Skip to content

Jak konwertować obrazy lub zdjęcia do formatu PDF na Androidzie za darmo bez utraty jakości?

9 de czerwiec de 2022

Kiedy musimy zeskanować dokumenty, aby je zdigitalizować, robienie tego ręcznie jest procesem powolnym, więc idealnym rozwiązaniem jest użycie takich narzędzi, jak skaner tekstu OCR. W innych chcemy tylko przekonwertować nasze zdjęcia lub inne rodzaje obrazów do formatu PDF, dla których użycie konwertera jest najlepszą opcją. Przy tej okazji pokażemy Ci, jak to zrobić konwertuj obrazy do formatu PDF bezpłatnie i z jakością.

Jak przekonwertować darmowe obrazy na wysokiej jakości PDF bez programów

Istnieje wiele konkretnych aplikacji do konwersji zdjęć lub plików graficznych do pliku PDF. Ale jeśli nie chcesz pobierz dowolną aplikację i wolę robić to onlinepokażemy Ci doskonałą opcję z PDF4me.

Ta strona oferuje różne opcje konwersji między różnymi formatami do PDF, w tym OCR lub optyczne rozpoznawanie znaków. Ta funkcja służy do przenoszenia tekstu obrazu do dokumentu cyfrowego, a także innych wielu funkcji.

Aby z niego skorzystać, wystarczy wejdź na stronę PDF4me z dowolnej przeglądarki. Po wejściu znajdziesz kilka opcji do wyboru, wybierz tę dogodną w zależności od potrzeb.

Wybierz lokalizacja pliku, z telefonu komórkowego lub pamięci w chmurze Dropbox lub Dysk Google, wybierz plik, który chcesz przekonwertować na PDF.

Po wybraniu pliku będziesz musiał poczekać kilka sekund, aż zostanie załadowany na platformę. Następny wybierz rozpocznij konwersję, aby rozpocząć proces.

Później pojawi się komunikat, że jest kompletny i możesz go pobrać z powrotem do telefonu komórkowego.

Jeśli zamierzasz przekonwertować kilka zdjęć, program oferuje opcję zapisania ich wszystkich w jednym pliku PDF lub indywidualnie według własnych preferencji. Daje również możliwość pobrania w skompresowanym folderze, oszczędzając miejsce i przechowując wszystkie pliki w jednym miejscu.

Aplikacje do konwersji obrazów do formatu PDF

Istnieje przydatne narzędzie do konwersji zdjęć lub obrazów do formatu PDF, to SmallPDF. to narzędzie może być używany z linią lub jeśli wolisz, możesz pobrać aplikację na Androida ze sklepu Google Play.

Proces konwersji jest podobny do poprzedniegomusisz wejść na stronę lub aplikację, wybrać konwertuj z JPG do PDF, wybrać lokalizację pliku, wybrać plik, wgrać, poczekać na załadowanie, wybrać start i pobrać przekonwertowany plik PDF.

Na niektórych urządzeniach mobilnych możliwość konwersji pliku obrazu lub zdjęcia do formatu PDFw tym celu należy zlokalizować opcję udostępniania aplikacjom i wybrać opcję Konwertuj do formatu PDF.

Inną opcją jest kliknięcie menu obrazu (trzy pionowe kropki w prawym górnym rogu) i wybranie druku, tutaj znajdziesz opcję zapisania jako PDF.

A wszystko to w większości bez konieczności instalowania aplikacji, ponieważ wszystko robimy przez przeglądarkę, jest to przydatne, jeśli będziemy z niego korzystać tylko od czasu do czasu. Z drugiej strony, jeśli korzystanie jest częste, lepiej zainstalować aplikację.

Jak przekonwertować zeskanowany tekst do formatu PDF

Aby osiągnąć konwersja zeskanowanego tekstu za pomocą urządzeń mobilnych potrzebujemy narzędzia do skanowania tekstu OCR. Oznacza to, że skanuje tekst widoczny na obrazach i zajmuje się konwersją go na tekst, tak jakbyś napisał go w dowolnym dokumencie Word lub PDF.

aplikacja tekstowa wróżka ocr

Aby to osiągnąć, to powinieneś zrobić zrzut ekranu tekstumusi to być całkiem jasne, więc powinno być zrobione w tak jasnym otoczeniu, jak to możliwe, aby jakość zdjęcia była jak najlepsza.

Po zrobieniu zdjęcia należy nacisnąć przycisk konwersji, aby rozpocząć cały proces w pytaniu. Po zakończeniu procesu transkrypcja musi zostać zweryfikowana w celu edycji odchyleń.

Proces jest dość prosty, jedyne o co musisz się martwić to zrobienie zdjęcia tak wyraźnie, jak to możliwe, aby litery były łatwo widoczne i rozróżniane.

Dzięki tej metodzie możesz zaoszczędzić ogromną ilość czasu. przekształcanie obrazów tekstowych do formatu PDF w znacznie szybszy sposób.

To znaczy idealny dla tych, którzy są na studiach lub muszą przekonwertować ogromną ilość tekstu do formatu PDF.

dołącz do naszego kanału telegram