Skip to content

Jak komentować lub publikować w moim profilu na mojej stronie na Facebooku na moim telefonie komórkowym lub komputerze

14 de marzec de 2023

Jako administrator strony na Facebooku na pewno nie raz zdarzyło Ci się skomentować swoją stronę swoim imieniem i nazwiskiem; ale bez względu na to, jak bardzo się starasz, nazwa twojej strony pojawia się zamiast twojej; dlatego dzisiaj pokazujemy, jak możesz komentować swoim nazwę na swojej stronie na Facebooku.

Oto niektóre z zalet lub zalet komentowania z imieniem i nazwiskiem na stronie na Facebooku:

  • Jako strona nie będziesz mógł oznaczać innych osób na zdjęciach, ale z kontem osobistym będziesz mógł to robić bez problemów; ułatwianie i poprawiając doświadczenie na stronie, którą zarządzasz.
  • Komentując swoim imieniem i nazwiskiem na swojej stronie na Facebooku, sprawisz, że wszystkie osoby i znajomi, których dodałeś, zostaną dodane do Twojego konta osobistego może zobaczyć całą Twoją aktywność w kanale wiadomości.
  • Twoi znajomi i inni użytkownicy Facebooka będą mieli powiadomienie z Twoim imię i nazwisko w powiadomieniach Za każdym razem, gdy komentujesz lub dodajesz tagi, jeśli zdecydujesz się utworzyć stronę, możesz to zrobić.

Teraz, chociaż prawdą jest, że komentowanie swoim imieniem i nazwiskiem ma swoje zalety, powinieneś zwrócić szczególną uwagę, aby nie przesadzić, komentując swoim imieniem i nazwiskiem na swojej stronie na Facebooku; Cóż, za spam uważa się nadmierne komentowanie, oznaczanie lub polubienie własnych treści; nawet możesz spowodować, że Facebook zablokuje twojego użytkownika.

Kroki, aby skomentować swoim imieniem i nazwiskiem na swojej stronie na Facebooku

Mając na uwadze to, co zostało wyjaśnione powyżej; Zobaczmy kroki, abyś mógł się tego nauczyć komentarz ze swoim imieniem i nazwiskiem na swojej stronie na Facebooku z komputera lub iPhone’a.

Jak komentować swoim imieniem i nazwiskiem na swojej stronie na Facebooku z komputera?

Wystarczy mieć dostęp do internetu z komputera; posiadać konto osobiste na Facebooku i strona, którą zarządzasz.

Krok 1: Zaloguj się

Otwórz Facebooka i rozpocznij sesję od umieszczenia Twój email oraz hasło do Twojego konta.

Krok 2: Przejdź do Administratorzy

Gdy to zrobisz, przejdź do strony administratorów Facebooka. U góry ekranu zobaczysz coś w rodzaju menu w kolorze niebieskim z frazą „Piszesz jako”.

Krok 3: Przełącz na…

Kliknij „Przełącz na” i tam umieść nazwę swojego konta osobistego.

Krok 4: Gotowe!

Gotowy! Teraz, gdy skomentujesz zawartość swojej strony, zobaczysz swoje własne imię zamiast nazwy strony. Jeśli chcesz ponownie ustawić komentowanie jako stronę, wykonaj ponownie kroki od 1 do 3, ale z wyjątkiem tego, że po kliknięciu „Przełącz na” oczywiście umieścisz nazwę swojej strony.

użyj nazwy użytkownika Facebooka

Jak skomentować swoim imieniem i nazwiskiem na swoim iPhonie?

Krok 1: Przejdź do App Store

Bądź w 100% pewien, że masz najnowsza wersja facebooka dla Twojego iPhone’a już zaktualizowany.

Aby to zrobić, wystarczy przejść do sklep z aplikacjamiwyszukaj Facebooka i pobierz najnowszą dostępną wersję.

Krok 2: przejdź do Facebooka

Na iPhonie przejdź do Facebooka.

Krok 3: Znajdź post

szukaj jakiejkolwiek opublikowanie Twojej strony.

Krok 4: Otwórz Safari

Otwórz wspomnianą publikację w przeglądarce „Safari”. Teraz skopiuj link do wybranego postu; a następnie to, wklej wspomniany link w przeglądarkę internetową na swoim iPhonie.

Krok 5: Skomentuj na Facebooku

Teraz skomentuj post na swojej stronie, a będzie to w imieniu Twojego konta osobistego. Ale jeśli wykonałeś już kroki, a nazwa Twojej strony nadal się pojawia, będziesz musiał przejrzeć konfigurację w „zachowujesz się jak”. Aby to zrobić, po prostu przejdź do przeglądarki internetowej swojego iPhone’a i stamtąd otwórz Facebooka; następnie kliknij nazwę swojej strony i gotowe.

Sukienki! Jest bardzo łatwy do nauczenia komentarz ze swoim imieniem na facebooku i możesz to zrobić z komputera lub iPhone’a, a wkrótce zobaczysz korzyści z robienia tego, ponieważ będziesz mógł zobaczyć impuls, jaki da to Twojej stronie.

dołącz do naszego kanału telegram