Skip to content

Jak korzystać lub tworzyć konto Tinder bez łączenia konta na Facebooku lub numeru telefonu?

19 de październik de 2021

Jedną z sieci społecznościowych, które są obecnie najczęściej używane do flirtowania lub posiadania partnera, jest Tinder. Czasy bardzo się zmieniły i teraz większość par tworzy się online. Dziś dość często używa się Tindera i właśnie dzięki temu niezwykle łatwo jest łączyć się w tego rodzaju sieciach społecznościowych.

Powiązanie danych z Facebooka ze wspólnymi zainteresowaniami, muzyką, filmami, geolokalizacją, zbiegami okoliczności jest tworzone na platformie, aby później system uformował to, co jest znany jako „Dopasowanie” i odnosi się do faktu, że jest to idealne dopasowanie lub idealna para według Tindera przez zbiegi interesów.

Chodzi o to, aby móc go znaleźć para, w której oboje mają wspólne zainteresowania. Dlatego zaakceptowanie meczu da ci dostęp do możliwości rozpoczęcia rozmowy, aby zakończyć na randce. Chociaż należy zauważyć, że wiele razy spędzasz miło czas sam, a może znajdziesz kogoś, kto może zostać dobrym przyjacielem.

Jak mieć Tindera bez Facebooka lub bez numeru telefonu

Kiedy po raz pierwszy pojawił się Tinder w 2012 roku miałam tylko jeden sposób na założenie profilu, które wraz z ewolucją zmieniały się z biegiem czasu. Początkowo użytkownik, który chciał założyć konto, miał możliwość połączenia konta na Facebooku.

Powodem było to, że w tamtym czasie nie miał wsparcia, które ma obecnie, więc wywołał pewną nieufność do opuszczenia dane powiązania z nieznanym serwisem randkowym aby wszyscy ci ludzie mieli dostęp do naszych prywatnych informacji.

Obecnie istnieją inne metody tworzenia profilu Tinder brak linków do Facebooka I to jest przez numer telefonuDla najbardziej podejrzanych osób jest to informacja, która wydaje się bardziej wiarygodna do udostępnienia, ponieważ nie ma żadnych prywatnych danych, które można by skompromitować, poza numerem i nazwiskiem.

Proces jest bardzo prosty, wystarczy wpisać swój numer telefonu, a następnie poprosi o podanie informacji takich jak imię lub pseudonim, data urodzenia i dostęp do danych mobilnych. Minusem jest to, że nie będziesz mieć dostępu, aby sprawdzić, czy podzielasz swoje zainteresowania ze swoim komputerem.

W zdarzeniu w którym nie chcesz łączyć swojego osobistego numeru telefonu Możesz utworzyć swoje konto z alternatywnym numerem lub kupić numer wirtualny za pośrednictwem aplikacji Hushed.

Czy połączenie Tindera z Facebookiem jest bezpieczne?

Dużym problemem jest utrata prywatności. Nie możesz mieć oddzielnych kont i prawdopodobnie wielu twoich znajomych wie, co robisz. W przypadku Tindera większość ludzi może chcieć zachowaj swoją prywatność do maksimum i dlatego połączenie konta Tinder z Facebookiem dla wielu nie jest dobrym pomysłem.

Ale naprawdę nie powinieneś się tym martwić Tinder pojawia się na Facebooku, ponieważ tak nie jest. Jeśli chcesz jeszcze więcej prywatności podczas rejestracji, możesz skonfigurować tak, aby absolutnie nic z Tindera nie pojawiało się w sieci społecznościowej.

Ale tak jak ci mówiłem Tinder w rzeczywistości nie pojawia się w Twoim profilu, ani nie publikuje żadnych treści na Twoim koncie na Facebooku.. Dlatego nie musisz się martwić, że ktokolwiek dowie się, że używasz tej sieci społecznościowej do flirtu.

Czy mogę mieć Tindera bez łączenia konta na Facebooku?

Nie chcę, żeby Tinder pojawiał się na Facebooku

Więc jak zobaczysz, nie trzeba rejestrować się w inny sposób, bo się nie pojawi każdy rodzaj aktywności, którą prowadzisz w sieci społecznościowej, aby flirtować. Jest to całkowicie prywatne i pozytywne jest to, że w przypadku utraty hasła Tindera lub problemów z tym kontem, możesz je dość łatwo odzyskać.

Nie zapominajmy o twojej główna konkurencja, czyli Badoo i że działa tak samo jak Tinder. Dobrym pomysłem, aby mieć większą szansę na flirt, jest posiadanie konto na obu portalach społecznościowych, aby mieć więcej dopasowań w jak najkrótszym czasie.