Skip to content

Jak dostosować ustawienia dla lepszej czułości celownika i myszy w Valorant

7 de kwiecień de 2021

Jeśli nadal nie wiesz, co to jest Valorant? To jest gra strategiczna, w której musisz stwórz postać i walcz z innymi ludźmi w czasie rzeczywistym, więc pobranie i zainstalowanie Valoran na komputerze to świetny pomysł.

Valorant jest dość popularną grą wśród graczy RPG minimalne wymagania sprzętowe aby móc w nią grać i ze względu na to, jak bardzo może być uzależniająca.

Weź dobra konfiguracja Stabilizacja i poprawa FPS i wydajności w Valorant, a także uzyskanie lepszego celownika i czułości to coś, co nękało więcej niż jednego gracza Valorant.

Lepiej celownik i czułość Jest to coś niezwykle ważnego w chwili przebywania w grze, wielu graczy nie rozwija swoich umiejętności poprawnie, ponieważ nie wiedzą, jak skonfigurować myszkę na swoją korzyść.

Znaczenie wrażliwości w Valorant

Wszyscy ci waleczni gracze w pewnym momencie gry musieli mieć problemy z wrażliwością i znalezieniem dobrego celownika, co z pewnością znacznie utrudniło grę.

Znalezienie dokładnego punktu wrażliwości w Valorant jest niezwykle ważne, ponieważ jeśli jest zbyt wysokie, może ograniczyć poziom w momencie dokonać mikro-korekt.

Z drugiej strony, jeśli czułość w Valorant jest bardzo niska, może stać się wielkim ograniczeniem podczas dokonywania poprawek wymagających znacznie lub większego ruchu.

Określ „doskonała” wrażliwość Jest to konieczne, ponieważ Valorant to gra, w której ruch jest dość powolny, ale czas zabijania wrogów jest zwykle bardzo szybki.

Ponieważ mapa Valorant jest dość liniowa, konieczne będą precyzyjne, dobre mikro-poprawki, krótkie filmy i dobre umiejscowienie celownika.

Najbardziej zalecane czułości w Valorant, dla graczy PRO są to: CSGO: 51 cm / 360, Overwatch: 32,6 cm / 360 i Apex Legends: 40 cm / 360.

Dostosuj ustawienia myszy dla Valorant

Jeśli jesteś graczem Valorant i masz Windows 7, 8, 9 lub 10, aby skonfigurować mysz, wystarczy przejść do panelu sterowania, gdy jesteś w środku, musisz kliknąć „Dostępność” i „Zmień ustawienia myszy”.

Inną opcją dostępu do ustawień myszy jest napisz „mysz” W wyszukiwarce Windows pojawi się nowe okno, w którym można przeprowadzić konfigurację.

W nowym oknie u góry znajdziesz różne opcje, w których musisz wybrać „Opcje wskaźnika” lub „Ustawienia wskaźnika”.

Aby skonfigurować wskaźnik ręcznie, konieczne będzie aktywowanie pola wyboru „Popraw dokładność wskaźnika”W ten sam sposób można go skonfigurować tak, aby był szybszy, co zapewni większą czułość.

Stwierdzono, że czułość systemu Windows Od 1 do 11najbardziej wskazane jest umieszczenie go między 7 a 9, aby uniknąć niedogodności, które mogą się pojawić.

Po zakończeniu konfigurowania czułości wskaźnika w panelu sterowania należy kliknąć o „aplikuj” aby zmiany zostały zapisane i zaczęły obowiązywać prawidłowo.

Jak dostosować ustawienia myszy w Valorant?

Ustawienie myszy na Valorant może zapewnić zwiększoną czułość i celownik, co może być świetną techniką i przewagą wrogów, którzy mogą się pojawić.

Kiedyś czułość myszy w systemie Windows można to skonfigurować w grze, aby uzyskać większe i lepsze wyniki.

najlepszy punkt widzenia na Valorant z laptopa

Będąc w grze Valorant będzie to tylko konieczne Przejdź do ustawień a następnie kliknij w miejscu wskazującym „Konfiguracja myszy i klawiatury”.

Sposób na ustawienie czułości w Valorant i lepszy punkt widzenia odbywa się za pomocą liczb, które są dość łatwe do wprowadzenia i zastosowania w grze.

Aby mieć dobrą czułość, zaleca się przeliczenie czucia na centymetry / 360 i pozostanie w zakresie 40-70 centymetrów (LOW SENS), a na koniec innym zaleceniem byłoby wypróbowanie Metoda PSA.

Metoda PSA w Valorant opiera się na zacznij od 50 centymetrów i kontynuuj testowanie, aż uzyskasz odpowiednią czułość dla typu gracza.

dołącz do naszego kanału telegram