Skip to content

Jak korzystać z FaceApp, aby wiedzieć, jak będą wyglądać Twoje dzieci?

25 de październik de 2021

W dzisiejszych czasach stworzono niekończące się aplikacje i filtry do aparatu, dzięki którym można cieszyć się wieloma zabawnymi edycjami. Z nimi Możesz dodać emotikony, makijaż, zobaczyć, jak byś wyglądał jako staruszek i wiele więcej, wszystko w kilka sekund za pomocą aplikacji.

FaceApp to najczęściej używana aplikacja do tego typu efektów, dzięki której możesz dodać efekty do swojej twarzy, a dodatkowo możesz zobaczyć, jak Twoje dzieci mogą być w przyszłości, wszystko w zasięgu jednego kliknięcia. Jeśli nadal nie wiesz, jak korzystać z tej ostatniej opcji, jesteś we właściwym miejscu, gdzie nauczymy Cię, jak korzystać z FaceApp, aby wiedzieć, jak Twoje dzieci mogą być w przyszłości.

Jak działa FaceApp, aby mieszać twarze i przewidywać, jakie będą Twoje dzieci?

Aplikacje takie jak FaceApp, które używają filtrów, aby przewidzieć, jakie będą Twoje dzieci w przyszłości lub jak będziesz wyglądać młodziej lub starzej, korzystają z systemu sztucznej inteligencji. Ten zautomatyzowany system bierze pod uwagę i analizuje cechy, które mogą być genetyczne za pomocą szeregu algorytmów, a następnie dopasowuje je do odpowiednich proporcji wraz z kilkoma innymi cechami, aby pokazać, jak Twoje dzieci będą wyglądać w przyszłości.

Co zrobić, aby FaceApp ujawnił, jakie będą twarze Twoich dzieci?

Jak już wspomnieliśmy powyżej, FaceApp to jedna z najczęściej używanych aplikacji przez użytkowników zafascynowanych efektami i filtrami zdjęć. Dzięki szerokiej gamie efektów, od starzenia lub odmładzania twarzy na zdjęciu, po możliwość zobaczenia, jak Twoje dzieci mogą wyglądać w przyszłości, do tej pory ma ponad 4 miliony pobrań.

FaceApp jest dostępny na każde urządzenie mobilne i całkowicie darmowy, więc możesz edytować swoje zdjęcia i korzystać z jego efektów, pobierając je na dowolnym urządzeniu.

Za pomocą telefonu komórkowego z systemem Android lub iOS

Jeśli chcesz skorzystać z aplikacji FaceApp, aby zobaczyć, jak Twoje dzieci będą wyglądały w przyszłościMożesz to zrobić z telefonu komórkowego, niezależnie od tego, czy ma system Android czy iOS. Ponadto możesz pobrać aplikację całkowicie za darmo z PlayStore i AppStore, aby móc korzystać z pożądanych efektów, wykonując tylko następujące czynności:

  • Zainstaluj FaceApp na swoim urządzeniu mobilnym i wejdź do aplikacji, a następnie wybierz, skąd chcesz przesłać zdjęcie, bezpośrednio z aparatu lub z galerii.
  • Po wybraniu lub zrobieniu zdjęcia musisz przesunąć ekran w lewą stronę, aby znaleźć Opcja „Zmiana twarzy” i kliknij na niego.
  • Wreszcie, wybierasz opcję „Nasz syn” i dodaj zdjęcie drugiego przyszłego ojca, poczekaj kilka sekund, aż platforma wygeneruje obraz, a otrzymasz możliwy wygląd swojego przyszłego dziecka.

Z PC

Z drugiej strony, jeśli chcesz zobaczyć, jak Twoje dziecko będzie w przyszłości z komputera lub komputera, możesz to zrobić, chociaż aplikacja nie jest dostępna na komputer, możesz to zrobić za pomocą alternatyw. Jedną z tych alternatyw jest zainstaluj emulator Androida na swoim komputerze, dzięki czemu można pobrać aplikację mobilną, wykonując czynności opisane w poprzednim punkcie.

Jeśli jednak nie podoba Ci się pomysł zainstalowania emulatora Androida na swoim komputerze, możesz również poszukać innych platform internetowych, które oferują ten efekt, jednak niewielu go ma.

emulator Androida

Lista innych aplikacji, których możesz użyć, aby dowiedzieć się, jaka będzie twarz Twojego dziecka

Oprócz FaceApp, istnieją inne aplikacje, dzięki którym możesz użyć efektu aby zobaczyć, jak będzie wyglądała twarz Twojego dziecka w przyszłości, po prostu dołączając zdjęcia Twojego partnera i Ciebie. Niektóre z alternatyw, które mogą zastąpić aplikację FaceApp pod względem inteligentnego systemu tworzenia twarzy na podstawie innych, to:

Babymaker

Podobnie jak FaceApp, BabyMaker posiada narzędzie, dzięki któremu możesz zobaczyć, jak może wyglądać Twoje dziecko w przyszłości, po prostu używając zdjęcia, na którym są oboje możliwi rodzice. Wystarczy wejść do aplikacji i zrobić zdjęcie lub wybrać je z galerii, dzięki czemu w kilka sekund aplikacja pokaże Ci możliwą twarz Twojego dziecka.

Generator przyszłości dla dzieci

Ta aplikacja była stworzony wyłącznie dla urządzeń z systemem iOSDzięki temu, korzystając tylko ze zdjęcia dwóch osób i dostosowując niektóre cechy, będziesz mógł zobaczyć, jaki byłby syn tych ludzi. Future Baby Generator jest dostępny w AppStore całkowicie za darmo, a stworzenie obrazu zajmie Ci tylko kilka sekund.

Baby Maker: Generator przyszłości dla niemowląt

Chociaż obie aplikacje są tworzone wyłącznie w jednym celu, którym jest generować obrazy przedstawiające dzieci dwojga ludzi, nie mają tych samych narzędzi, co FaceApp. Dlatego możesz ich użyć, jeśli chcesz tylko wygenerować możliwą twarz swojego dziecka, ale jeśli szukasz aplikacji, która oferuje dużą liczbę filtrów, FaceApp jest idealnym rozwiązaniem.

Alternatywy dla FaceApp

Czy wynik tego typu aplikacji jest wiarygodny?

Chociaż technologia i sztuczna inteligencja, którymi dysponują te aplikacje, są nowoczesne, a dodatkowo codziennie publikowane są nowe aktualizacje, trudno im to wszystko załatwić. Możesz go jednak używać dla zabawy lub ciekawości, ponieważ chociaż nie jest to całkowicie poprawne, możesz sobie w przybliżeniu wyobrazić, jakie będzie Twoje dziecko.