Skip to content

Jak korzystać z Discord w Among Us z telefonu komórkowego lub komputera i dodawać znajomych

10 de marzec de 2021

Wśród nas jest jedna z gier wideo najważniejsze i uznane w ostatnich latach na całym świecie. Jego rozkwit był całkowicie wykładniczy i do dziś jest jednym z 10 najczęściej pobieranych plików na urządzenia mobilne z systemami operacyjnymi, takimi jak Android i iOS. Zachowuje nawet ten rekord w swojej aplikacji na komputery i laptopy.

Nie ma wątpliwości, że ta gra zostanie na dłużej. Można powiedzieć, że może na tym samym poziomie, co inne świetne tytuły, takie jak Angry Bird czy Candy Crush. Te w ten sam sposób mieli lata swojej chwały, ale pomimo tego, że już przeszły, nadal znajdują się w czołówce najczęściej pobieranych plików w Sklepie Play, App Store i każdym innym sklepie alternatywnym lub zewnętrznym.

Jaki jest nasz cel w Among Us?

Among Us to jedna z najbardziej udanych gier tego roku. Ale dokładnie,Jaki jest cel tej gry? Nie martw się, wyjaśnimy ci to teraz.

Kiedy się spotkasz w świecie pośród nas Zrozumiesz, że jesteś członkiem załogi, który znajduje się w wielkim statku kosmicznym, który podróżuje wzdłuż i wszerz kosmosu z wieloma innymi członkami załogi.

Dokładnie, licząc was, na statku kosmicznym będzie około 10 członków załogi. Misją każdego członka załogi jest wykonywanie odpowiednich zadań na statku, który posiada niezliczoną listę czynności. Ale to nie jest problem ani główny powód gry. Okazuje się, że między nami jest oszust i jego misja to wyeliminowanie całej załogi.

Dlatego oprócz możliwości wykonania wszystkich zadań na czas, będziemy musieli znaleźć sposób na zdemaskowanie rzekomego oszusta, zanim trafi on do zdecydowanej większości załogi i wygra grę. Do tego będziemy mieli trochę narzędzia, takie jak kamery bezpieczeństwa móc obserwować całą załogę, ale przede wszystkim uważać, aby nie zostać sam.

W ten sam sposób oszust jest wybierany losowo przez system gier wideo. Niektórzy nawet biorą 2 członków załogi za oszustów w grze. Jeśli tak jest z jakiegokolwiek powodu, będziemy musieli zastawiać pułapki i sabotować statek skutecznie oszukać i wyeliminować całą załogę na pokładzie.

oszust członka załogi

Nie mamy wątpliwości, że wśród nas jest w pełnym złotym wieku i jest obecnie uważana za jedną z najbardziej poszukiwanych i pobieranych gier wideo. To w pełni wieloosobowa gra, do której mogą uzyskać dostęp ludzie z całego świata, ale jak? Następnie powiemy Ci, czym jest Discord i dlaczego jest idealnym sprzymierzeńcem tej słynnej gry.

Co to jest Discord?

Jest to narzędzie, które może dostarczyć nam pewnej ilości narzędzi i usług, na których się skupiamy wiadomości, czaty głosowe. Nabrało to dość dużego rozpędu dzięki narodzinom Among Us. Możesz pobrać tę aplikację bez problemu na telefon komórkowy lub komputer.

Korzystaj z Discord w Among Us na telefonie komórkowym lub komputerze i dodawaj znajomych

Mimo że wśród nas jest to gra wyłącznie dla wielu graczy oferuje nam tylko czat tekstowy, kiedy gramy. Dlatego doświadczenie komunikacyjne i sposób, w jaki rozmowy są generowane, nie są tak interesujące. Ale w przypadku Discord jest odwrotnie ze względu na wszystkie opcje, które oferuje ta aplikacja.

Gdy już masz zainstalowaną tę aplikację Na naszym urządzeniu mobilnym lub komputerze naszym pierwszym krokiem, aby móc połączyć się z naszymi przyjaciółmi, będzie utworzenie serwera lub dołączenie do już utworzonego. Jeśli chcemy go utworzyć, aby móc dodawać znajomych, będziemy musieli udostępnić link do naszego odpowiedniego pokoju, aby mogli się połączyć.

Już jestem na tych serwerach Możemy aktywować czat głosowy i bez problemu rozmawiać podczas gry. Możemy również pisać na czacie tekstowym i wysyłać zdjęcia, filmy, a nawet muzykę.

Jeśli chcemy, aby mikrofon był wyłączony podczas rozmowy, będziemy musieli tylko wybrać tę opcję w narzędziach czatu. Z drugiej strony, jeśli będziemy chcieli dołączyć do serwera, proces będzie taki sam, Wybierzemy, który z nich i to wszystko.