Skip to content

Jak korzystać z FaceApp, aby łysić? – Edycja zdjęć

14 de listopad de 2021

W FaceApp można znaleźć wiele filtrów dla modyfikować swoją twarz lub twarz innej osoby za pomocą obrazu wybrane lub też ze zdjęciem zrobionym bezpośrednio aparatem aplikacji. Jednym z najpopularniejszych filtrów jest ten, który edytuje zdjęcie, aby osoba wyglądała na łysą. Istnieje kilka sposobów na dotarcie do tego i innych filtrów w FaceApp, ponieważ ma niesamowite funkcje.

Czy konieczne jest posiadanie konta Pro, aby robić zdjęcia z filtrem, aby stać się „Łysym”?

Standardowe konto FaceApp może również oferować swoim użytkownikom filtr do edycji swoich zdjęć, aby wyglądały na łyse, chociaż dostęp do tego efektu uzyskuje się patrząc na reklamy; Po obejrzeniu filmu przez kilka sekund będziesz mógł uzyskać dostęp do filtra, co nie generuje problemu, jeśli jesteś w sieci Wi-Fi. w przeciwnym razie za usługę internetową naliczane są opłaty.

Jak znaleźć filtr, który sprawi, że będziesz łysy na FaceApp?

Musisz najpierw mieć zainstalowaną aplikację FaceApp na swoim telefonie, w przeciwnym razie nie będziesz mógł skorzystać z jej zasobów, wejść do aplikacji i wybrać, czy zrobić zdjęcie właśnie w tym momencie (za pomocą aparatu w aplikacji) lub wybrać zdjęcie w galerii, powinno to dobrze wyglądać i najlepiej, żeby włosy nie zakrywały brwi.

Po wybraniu obrazu do przekształcenia przesuń w jedną stronę menu na dole, które pokazuje sekcje do wyboru filtrów, wybierz „fryzury” i przesuń w jedną stronę, aż znajdziesz filtr „Hitman”, ten filtr jest tym, który da wygląd łysiny do wybranego zdjęcia.

Warto wspomnieć, że jeśli zdjęcie przedstawia kobietę, interfejs aplikacji dobierze odpowiednie filtry dla kobiety, który nie zawiera filtra, aby uzyskać łysienie. Jeśli chcesz zmienić interfejs, aby aplikacja rozpoznawała twarz jako męską, możesz to zrobić, naciskając opcję w prawym górnym rogu po wybraniu zdjęcia.

Jak włączyć filtr „Hitman” w FaceApp?

Aby włączyć filtr „Hitman”, musisz poszukać filtra w sekcji „fryzury”; Jeśli jesteś ze standardowego konta FaceApp, możesz uzyskać dostęp do jego użycia, klikając je i wybierając opcję ’zobacz reklamę 'w oknie, które pokaże Ci aplikacja, może to być próbka gry lub reklama innej aplikacji.

Musisz uzbroić się w cierpliwość i poczekać na zakończenie reklamy, nie możesz go pominąć ani odciąć połączenia internetowego do czasu, aż minie pozostały czas, po czym naciśnij 'x’ znajdujący się w lewym górnym rogu i tym samym zamkniesz reklamę, wtedy zobaczysz swoje zdjęcie z zastosowanym filtrem i możesz go zapisać, naciskając przycisk „zapisz” w prawym górnym rogu.

Jakie są najbardziej podobne filtry, aby stać się „Łysym” bez posiadania konta Pro w FaceApp?

FaceApp posiada szeroką gamę filtrów oprócz tego, który sprawia, że ​​wyglądasz na łysinę, w sekcji „fryzury” znajdziesz fryzury, dostępne ze standardowego konta. Co prawda, jeśli efektem, którego chcesz, jest łysienie, ale nie masz konta Pro na FaceApp, możesz uzyskać do niego dostęp ze standardowego konta.

Otwórz aplikację FaceApp i wybierz zdjęcie ze swojej galerii lub zrobione aparatem, po jego wybraniu zobaczysz dostępne filtry zgodnie z interfejsem (kobieta lub mężczyzna), upewnij się, że wybrany interfejs jest męski, a następnie naciśnij przycisk 'showcase ’ opcja, która znajduje się na początku menu filtrów, dzięki czemu otworzysz sekcję z kilkoma filtrami w tym Hitman, bez reklam.

zapisz zdjęcie w oknie sklepu

Konto FaceApp Pro zapewnia użytkownikom większą wygodę edycji, od lepszej jakości po dostępność różnych filtrów, usuwa znaki wodne aplikacji lub stemple z zapisanych obrazów oraz nie wymaga reprodukcji reklam do korzystania z zasobów aplikacji.

Istnieją inne aplikacje, które oferują filtr gołysienia, Najbardziej znane są TikTok i Instagram, ale w FaceApp zwykle trochę łatwiej jest używać efektów w filmach i zdjęciach, więc to zależy od każdego użytkownika, co oznacza, że ​​chce wybrać edycję swoich zdjęć i udostępniać je w sieciach społecznościowych lub znajomym i rodzinie

dołącz do naszego kanału telegram