Skip to content

Jak dostosować tryb samolotowy i tryb Nie przeszkadzać na dowolnym telefonie z systemem Android?

8 de wrzesień de 2022

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się jak? dostosuj tryb samolotowy na telefonie z Androidem? Musisz więc wiedzieć, że następnie krok po kroku pokażemy Ci wszystkie szczegóły bezpośrednio związane z tym.

Rzeczywiście, chcemy pokazać, w jaki sposób, korzystając z programów i innych potrzebnych treści, mamy możliwość jak najlepiej wykorzystać tryb samolotowy na telefonie z Androidem.

Funkcja trybu samolotowego na dowolnym telefonie komórkowym

Najpierw musimy rozwiązać pewne pytanie, do czego służy tryb samolotowy? I chodzi o to, że między innymi należy doprecyzować, że „Tryb samolotowy” rozłączyć połączenia urządzeniadzięki czemu działa tak, jakby był wyłączony.

Powoduje to, że połączenia lub wiadomości nie mogą być odbierane ani wysyłane, nawet jeśli: to nie znaczy, że nie możemy korzystać z telefonuW rzeczywistości możemy grać w najlepsze gry RPG, które nie wymagają połączenia z Internetem, lub aplikacje, które nie wymagają danych GPS, danych mobilnych lub Wi-Fi.

I oczywiście jeden z kluczy, dla których uważamy, że powinieneś nauczyć się dostosowywać tryb samolotowy na telefonie z Androidem, ma bezpośredni związek z faktem, że w ten sposób, możesz skorzystać z niektórych jego funkcjiale modyfikując inne.

Nawiasem mówiąc, nauczymy Cię jak aktywować tryb samolotowy, bez konieczności wyłączania głównych połączeń, takich jak WiFi czy Bluetooth.

Jak dostosować tryb samolotowy na telefonie z systemem Android?

Cóż, jeśli zamierzasz dostosować tryb samolotowy na telefonie komórkowym z Androidem, pierwszą rzeczą, którą musisz wziąć pod uwagę, jest to, że zamierzamy potrzebujesz konkretnego programu, takiego jak ADB aby móc to zrobić, ponieważ ma wiele zastosowań.

Zanim będziesz mógł na niego liczyć, musisz zainstaluj ekskluzywne sterowniki marki twój smartfonponieważ w przeciwnym razie nie zsynchronizuje urządzenia z komputerem.

Kiedy dojdziesz do tego punktu, musisz wziąć telefon komórkowy i włącz tryb debugowaniaktóry jest aktywowany w Opcjach programisty.

Aby aktywować opcje rozwoju, do których wcześniej miałeś dostęp o telefonie i naciśnij 7 razy na numerze kompilacji, aż pojawi się to menu. Kiedy skończysz to wszystko, czas przejść dalej.

Później, aby dostosować tryb samolotowy Na telefonie komórkowym z systemem Android wykonaj następujące czynności:

  • Podłącz smartfon do Tryb MTP na PC
  • Przechodzisz na komputerze do folderu zawierającego pliki adb i naciśnij gówno + prawy przycisk myszy a następnie otwórz okno poleceń tutaj
  • Następnie kliknij urządzenia adb, zaakceptuj uprawnienia na telefonie komórkowym i uruchom ponownie urządzenia adb
  • Następnie, uruchom powłokę adb
  • Pisać: ustawienia wstawiają komórkę globalnego trybu samolotowego, nfc, wimax
  • Gdy tryb samolotowy jest włączony, Wi-Fi i Bluetooth pozostaną aktywneponieważ jest to jedna ze zmian, które narzuciliśmy
  • Do jasne wartości właśnie wszedłeś, musisz wpisać ustawienia usuń globalne radia_tryb_planu
  • Możesz oczywiście bawić się tymi zmiennymi, ile chcesz

aktywuj tryb samolotowy

dostosuj Tryb samolotowy ma więcej zalet niż możesz sobie wyobrazić, na przykład gracze są fanami tego trybu „nie przeszkadzać”, ponieważ pozwala on na najlepszą płynność niektórych gier.

Ponadto korzystanie z trybu samolotowego pozwala usuń reklamy z google chrome, który zwykle towarzyszy grom, a nawet innym czynnościom, które rozwijamy za pomocą tej przeglądarki.

Innymi słowy, aktywacja i personalizacja trybu samolotowego pozwala w dużym stopniu na wyeliminować nieterminową i denerwującą reklamęktóry przerywa nam w najmniej oczekiwanym momencie.

Podsumowując, kroki, które podaliśmy powyżej, nie są zbyt skomplikowane i, jak być może zauważyłeś, dostosowywanie trybu samolotowego na telefonie z Androidem jest dość proste, chociaż musimy mieć trochę podstawowa wiedza bezpośrednio związana z ADB i polecenia tego programu.

Ale jeśli nie napotkałeś trudności, wykonując krok po kroku, na pewno osiągnąłeś swój cel a co ważniejsze, możesz już wykorzystać tę wiedzę w przyszłych możliwościach; albo po to, by pomóc przyjacielowi, zastosować go w praktyce w pracy lub na własny użytek.

W każdym razie, jak zawsze Ci mówimy, wszelkie pytania, które masz na ten temat, po prostu musisz zostaw nam swoje pytania, abyśmy mogli z przyjemnością Ci pomóc.

Czy udało Ci się dostosować tryb samolotowy na telefonie komórkowym z Androidem za pomocą tego krok po kroku?

dołącz do naszego kanału telegram