Skip to content

Jak edytować tweeta lub retweet już opublikowany na Twitterze, czy muszę go usunąć?

28 de czerwiec de 2021

Jeśli jesteś użytkownikiem Twittera od kilku lat, na pewno wiesz, że wśród wielu ciekawych funkcji, które możemy znaleźć w ramach tej platformy, jeden z najbardziej atrakcyjnych to retweety.

Pierwsza rzecz, która przykuła naszą uwagę ta funkcja polega na tym, że możemy edytować retweety, a przynajmniej mogliśmy to zrobić na początku, choć to zniknęło wraz z upływem czasu i aktualizacjami z sieci społecznościowej.

Możliwe jest edytowanie lub zmiana już opublikowanego tweeta, który się nie udał

Teraz ta funkcja, która nie zależy od tego, czy masz zweryfikowane konto na Twitterze, czy nie, jest nadal dostępna jeśli wykonamy jakieś małe oszustwa lub sztuczki ponieważ jesteśmy przyzwyczajeni do uczenia cię w Mira, jak to zrobić.

Te możliwości edycji retweet Pozwalają nam na wykonywanie zadań, takich jak dodanie małego komentarza, modyfikacja jakiegoś aspektu tweetów lub wprowadzenie innych drobnych zmian, które są interesujące.

Wszystko, czego potrzebujesz, aby wykonać tę procedurę, to masz przeglądarkę Chrome lub Firefox, połączenie internetowe na Twoim komputerze i oczywiście konto w serwisie społecznościowym Twitter. Aby uzyskać dostęp do swojego konta na Twitterze, wystarczy przejść do oficjalna strona Twittera i zaloguj się.

Coś, co chcemy polecić, ponieważ tego typu pytania często pojawiają się wśród użytkowników, to sposób zmiany lub edycji identyfikatora, nazwy użytkownika lub identyfikatora Twittera. Ponieważ bardzo często użytkownicy z biegiem czasu nie lubią już tego identyfikatora.

Dlatego wiedząc jak ID można zmienić lub edytować lub nazwa użytkownika jest dość ważna, ponieważ będziesz mógł ją łatwo zmienić i kiedy tylko chcesz, nie martwiąc się o nic.

Oprócz tego będziesz mieć imiona, które chcesz i w wyjątkowy sposób, gdy znudzi Ci się poprzedni identyfikator. To jest coś, co zdarza się to bardzo często, gdy mamy sieć społecznościową w którym musimy mieć identyfikator, taki jak Twitter.

Jak możesz zmodyfikować tweet, który był dla ciebie zły, a już opublikowałeś?

Cóż, na pewno jeśli zwróciłeś uwagę na to, o czym wspomnieliśmy wcześniej, przeczytałeś to, aby móc wprowadzać modyfikacje w retweetach potrzebujesz jednej z tych dwóch przeglądarek, jeden z najpopularniejszych na świecie.

Ma to bezpośredni związek z faktem, że tylko oni posiadają specjalnie opracowane rozszerzenie dla tego. Nazywa się Classic Retweet i można go znaleźć w sklepie z rozszerzeniami zarówno przeglądarki Firefox, jak i Chrome.

Działanie tego rozszerzenia jest bardzo prostePonieważ zainstalowałeś go automatycznie, wystarczy zalogować się do tej samej przeglądarki na swoim koncie na Twitterze, co na co dzień.

Podczas przewijania opublikowanych tweetów, za każdym razem, gdy najedziesz kursorem na każdy z nich, zobaczysz, że Pojawia się opcja klasycznego RT, dzięki czemu będziesz mógł zobaczyć pole do edycji retweetów po ich wysłaniu.

Inaczej, jedyne, co możesz zrobić, gdy tworzysz retweet jest dodanie komentarza, w którym dodajesz informacje lub swoją opinię na temat oryginalnego tweeta, który wszyscy znamy jako tweet z cytatem.

W ten sposób będziesz mógł łatwo zmienić retweet na swoim Twitterze

niebieskie białe tło logo

Oczywiście, istnieje wiele innych sztuczek dotyczących tej sieci społecznościowej, Na przykład ten, który pozwala nam aktywować tryb ciemny Twittera, więc czytaj nas, jeśli chcesz jak najlepiej wykorzystać tę platformę.

Ta sztuczka jest dość ważna, ponieważ wiele razy zdarza się, że w nocy nasze oczy nas palą ze względu na wysoką jasność ekranu naszego urządzenia mobilnego, dlatego zdecydowaliśmy się maksymalnie obniżyć jasność urządzenia.

Coś, co tak naprawdę nie działa i dlatego zdecydowanie zaleca się to ustawmy tryb ciemny lub tryb nocny na nasze urządzenie, w ten sposób nie będziemy mieć problemów z oczami i nie będziemy się tak szybko męczyć, jeśli chcesz być na portalu społecznościowym znacznie dłużej.

Mamy nadzieję, że Naprawdę podobał mi się ten samouczek I że teraz możesz modyfikować tweety, które są źle napisane i w ten sposób nie musisz ich usuwać i ponownie publikować kolejnego tweeta lub ponownie retweetować, ponieważ wiele razy może to być kłopotliwa sytuacja.

Czy udało Ci się edytować któryś z Twoich retweetów za pomocą tego samouczka, który właśnie Ci pokazaliśmy? Jeśli masz jakieś pytania i chciałbyś, abyśmy rozwiązali je poprzez samouczek, możesz to zostawić w komentarzach a my odpowiemy na nie w najlepszy możliwy sposób, aby zostało poprawnie wyjaśnione.