Skip to content

Jak dostosować i zmienić tapety na zegarku Android Wear (przykład)

22 de luty de 2021

Posiadanie dziś smartwatcha to niewątpliwie ogromna zaleta, ponieważ pozwala nam jeszcze lepiej zarządzać naszymi innymi urządzeniami elektronicznymi. Poza tym sam w sobie jest doskonałym i przydatnym dodatkiem, który sprawi, że będziemy wyglądać świetnie. Dlatego jeśli chcesz poprawić wygląd własnego zegarka, w tym artykule wyjaśniamy jak dostosowywać i zmieniać tapety na zegarku Android Wear z łatwością.

Jeśli masz wspaniały smartwatch Android Wear i chcesz jak najlepiej go wykorzystać, nie ma problemu, ponieważ pokażemy Ci, jak to zrobić Zmień tapetę w kilku krokach. W ten sposób możesz cieszyć się o wiele bardziej wszystkim, co mają do zaoferowania te akcesoria.

Jak zmienić tapetę w zegarku Android Wear?

Istnieje wiele opcji, które możemy rozważyć przy zakupie nowego smartwatcha i podobnie jak w przypadku prawie wszystkich dzisiejszych urządzeń elektronicznych, jedną z najbardziej pożądanych jest spersonalizuj go tapetą. Chociaż wydaje się to nieco skomplikowane, w kilku krokach całkowicie można zmienić główny ekran swojego Androida Wear.

Możesz dostosować wygląd swojego smartwatcha w zależności od okazji i upodobań, z różnymi tarczami zegarka, które z pewnością nadadzą mu szczególnego charakteru. Oto proste kroki, które musisz wykonać, aby to osiągnąć.

Kroki, aby zmienić tapetę w zegarku Android Wear

Przed rozpoczęciem konieczne jest zaktualizowanie smartwatcha Android Wear do najnowszej dostępnej wersji, abyś mógł przeprowadzić proces, unikając wszelkich utrudnień, które go utrudniają. Gdy to zrobisz, kroki, które musisz wykonać, aby zmienić tarczę zegarka, to:

  • Aktywuj zegarek.
  • Naciśnij na chwilę ekran, co ci na to pozwoli zobacz wszystkie dostępne tarcze zegarka.
  • Przesuwaj ekran, aby zobaczyć wszystkie opcje.
  • Naciśnij ten, który najbardziej Ci się podoba.

Sprytny! Możesz to zrobić za każdym razem, gdy chcesz nieco zmienić wygląd lub wygląd swojego smartwatcha. Oczywiście przypominamy, że ten proces może się nieco zmienić w zależności od posiadanego modelu zegarka, dlatego zalecamy zweryfikowanie go w jego instrukcji lub podczas kontaktu z dostawcą.

Jak dodać nową tarczę zegarka na moim Androidzie Wear?

Jeśli widziałeś już wszystkie modele tarcz zegarka dostępne na Twoim Android Wear i żaden z nich w ogóle Cię nie przekonuje, nie ma problemu, bo możesz dodać tyle, ile chcesz. Musisz tylko pobrać aplikację Android Wear OS na swój smartfon.

Po pobraniu konieczne będzie zsynchronizowanie smartwatcha z telefonem komórkowym. W tej aplikacji możesz pobrać wszystkie tarcze zegarka, a następnie udostępnić je smartwatchowi i jak najszybciej zacząć z nich korzystać.

Oprócz aplikacji Android Wear OS, w sklepie Google Play można znaleźć również inne aplikacje, które oferują takie funkcje, jak łączenie urządzeń z zegarkiem, personalizowanie różnych jego aspektów, lepsze sterowanie nim, m.in. Z nimi możesz wybierać spośród różnych tapet lub oglądać twarze, aby ulepszyć swój smartwatch.

mężczyzna w garniturze z smartwatchem

Teraz, jeśli w dowolnym momencie podczas korzystania z zegarka Android Wear znudzi Ci się pobrana tarcza zegarka, po prostu musisz usunąć lub wyłączyć aplikację z którym dodałeś tarczę zegara. To takie proste!

Z drugiej strony możesz także wybrać tarcze zegarka, które mają inne funkcje, takie jak wyświetlanie ważnych informacji lub skróty umożliwiające łatwy dostęp do wszystkich aplikacji. Również inny doskonała opcja dostosowania Twój smartwatch ma pobrać najlepsze klawiatury do zegarków Android Wear.

Mamy nadzieję, że wszystkie te informacje mogą być dla Ciebie bardzo przydatne i że możesz bez problemu dostosować ekran swojego smartwatcha. Niech nic Cię nie powstrzyma przed posiadaniem najlepszego zegarka Android Wear ze wszystkich i wykorzystaj go w pełni.

dołącz do naszego kanału telegram