyć i nie mamy go pobranego w aplikacji Instagram. Ale nie martw się, to wcale nie jest trudne pobierz potrzebny filtr. W tym celu możesz wejść do aparatu na Instagramie i zajrzeć do sekcji „Filtry”.

Ale możesz też przeprowadzić to wyszukiwanie wpisanie profilu kontaktu i jest to prawdopodobnie jeden z najczęściej używanych sposobów na znalezienie potrzebnego filtra. I w tym przypadku zobaczymy, że będziemy mieli kilka alternatyw i są one następujące:

Wprowadź profil użytkownika „Sophie”

Do użyj filtra, który zmienia kolor twoich oczu Na zdjęciach na Instagramie jednym z najpopularniejszych profili jest niewątpliwie Sophie. Aby mieć dostęp do tego profilu, wystarczy wpisać tę nazwę w wyszukiwarkę profili. Teraz, aby filtr mógł zostać dodany do menu filtrów, musisz wykonać następujące czynności, wejdź w sekcję, w której znajdują się zdjęcia.

Więc musisz wybierz zdjęcie z filtrem koloru oczu chcesz i w tym celu kliknij nazwę filtra. Natychmiast rozpocznie się proces wgrywania zdjęcia, a następnie musisz kliknąć przycisk „Zapisz” i gotowe, będzie ono w Twoim menu i możesz go używać w dowolnym momencie na swoich zdjęciach.

Znajdź filtr 'Ariel’

Teraz możesz użyć filtra, który Ci pomoże edytuj kolor oczu na zdjęciu w bardzo prosty sposób i nie wyglądając zbyt naturalnie. A jednym z tych filtrów jest „Ariel”, aby znaleźć ten filtr, musisz wykonać następujące czynności. Najpierw wejdź do aplikacji Instagram, a następnie wejdź do sekcji historii, a w tym celu przesuniesz ekran w prawo.

mężczyzna używa filtra na Instagramie

W sekcji filtrów wybierz ten, który chcesz, każdy działa, następnym krokiem jest kliknięcie ikony strzałki, która jest wyświetlana obok nazwy filtra. Ta akcja wygeneruje na ekranie trzy opcje i w naszym przypadku wybierzemy „Eksportuj efekt”. Zostanie wyświetlone menu efektów i kliknij 'Selfies’ i tam znajdziesz filtr 'Ariel’.

Pobierz i przetestuj filtr

Gdy już masz filtr, którego chcesz użyć edytuj kolor oczu na swoich zdjęciach które wrzucisz na Instagram, pamiętaj, że możesz również umieszczać filtry i efekty na Instagram Stories. Pobierz go i będziesz miał go w swoim menu filtrów, aby używać go, kiedy tylko chcesz.

Chociaż możesz również użyć go najpierw, aby sprawdzić, czy wynik Cię satysfakcjonuje, aby przetestować filtr, wystarczy go kliknąć. Teraz musisz wybierz spośród różnych oferowanych kolorów zmienić kolor oczu i gotowe.

Pobierz swoje zdjęcie lub wideo

Aby zakończyć proces, musisz teraz zapisać zdjęcie lub film w swojej mobilnej galerii, pamiętaj, aby jeszcze nie przesyłać historii. Będziesz wiedział, że utworzona zawartość została pomyślnie zapisana, ponieważ zobaczysz w niej ikonę w kształcie strzałki. Odtąd możesz użyć tego obrazu lub filmu, w którym użyłeś filtra zmiany oczu.

instagram aplikacji mobilnej

Jak edytować kolor oczu za pomocą aplikacji „Eye Color Studios”?

W przypadku, gdy filtry, które poleciliśmy w tym artykule, nie spełniają Twoich oczekiwań, możesz skorzystać z innych narzędzi. Jest to aplikacja znana jako „Studio kolorów oczu”, która zapewni profesjonalne rezultaty. Ponadto oferuje inne kolory, odcienie i efekty, które dodadzą Twoim oczom magicznego dotyku, którego szukasz.

Aby skorzystać z tego programu wystarczy przejść do wirtualnego sklepu na urządzeniu mobilnym, w przypadku systemu Android wejść do Sklepu Play i pobrać narzędzie. Musisz zrobić to samo, jeśli używasz urządzenia marki Apple i wejdź do App Store.

Gdy masz już „Eye Colour Studios” na swoim smartfonie, zobaczysz, jak łatwe i szybkie jest korzystanie z tej aplikacji. I niesamowite rezultaty, jakie przyniosą Twoje zdjęcia, gdy Zmień kolor oczu i prześlij je do swoich historii na Instagramie.