Skip to content

Jak dostosować i dodać więcej opcji do menu wyłączania w systemie Android

12 de wrzesień de 2022

Czy chcesz wiedzieć, jak krok po kroku dodawać opcje do menu wyłączania w systemie Android? W takim razie trafiłeś na idealny artykuł, ponieważ nauczymy Cię, jak najlepiej wykorzystać jeden z główne ekrany tego systemu operacyjnego. Poniższy pomysł ma związek z tym, że kiedy idziesz wyłączyć smartfon, możesz znaleźć inne funkcje, które wcześniej nie istniały.

Prawda jest taka, że ​​normalnie Menu wyłączania Androida Zwykle ma opcję Zamknij i kilka innych, takich jak Uruchom ponownie. I dlatego chcemy Cię nauczyć, jak rozszerzyć te opcje. Przede wszystkim musisz wiedzieć, że niektóre funkcje do dodania to samo ponowne uruchomienie, jeśli go tam nie ma, lub przejście do menu odzyskiwania, co jest ważne w niektórych przypadkach.

Łatwe dodawanie opcji do menu wyłączania w systemie Android

Ten krok po kroku, aby ulepszyć menu Shutdown w systemie Android, można modyfikować przede wszystkim dzięki modułowi Xposed, za pomocą którego można zarządzać tego typu treściami na urządzeniach mobilnych z systemem Android. W ten sposób masz możliwość: dodać nowe funkcje do menulub usuń niektóre z istniejących, aby maksymalnie dostosować.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić w takich przypadkach, jest posiadanie zainstalowany i aktywowany Xposed Installer na swoim Androidzie, ponieważ jak powiedzieliśmy, moduł nie jest dostępny w innych okolicznościach, czyli bez niego. W ten sam sposób musisz wiedzieć, że będziesz musiał mieć uprawnienia roota na swoim terminalu, ponieważ jest to bardzo wewnętrzna konfiguracja urządzenia, której nie można zmienić w inny sposób.

Po zainstalowaniu i aktywacji otwierasz aplikację i klikasz Pobierz, w którym to momencie otworzy się nowe okno, które powie coś w rodzaju Zaawansowane menu zasilania i jest to dokładnie moduł, na którym musisz się zatrzymać w takich przypadkach. Dopiero wtedy możesz skonfigurować pozycje menu zamykania systemu. Musisz kliknąć tę sekcję, aby do niej wejść.

Po zakończeniu instalacji musisz przejść do modułów, a następnie aktywować wpis programu. Po aktywacji należy zrestartować urządzenie, aby moduł umożliwiał już pełne zarządzanie. Zobaczysz wtedy, że istnieje ogromna liczba opcji, które możesz wykorzystać do konfiguracji swojego telefonu komórkowego. idziesz wtedy do Modyfikuj pozycje menu zasilania i kliknij to menu.

Tam zobaczysz, że masz wszystkie dostępne opcje, aby dodać je do tego menu wyłączania, więc powinieneś zadać sobie trud, aby ustalić te, które uważasz za niezbędne w tego typu sytuacji. Po skonfigurowaniu wszystkiego, co chcesz, musisz ponownie uruchomić urządzenie, aby zaczęło działać. terminal jest z nowymi dostępnymi opcjami.

Co to jest Xposed i dlaczego zainstalować go na telefonie komórkowym z Androidem jako opcję menu zamykania?

Termin Xposed odnosi się do zestawu frameworków dla modułów, które mają moc modyfikowania Ustawienia mobilne Android bez wykonywania w nim żadnych modyfikacji.

W tej kolejności pomysłów, aby przeprowadzić instalację i umożliwić nam zmianę menu wyłączania telefonu, musimy wyszukać APM + w narzędziu Xposed, aby dokonać prawidłowego pobrania. Wtedy z tym modułem telefon pozwoli nam na dokonywanie wszelkiego rodzaju zmian i funkcji.

sztuczki menu wyłączania telefonu komórkowego

Moduł APM+ Xposed daje nam przewagę wyboru funkcji według naszych preferencji; za każdym razem, gdy przytrzymujemy przycisk zasilania w naszym telefonie komórkowym.

Powód, dla którego jest to wspaniała opcja do wzięcia pod uwagę, ponieważ możemy mieć znacznie bardziej praktyczną trasę i prawie każda funkcja natychmiast; co potwierdza znaczenie, dlaczego zainstalować go na naszym urządzeniu z Androidem.

Aby zakończyć ten artykuł, pytamy Cię, czy udało Ci się ulepszyć menu zamykania swojego Androida za pomocą tych sztuczek? Mamy nadzieję, że te informacje były bardzo przydatne i od teraz Twoje menu wyłączania będzie miało sens, dostosowując te funkcje, które są dla Ciebie ważne, takie jak: Zrób zrzut ekranu, uruchom ponownie, dane mobilne.

dołącz do naszego kanału telegram