Skip to content

Jak działa płynna ochrona ekranu Nano Hi Tech Czy to naprawdę działa? – Szkło hartowane w płynie

11 de kwiecień de 2021

Po tylu pracy i wysiłku, aby zebrać pieniądze na zakup smartfona, zwykle chcesz go chronić. Na szczęście rynek urządzeń mobilnych jest dość duży.

Istnieją wszelkiego rodzaju akcesoria, szczególnie do ochrony przed uderzeniami. Jeśli jest coś, co powinieneś wiedzieć, to właśnie w jaki sposób Płyn ochronny Nano Hi Tech do ekranów telefonów komórkowych.

Załóż tradycyjną folię ochronną na ekran może przynieść tyle samo zalet, co wad. Chociaż sklep ma model dla Twojego urządzenia, ochraniacz może nie pasować całkowicie. Niektóre nawet mogą powodować problemy z dotykiem i kolorami ekranu.

Co to są ochraniacze Nano Hi Tech?

Te ochraniacze są stosunkowo nowe na rynku urządzeń mobilnych. Jego główną zaletą i cechą jest to jest kompatybilny z każdym modelem. W rzeczywistości jest nawet kompatybilny z tabletami.

Prosty fakt bycia płynem ochronnym, gwarantuje większą wydajność po zainstalowaniu. Jest bardzo mało prawdopodobne (jeśli nie niemożliwe), że na ekranie telefonu komórkowego pojawiają się bąbelki.

Prezentacja i instalacja

Aby zrozumieć, jak działa Nano Hi Tech Liquid Protector, należy przyjrzeć się jego fizycznemu wyglądowi. Zazwyczaj opakowania zawierają 2-4 małe ściereczki z mikrofibry. Towarzyszy im coś w rodzaju malutkiej buteleczki, który zawiera płyn ochronny.

Przed przystąpieniem do instalacji cieczy, musisz się upewnić wyczyść swój telefon komórkowy alkoholem. Aby to zrobić, możesz użyć co najmniej dwóch ściereczek z mikrofibry, które znajdują się w opakowaniu. Aby uniknąć ewentualnych niedogodności, wyłącz urządzenie mobilne.

  • Wlej płyn ochronny na ekran telefonu komórkowego.
  • Użyj innej ściereczki z mikrofibry, aby rozprowadzić ją po ekranie. Płyn powinien dotrzeć do każdego rogu ekranu telefonu komórkowego, aby zagwarantować ochronę wszystkich obszarów.
  • Poczekaj kilka minut, a możesz przystąpić do testowania tego płynu ochronnego.

Jak działa płynny środek ochronny Nano Hi Tech do telefonów komórkowych?

Jak wykazano, tego rodzaju ochrona ekranów tabletów i telefonów komórkowych jest łatwa do zainstalowania. Jednak wielu wciąż ma pytanie …naprawdę robi to szkło hartowane w płynie?

Aby zrozumieć, jak działa płynny ochraniacz Nano Hi Tech, należy wziąć pod uwagę element: „9H”. Co oznacza ta liczba i ta litera? To jest część „skali Mohsa”, wspomniana skala wskazuje poziom twardości materiałów.

młotek telefonu na ekranie

9H wskazuje, że płynny ochraniacz Nano Hi Tech jest wykonany z materiału o nazwie „Corundum”. Ten materiał zadrapania tylko przy użyciu narzędzi z węglika krzemu.

Czy wpłynęłoby to na wydajność dotykową telefonu?

Kolejny fundamentalny aspekt zarówno Nano Hi Tech, jak i każdego innego rodzaju ochrony ekranu. Zainstalowanie zabezpieczenia ekranu lub tradycyjnego szkła hartowanego (plastiku) może mieć poważne konsekwencje w tym zakresie. Ponad wszystko tak, oczywiście, jest złej jakości.

Jednak płynny protektor Nano Hi Tech charakteryzuje się również jego płaszcz jest wyjątkowo cienki. Nie wpływa to w żaden sposób na poziom ochrony, jaki może zapewnić ekranowi Twojego telefonu komórkowego. Więc po tej stronie możesz mieć dużo spokoju.

Zmiana opiekuna

Płyn ochronny Nano Hi Tech, podobnie jak pozostałe ochraniacze, może być usunięty. W rzeczywistości w Internecie znajdziesz wiele filmów na ten temat. Wiele osób instaluje ten ochraniacz, aby je przetestować, a następnie je usunąć. Prawda jest taka, że ​​są to po prostu spektakularne filmy, ponieważ pokazują poziom ochrony.

Więc jeśli masz dość ciężką pracę, a twój ochraniacz został uszkodzony, zachowaj spokój! Możesz usunąć płyn Nano Hi Tech i zastąpić go innym, wykonując czynności opisane powyżej.

Czy odważysz się wypróbować ten nowy ochraniacz?

Jak widać, istnieje wiele powodów, dla których zaleca się instalację preparatu Nano Hi Tech liquid protector. łatwość instalacji i wysoki poziom ochrony sprawiają, że jest to świetna inwestycja długoterminowa. Twój telefon będzie dobrze chroniony i możesz być bardziej spokojny. Nie porysuje ani nie odpryskuje od żadnego uderzenia.

dołącz do naszego kanału telegram