Skip to content

Jak dowiedzieć się, ile razy dziennie patrzę, używam i sprawdzam swój telefon komórkowy za pomocą aplikacji Checky

14 de kwiecień de 2021

Obecnie urządzenia mobilne stały się w całkowicie niezastąpionym narzędziu w dzisiejszych czasach dzięki wszystkim opcjom i usługom, które mają, a także dostarczają nam. Można śmiało powiedzieć, że generalnie duża część światowej populacji posiada smartfony, których używają na co dzień do wykonywania wszelkiego rodzaju zadań.

Działania te zostały znormalizowane do tego stopnia, że ​​możemy przejrzeć nasze urządzenie mobilne dziennie ponad 100 razy. Brzmi jak duża liczba? Cóż, uwierz mi, to tylko standard, ponieważ duża część ludzi sprawdza swoje telefony komórkowe znacznie częściej w ciągu dnia. Być może można to zakwalifikować jako wadę, której nie bierzemy pod uwagę, ale jest to rzeczywistość.

Po co tyle razy dziennie widzieć nasz telefon?

Ale porozmawiajmy trochę bardziej szczegółowe informacje na temat tych zachowańDlaczego urządzenia mobilne stały się dziś tak niezbędne? Nie martw się, wyjaśnimy ci to. Podczas ciągłej ewolucji terminali byliśmy w stanie docenić, jak zaczynaliśmy od prostej funkcji, takiej jak potrzeba możliwości komunikowania się i wysyłania wiadomości, ale ta stawała się coraz większa.

Doceniamy to przez lata i dziesięciolecia niesamowity wzrost liczby telefonów komórkowychstopniowo możemy zobaczyć, jak jego wewnętrzna przestrzeń dyskowa rosła wraz z odpowiednią pamięcią RAM.

Zajmując dużą ilość miejsca i włączając jeszcze więcej, gdy zwolnimy przestrzeń magazynową po okresie użytkowania. Byliśmy również świadkami, jak w trakcie tego procesu do tych terminali dodano całkowicie przydatne aplikacje.

Aplikacje takie jak kalkulator, notatnik, stoper, książka adresowa, kalendarz, alarmy i wiele innych były jednymi z pierwszych dodatków, które pojawiły się w telefonach komórkowych. Utorowało to drogę dla znacznie bardziej złożonych i interesujących systemów operacyjnych, takich jak Android i iOS. Oznaczało to niezwykle istotną zmianę w świecie telefonii.

Dość duże zmiany zaszły również w jakość rozdzielczości kamer To telefony doprowadzają do porównania nawet z profesjonalnymi lub dość wydajnymi aparatami. Oprócz pełnej dostępności, jaką urządzenia mobilne wniosły do ​​naszego dzisiejszego życia.

Jeśli telefony były już w pełni przydatne, teraz stają się po prostu niezbędne dzięki gigantycznej liście możliwości że możemy przedostać się przez te terminale. Od możliwości spłaty naszych długów lub otrzymywania pieniędzy online po rozmowy wideo z ludźmi z innych krajów – smartfony zmieniły naszą całkowitą perspektywę.

Dlatego jest całkowicie rozsądne, abyśmy byli świadomi tych urządzeń na co dzień, ponieważ w taki czy inny sposób mamy tam świat możliwości, ale ważne jest również, aby pamiętać, że te urządzenia mogą stać się problemami, dopóki nie osiągniemy punktu, w którym będziemy zobacz nasz telefon komórkowy jest całkowicie nieuzasadnioną wadą.

O tych sytuacjach i okolicznościach aplikacje skoncentrowane na podnoszeniu świadomości ile razy widzimy nasz terminal dziennie, aby w ten sposób zdać sobie sprawę z wagi, jaką przywiązujemy do naszych urządzeń. W ramach tej obszernej listy aplikacji znajduje się Checky. Zostań, a pokażemy Ci wszystko o tym wspaniałym narzędziu.

Co to jest aplikacja Checky i co nam oferuje?

Jest to prosta, ale funkcjonalna aplikacja nagrywać za każdym razem, gdy włączamy ekran naszego telefonu przez cały dzień. Jeśli wejdziemy do aplikacji, zobaczymy, ile razy widzieliśmy nasz telefon do tego momentu, a na koniec dnia Checky poda dokładną liczbę razy, kiedy widziałeś swój telefon.

Checky app

Z drugiej strony, jeśli aktywujemy GPS i powiadomimy tę aplikację o naszej lokalizacji, aplikacji Checky Wskaże miejsca, w których włączyliśmy ekran naszego urządzenia mobilnego i oczywiście poda nam, ile razy zrobiliśmy to w każdym z tych odpowiednich miejsc, dając nam bardzo kompletne śledzenie naszej aktywności przez cały dzień.

Jak powiedzieliśmy wcześniej, celem aplikacji Checky jest uświadomienie nam wagi, jaką przywiązujemy do naszego urządzenia mobilnego każdego dnia, a wraz z nim, w taki czy inny sposób, zdajemy sobie sprawę lub Wybierzmy alternatywę, aby uniknąć tego problemu.