Skip to content

Jak dowiedzieć się, jakich mam wspólnych przyjaciół z kimś na Bumble — szybka lista

21 de styczeń de 2022

Chociaż aplikacja Bumble stała się popularna głównie ze względu na łatwość pozyskiwania potencjalnych randek, Ma też inne wspaniałe korzyści dla milionów użytkowników, którzy do tej pory są częścią tej społeczności. Dlatego możesz skontaktować się z tysiącami ludzi na całym świecie, aby nawiązać przyjaźń bez romantycznych intencji, a nawet możesz znaleźć pracę dzięki opcji Bumble Bizz.

Dlatego możesz użyć Bumble nie tylko do znalezienia partnera swoich marzeń, ale także możesz mieć kontakt z tymi znajomymi, których nas widziałeś przez lata. W tym artykule powiemy Ci wszystko, czego musisz się nauczyć, abyś wiedział, jakich znajomych łączy na tej innowacyjnej platformie. Pozwoli ci to również być świadomym grupy osób, które są częścią potencjalnego partnera, o którym myślisz, co pomoże ci podjąć lepszą decyzję, jeśli planujesz z nią współpracować.

Jak wyobrazić sobie wspólnych znajomych z innym użytkownikiem Bumble?

Istnieje kilka sposobów dołączenia lub połączenia z platformą Bumble i jeden z najczęściej używanych, Dzieje się to za pośrednictwem aplikacji Facebook. Dlatego ta platforma udostępnia wszystkie informacje dotyczące Twojego profilu Bumble i dlatego na jej podstawie wyświetlani są znajomi. Dlatego wyświetlanie sugestii na Bumble pochodzi z danych zebranych, takich jak lokalizacja, wiek, wspólne upodobania, a nawet preferencje seksualne z Twojego profilu na Facebooku. Pamiętaj, że najłatwiejszym sposobem rejestracji i uzyskania dostępu do Facebooka jest numer telefonu komórkowego.

Należy zauważyć, że jeśli którakolwiek z osób znajdujących się na Twojej liście znajomych na Facebooku dołączyła do Bumble, możesz to zobaczyć w Swipes. Podobnie jest to świetna opcja, która pozwoli ci być świadomym prawdziwości tego profilu. Biorąc pod uwagę, że możesz znaleźć prześladowcę lub fałszywy profil, który krąży w Internecie. W każdym razie istnieją różne aplikacje do flirtowania, które mogą Ci się spodobać, których użycie jest bezpłatne i całkiem bezpieczne.

W jaki sposób Bumble pokazuje wspólnych znajomych?

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jednym z najlepszych sposobów, w jaki Bumble pokazuje Ci znajomych, których masz wspólnych z innym użytkownikiem, jest Facebook. Dlatego w tej sekcji możesz będziemy szczegółowo komentować wszystko na ten temat. Pamiętaj, że na Twoim koncie na Facebooku nie ma możliwości, aby Twoje kontakty dowiedziały się, że korzystasz z tej platformy, która jest znana głównie z uzyskiwania randek.

jak zobaczyć wspólnych znajomych na facebooku w bumble

Filtry wspólnych znajomych

Pewnego razu Twoje konto na Facebooku zostało pomyślnie połączone z kontem Bumble, wszyscy dodani znajomi zostaną odfiltrowani. Powód, dla którego pozostali użytkownicy mogą mieć świadomość, czy zachodzą wzajemne zbiegi okoliczności, które pozwalają im nawiązać między sobą lepszy kontakt. Pamiętaj, że na Bumble możesz upewnić się, że liczba wspólnych znajomych jest prawdziwa, łącząc się z kimś, kogo już znasz i porównując liczbę wspólnych znajomych na obu platformach.

Znajomi z Facebooka

Wewnątrz aplikacji Bumble, wszyscy znajomi z Facebooka będą pokazywani osobom trzecim. Nie oznacza to, że twórcy Bumble pokażą Twoim kontaktom publikacje, które tworzysz automatycznie lub że należysz do tej społeczności. Nie musisz się więc martwić, jeśli nie chcesz, aby Twoi szefowie lub krewni dowiedzieli się, że korzystasz z tej platformy randkowej.

Z pewnością w Bumble jak dotąd nie ma funkcji wyszukiwania jako takie, ale możesz zobaczyć te osoby za pomocą Swipes lub swipes. Ponadto możesz dowiedzieć się, czy któryś profil jest aktywny, wysyłając wiadomości lub próbując dopasować. Lub jeśli zdecydujesz, możesz również zaapelować o stały monitoring, który pozwoli Ci określić, czy zachodzą oczywiste zmiany w aktywności osoby, której znajomych chcesz znaleźć wspólnych.

dołącz do naszego kanału telegram