Skip to content

Jak działa Google Jamboard – wirtualna i internetowa tablica dla firm i szkół

24 de luty de 2021

Niesamowite jest wszystko, co Google może nam zaoferować na swojej platformie, obejmującej dużą liczbę obszarów usług, aby uniemożliwić użytkownikom przejście do innego pakietu. Teraz przynosi nam coś, co rewolucjonizuje sposób, w jaki wyjaśniamy różne rzeczy. W tym artykule nauczymy Cię jak działa tablica Google Jamboard – tablica wirtualna i online dla biznesu i edukacji.

Chodzi o to, że we wszystkich obszarach pracy znajdziesz usługę, która jest objęta Google a teraz z tą wirtualną tablicą lub tablicą Jamboard. Przeznaczony dla zespołów roboczych i studyjnych, który bardzo przypomina inne stoły dostępne w sieci. Obiecuje zaoferować swoim użytkownikom różne przydatne funkcje i narzędzia, które sprawią, że będzie to niezbędne.

Korzystanie z tego typu wirtualnych tablic niesie za sobą grzech liczba świadczeń, coś, co w zasadzie było dostępne tylko dla firm lub jednostek edukacyjnych. Ale teraz jest dostępny dla każdego konta, jego użycie jest niesamowite i bardzo łatwe. Coś podobnego do Openboard, cyfrowej tablicy do matematyki używanej na PC.

Jak działa Google Jamboard – wirtualna i internetowa tablica dla firm i szkół

Jeden z najważniejszych aspektów, kiedy z tego korzystasz tablica wirtualnaChodzi o to, że pomaga rozwinąć kreatywność i pomysłowość. Pozwala także innym uczestniczyć z dowolnego miejsca w dowolnym czasie. Umożliwia także dołączenie z dowolnego urządzenia, takiego jak telefon komórkowy lub tablet, a także jeśli chcesz otworzyć Jam z dowolnej tablicy.

Niektóre z jego głównych cech możemy Lista poniżej, możesz dodawać notatki, możesz za pomocą wskaźnika laserowego zaznaczać obiekty. Możesz tworzyć rysunki za pomocą markerów lub długopisów w różnych kolorach. Możesz wstawiać naklejki lub zdjęcia do swoich Jamów, możesz także udostępniać je w tym samym Jamie w czasie rzeczywistym.

Kroki korzystania z Google Jamboard

Pierwszą rzeczą, którą musisz mieć, aby wejść do Jamboard, jest konto Google, cokolwiek to jest. Teraz z głównej strony Google, w prawej górnej części wyszukiwarki kliknij Aplikacje i wybierz Jamboard. Innym sposobem na znalezienie tego jest wpisanie w wyszukiwarce Jamboard. Google com.

Zostanie wyświetlony główny ekran Jamboard oraz różne Jamy, czyli sposób, w jaki platforma nadała nazwę każdej tablicy utworzonej przez Ciebie za pomocą tego narzędzia. Inną interesującą opcją, którą zawsze będziemy mieć, jest Zmiana widoku, w której cała nasza praca zostanie wyświetlona.

Jeśli wolisz, możesz otworzyć Jam według nazwy w dolnej części określonego ekranu po prawej stronie. Znajdziemy za jego pomocą przycisk + utwórz nową tablicę. Po dokonaniu wyboru zostaniemy przeniesieni na stronę główną narzędzia, aby rozpocząć tworzenie nowej planszy lub edycję już utworzonej.

Na środku strony po lewej stronie będziemy mieli kilka przycisków, a za ich pomocą możemy dokonać różnych regulacji. W obszarze centralnym znajdziemy opcję, która nie pozwoli na zmiany kadru. Jest to funkcja bardzo podobna do funkcji zmiany slajdów w programie PowerPoint.

A sama praca zostanie wykonana za pomocą różnych przycisków rozmieszczonych po lewej stronie, takich jak pióro z różnymi kolorami atramentu. Gumka, za pomocą której możemy modyfikować każdy błąd na naszym ekranie. W opcji Selection z nim wybierzemy wskaźnik, który pozwoli nam przesuwać obiekty, które umieścimy na planszy.

Opcja Notatki, są samoprzylepne, możemy na nich pisać i kategoryzować według kolorów, opcja Obrazy pozwoli nam na umieszczenie zdjęć i obrazków na naszej tablicy. Możemy to zrobić z różnych źródeł, online lub z urządzenia, z którego korzystamy. Możemy go również dodać z wyszukiwarki Google lub Dysku Google.

osoba tablica pisze

Ponieważ jest bardzo prosty w użyciu i bardzo podobny do innych aplikacji, z których korzystaliśmy już wcześniej, w ten sposób będzie Ci bardzo łatwo tworzyć w Jamie. I tak kończymy ten artykuł, który pomogę Ci poznać jak działa tablica Google Jamboard – tablica wirtualna i online dla biznesu i edukacji.