Skip to content

Jak dowiedzieć się, ile osób odwiedza mój profil na Instagramie, kto go odwiedza?

19 de maj de 2021

Ludzie Uwielbiamy udostępniać zdjęcia, filmy, a raczej to, co robimy na co dzień w sieciach społecznościowych. Uwielbiamy przesyłać zdjęcie kolacji, którą dzisiaj przygotowujemy, lub przesłać zdjęcie tego spaceru w górach, a jedną z najlepszych aplikacji do tego jest Instagram. Ponieważ ma możliwość udostępnienia wszystkiego, co chcemy w aplikacji.

Jeśli chcesz przesłać obraz, ale trwa to tylko przez krótki czas, ponieważ nie lubisz go bardzo lub nie pasuje do Twojego kanału, możesz przesłać go do relacji na Instagramie, które trwają tylko 24 godziny. Jeśli chcesz, możesz również przesłać zdjęcie do swojego kanału lub przesłać wideo ze swoim zwierzakiem robiącym coś zabawnego. Kochamy udostępniać tego typu treści i że ludzie mogą to zobaczyć, polubić, jeśli chcą, lub podzielić się nim z innymi ludźmi i ich obserwatorami.

Kto odwiedza mój profil na Instagramie?

W całym tym procesie przesyłania zdjęć i utrzymywania dobrego źródła treści, tworzenia ciekawych publikacji lub edytowania i filtrowania naszych zdjęć, zawsze jesteśmy ciekawi lub chcemy wiedzieć, kto odwiedza nasz profil w sieciach społecznościowych, zwłaszcza na Instagramie, który jest zwykle najczęściej używany. Nie jest to dla nikogo kłamstwo, a przynajmniej od czasu do czasu mieliśmy pewne wątpliwości.

Chcemy wiedzieć, kto za nami podąża, kto lubi nasze zdjęcia lub kto ogląda nasze historie lub kołowrotki, jest to dość powszechne wśród nas, ludzi i fanów sieci społecznościowych. Jak powiedzieliśmy wcześniej, zawsze szukamy sposobu, aby dowiedzieć się, kto odwiedza nasz profil.

Jeśli jesteś jedną z osób, które chcą wiedzieć, kto odwiedza Twój profil Na Instagramie mamy dla Ciebie kilka rozwiązań, które rozwiążą Twoje wątpliwości. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że nie musisz pobierać ani wyszukiwać żadnej aplikacji, która pomogłaby Ci rozwiązać to pytanie.

Jak mogę się dowiedzieć, kto sprawdza mój profil na Instagramie?

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, aby wiedzieć, kto sprawdza Twój profil na Instagramie, jest to, że musisz mieć konto firmowe, jeśli masz konto osobiste, a nie konto firmowe, będziesz musiał je zmienić, to jest całkowicie bezpłatne, więc nie musisz się tym martwić.

Aby zmienić swoje konto osobiste na konto firmowe, musisz przejść do swojego profilu na Instagramie i wprowadzić ustawienia, możesz się tam dostać, klikając trzy linie znajdujące się w prawym górnym rogu ekranu.

Po wejściu w konfigurację, naciśnij tam, gdzie jest napisane „konto” i tam się pojawi „przełącz się na konto komercyjne lub firmowe” Wybierz go, a będziesz musiał wypełnić pewne wymagania, o które proszą nas, abyśmy mogli mieć nasze konto komercyjne.

Musisz wybrać kategorię firmy, którą zalecamy „blog osobisty” ponieważ idzie bardziej w zależności od profili, które mają konto firmowe i przesyłają obrazy i udostępniają zdjęcia. Po wybraniu kategorii kliknij „Dalej” i wprowadź swój adres e-mail.

Chcę wiedzieć, ile osób odwiedza mój profil na Instagramie

Ponieważ masz konto firmowe, będziesz mógł cieszyć się większą liczbą funkcji, których nie posiadał Twój osobisty profil. Tutaj możemy zobaczyć wszystkie statystyki Twojej strony, zasięg, jaki mamy z naszymi historiami i publikacjami, możemy nawet zobaczyć przedział wiekowy osób, które nas obserwują i wchodzą w interakcję z naszym profilem.

Posiada wiele narzędzi ułatwiających pracę osobom, które współpracują z tą siecią społecznościową, Ale ponieważ mamy konto osobiste, interesują nas tylko niektóre funkcje wielu, które oferuje.

plakat na Instagramie pokazujący polubienia

Przejdź do swojego profilu i wybierz paski, które są w rogu twojego profilu, tam zobaczymy, że pojawi się więcej opcji i poszukamy, gdzie jest napisane „Statystyka” Jeśli poprawnie zmieniliśmy nasz profil osobisty na profil firmowy, ta opcja powinna się pojawić.

W ten sposób możemy zobaczyć wszystkie interakcje, które ma nasz profil i zobaczysz liczbę osób, które ją odwiedzają. Uwolnij się od wątpliwości i szybko zmień swój profil na profil firmowy, aby niczego nie przegapić.

dołącz do naszego kanału telegram