Skip to content

Jak głosować w ankiecie lub historii na Instagramie?

26 de czerwiec de 2021

Historie na Instagramie stały się zupełnie nowym kamieniem milowym pod względem chodzi o interakcję między użytkownikiem a obserwującymi. Cóż, pozwalają na zaimplementowanie dużej liczby metod do nagłaśniania różnych kwestii, które chcą się zająć. W tym sensie możesz teraz głosować w ankiecie lub historii na Instagramie.

W ten sposób obecnie w historii Instagrama możliwe jest nie tylko wysyłanie pytań. Ale można na nie odpowiedzieć, a później udostępniać je w historiach na Instagramie. Ponadto można zadawać pytania i dodawać je do tych samych opcji odpowiedzi dla obserwujących za pośrednictwem ankiet i kwestionariuszy w historiach na Instagramie.

Z tego powodu pokażemy Ci przewodnik z prostymi krokami, abyś w końcu nauczył się głosuj w ankietach i Instagram Stories.

Jak działają ankiety na Instagram Stories?

Jeśli historie na Instagramie były nowością, przyniosły ze sobą nowe sposoby, w jakie użytkownicy platformy mogli wchodzić w interakcję ze swoimi obserwującymi i być bardziej z nimi związany.

Jedną z tych nowych funkcji były ankiety, dzięki którym użytkownik może: zapytaj swoich obserwujących o opinię albo z prostą listą wyboru. Podobnie kwestionariusze można również dodać do historii na Instagramie, w których wyświetlana jest seria możliwych odpowiedzi, aby obserwujący musiał spróbować odgadnąć poprawną.

W ten sposób ankiety na Instagramie działają w taki sam sposób, jak dodawane są naklejki. Cóż, aby aktywować pytania w historiach na Instagramie, wystarczy wybierz naklejkę ankiety i dodaj go do swoich historii.

Ponadto ankiety te mogą być dodane w dowolnym rodzaju historii które chcesz przesłać na swoje konto na Instagramie. Oznacza to, że możesz dodać naklejkę ankiety do zdjęcia, filmu lub po prostu tekstu, który chcesz dodać do swoich historii.

Jak wziąć udział w ankiecie na Instagram Stories

Pozwalając swoim obserwatorom głosować w ankiecie lub historii na Instagramie, zyskasz kilka korzyści na swoim koncie. Pierwszy, zbliżasz się znacznie do wszystkich użytkowników, którzy Cię obserwują.

W ten sam sposób pozwalasz swoim obserwatorom komentować Twoje zdjęcie lub dowolną aktywność, o którą chcesz zapytać. Ale najlepszą korzyścią jest to, że dzięki tym ankietom utrzymujesz wyższą aktywność na platformie, która zwiększy Twoją widoczność, a tym samym Twoich obserwujących.

Aby stworzyć ankiety w opowiadaniach na Instagramie, musisz zrobić wspólna historia tak jakbyś wrzucił zdjęcie. Następnie szukasz przycisku naklejek i wpisujesz go, gdzie pokażesz wszystkie opcje, które możesz dodać do historii.

Musisz wybrać ankieta lub kwestionariusz, w zależności od typu pytania, które chcesz zadać obserwującym. Następnie wypełniasz pola z pytaniami i opcjami odpowiedzi, a na koniec zapisujesz i przesyłasz zdjęcie

Pytania ankiety mogą być tak i nie lub Otwarte pytania aby odpowiadali na to, czego chcą. W ten sam sposób możesz wybierać emotikony tylko wtedy, gdy chcesz, aby ci odpowiadały lub zadawały pytania, w których umieszczasz kilka odpowiedzi, a obserwujący muszą wybrać właściwą.

Jak głosować w ankiecie na historie na Instagramie.

Jedną z ulubionych interakcji użytkowników tej popularnej sieci społecznościowej jest aktywne uczestnictwo w ankiety, pytania lub kwestionariusze wykonane przez strony lub konta, które śledzą na Instagramie

ankiety na Instagramie w historii

Aby przeprowadzić tego typu interakcje nie będziesz musiał pobierać żadnego programu lub uzyskać dostęp do aplikacji zewnętrznych. Cóż, ankiety na Instagramie to jedna z funkcji dodanych do tej usługi.

Aby zagłosować na ankietę w historii na Instagramie, wystarczy zaktualizować aplikację w jej najnowszych wersjach. Ponieważ w starych wersjach ta funkcja jeszcze nie istniała. Więc jeśli już go zaktualizowałeś, wystarczy wejść i przejrzeć wiele historii, aż otrzymasz ankietę.

Dlatego, aby móc łatwo głosować poprawnie na historię na Instagramie, wystarczy poczekać, aby uzyskać dostęp do historii na Instagramie, która zawiera wbudowaną ankietę lub kwestionariusz. Nie będziesz musiał czekać zbyt długo, bo tylko z spójrz na konta, które obserwujesz na platformie Znajdziesz użytkownika, który dodał szablon pytania lub ankiety do historii na Instagramie.

Gdy już będziesz miał go do dyspozycji, będziesz musiał tylko wybierz odpowiedź, którą uważasz za najbardziej odpowiednią do Twojej opinii w przeprowadzonej ankiecie. Teraz, jeśli jest to naprawdę ankieta, wystarczy wybrać opcję odpowiedzi, którą uważasz za właściwą z wyświetlonej listy.

Czy mogę głosować więcej niż raz w ankiecie na Instagramie?

Nie, Nie możesz głosować dwa lub więcej razy w tej samej ankiecie na Instagramie. Ta opcja jest ważna, tak że każda osoba oddaje tylko jeden głos w sprawie swojej opinii. Jeśli zagłosowałeś już w ankiecie przeprowadzonej przez użytkownika i wrócisz do jego historii, nie będziesz mógł ponownie zagłosować. Pojawi się opcja, którą wcześniej zarejestrowałeś.

Możesz zagłosować w innej ankiecie przeprowadzonej przez tego samego użytkownika. Istnieją osoby lub strony, które przesyłają więcej niż jedną ankietę na raz, więc możesz zagłosować na każdą z nich tylko raz.

Czy możesz usunąć głos oddany w ankiecie na Instagramie?

Nie, nie możesz też usunąć głosu z ankiety. po jego wydaniu. Ponieważ historia po głosowaniu wyłącza opcję ponownego głosowania. Nie można więc zmienić opcji ani usunąć już oddanego głosu.

zagłosuj na instagramową ankietę lub historię

Jak wyświetlić wyniki ankiety, w której głosowałem

Głosując w ankietach lub opowiadaniach na Instagramie, możesz poznać wyniki, które generuje. Musisz tylko znać konto, które przesłało ankietę, aby się dowiedzieć.

Po oddaniu głosu w ankiecie historia pokaże Ci wyniki uzyskane do momentu oddania głosu. Ale jeśli chcesz wiedzieć, jaki był efekt końcowy, musisz poczekać, aż osoba, która wypełniła ankietę, prześle wyniki w innej historiire.

Czy można udostępniać wyniki ankiet przeprowadzonych w historii na Instagramie?

Wyniki ankiet na Instagramie można udostępnić podczas gdy te z kwestionariuszy nie. Aby udostępnić wyniki narracji, wystarczy znaleźć narrację po jej usunięciu.

W tym celu musisz otworzyć swój profil konta i wejść do menu. Tam musisz wybrać opcja pliku gdzie możesz zobaczyć wszystkie przesłane historie. Następnie wybierasz historię ankiety, którą chcesz udostępnić, a następnie musisz otworzyć statystyki.

W tej części możesz zobaczyć wyniki uzyskane dzięki umożliwieniu swoim użytkownikom głosowania w ankiecie w historii. W tych wynikach pojawia się przycisk udostępniania a po naciśnięciu aplikacja wygeneruje nową historię z wynikami.
zagłosuj na ankietę lub artykuł na instagramie

Czy głos w ankiecie w Instagram Stories jest anonimowy?

Nowa naklejka na Instagramie, która pozwala swoim użytkownikom przeprowadzać wszelkiego rodzaju ankiety,, stał się jednym z najbardziej interaktywnych sposobów na utrzymanie bliskiej relacji między użytkownikiem a jego obserwującymi, przy jednoczesnym zachowaniu aktywności na platformie Instagram.

Jedną z największych obaw osób głosujących w ankiecie lub kwestionariuszu na Instagramie jest: wiesz, czy Twoja tożsamość będzie widoczna, czy nie dla kogo przeprowadziłeś taką ankietę w swoich opowiadaniach. Cóż, nie jest dziwne, że chcesz brać udział w niektórych z tych interakcji z historiami na Instagramie, ale zachowujesz niski profil w tym procesie.

Powinieneś jednak wiedzieć, że Twoja tożsamość będzie dostępna dla osoby, która wypełniła ankietę. Oznacza to, że użytkownik, który utworzył ankietę w swoich historiach, może wiedzieć, kto z jego obserwujących głosował w ankiecie, a także jaką odpowiedź wybrał podczas procesu głosowania.

Z drugiej strony, pomimo tego, że udział w ankietach na Instagramie nie jest anonimowy, nie należy się martwić, że niesie to ze sobą jakiekolwiek negatywne konsekwencje. Cóż, poza uczestnictwem w ankiecie, która ujawnia kontrowersyjną kwestię, w przypadku głosowania nie dzieje się nic szkodliwego w ankietach na Instagramie.