Skip to content

Jak dostosować dowolne urządzenie z Androidem za pomocą modułu XBlast firmy XPose

15 de maj de 2023

Jeśli zrootowałeś swój smartfon, aby poprawić wydajność i dostosować. Ale nie wiem od czego zacząć, Xposed jest odpowiedzią. Jak dostosować urządzenia z systemem Android za pomocą modułu XBlast firmy XPose?

Xposed umożliwia wprowadzanie zmian na poziomie systemu bez konieczności grzebania w kodach i niestandardowe romy. Xposed korzystać z modułów.

Małe aplikacje, które łączą się bezpośrednio z systemem operacyjnym Android i zapewniają niespotykaną dotąd kontrolę nad systemem wygląd twojego telefonu. Pozwala dostosować mnóstwo różnych rzeczy na Androidzie.

Wszystkie podzielone na sekcje, takie jak pasek stanu, pasek nawigacji, wielozadaniowość, ciche godziny, tryb jazdy, ustawienia telefonu, oznaczenie operatora, ustawienia gradientu i różne inne.

Na przykład w sekcji Ustawienia wizualne w obszarze klawiatury możesz wybrać niestandardowy kolor tła, kolor klawiszy i/lub tekstu klawiszy, a także wyłącz klawiaturę pełny ekran.

Dlatego wszelkie wprowadzone zmiany można łatwo usunąć, po prostu wyłączając te najlepsze. Moduły Xposed i ponowne uruchamianie.

Jak dostosować urządzenia z Androidem za pomocą modułu XBlast w XPposed?

 • Zainstaluj Narzędzia Xblast (Android 4.0+ i ROOT)
 • Przede wszystkim potrzebujesz zrootowanego Androida, ponieważ instalator Xposed można zainstalować tylko na zrootowanym Androidzie, więc zrootuj Androida, aby kontynuować.
 • Po zrootowaniu urządzenia z Androidem musisz zainstalować instalator Xposed na Androida.
 • Następną rzeczą jest pobieranie Xposed Installer i zainstaluj go.
 • Uruchamiamy aplikację, zamierzamy sekcja ramowa i kliknij Zainstaluj / Aktualizuj. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, poprosi nas o ponowne uruchomienie komputera.
 • Robimy to i będziemy mieć urządzenie gotowe do uruchomienia, w tym moduły w Xposed.
 • Ten moduł Ramy Xposed umożliwia dostosowanie wielu ustawień systemowych.
 • Stwórz swój ekran obrócony o 180 stopni kiedy odwracasz telefon.
 • Do przejrzysty pasek stanu; Śmiało i umieść ten zegar na środku paska stanu.
 • Z dziesiątkami konfiguracji dla dostosować i dostosowaćw najbliższym czasie nie zabraknie Ci opcji.
 • nie będziesz musiał nie instaluj romów specjalne, aby cieszyć się tymi konfiguracjami.
 • Należy zawsze szukać modułów wg wersja na Androida czego używasz
 • Nigdy nie dotykaj sekcji Ulepszenia build.prop będąc wewnątrz XblastTools.
 • odkąd możesz poważnie uszkodzić sprzęt jeśli nie wiesz, co modyfikujesz.

pobraliśmy moduł na nasze urządzenie,

Jak zainstalować moduły?

Musimy tylko przejść do sekcji „Przeglądaj moduły„Znajdziemy tam dostępne moduły, które do tej pory posiadaliśmy Xposed Framework.

Jako przykład, „Narzędzia Xblast dla Androida powyżej 4.0.3+”, który, jak sama nazwa wskazuje, jest przeznaczony dla urządzeń z systemem operacyjnym Ice Cream Sandwich w wersji 4.0.3 i nowszych.

Moduł ten służy do zmiany paska stanu, paska nawigacji, czujników, funkcji przycisków, zegara itp. Za pomocą tego modułu możesz dostosować wizualnie i fizycznie Twoje urządzenie z Androidem.

Po pobraniu ww moduł w naszym urządzeniuzainstalowaliśmy go tak, jak w przypadku powyższego instalatora Xposed.

Już zainstalowany, aby móc go aktywować, otwieramy ponownie Xposed Framework i naciśnij tam, gdzie jest napisane „moduły”, wewnątrz możemy zobaczyć moduł, który jest zainstalowany na naszym urządzeniu.

Sprawdzamy, aby go aktywować, jak widzimy na obrazku, a następnie wracamy do „Struktura” gdzie wcześniej daliśmy „Zainstaluj aktualizację”.

Ale tym razem klikniemy tylko tam, gdzie jest napisane „Uruchom ponownie”, aby w końcu został aktywowany i gotowy do użycia naszego modułu.

Xposed Framework: co to jest, jak go zainstalować

To jest aplikacja dla smartfony z systemem operacyjnym Android co pozwala użytkownikom na dowolne modyfikacje niektórych aspektów sprzętu w taki sposób, aby sam system nie wykrył ich jako inwazyjnych.

Będzie to więc jeden z najlepsze opcje które będziemy mieli do dyspozycji, aby nadpisać pewne zasady, metody i operacje w zespole, również dzięki wielu narzędziom do pobrania.

Jak to się instaluje?

 • Pobierz pakiet APK tego programu z jego oficjalnej strony.
 • Gdy znajdziesz się w tym samym miejscu, idź i pobierz plik które mogą się różnić w zależności od zainstalowanej wersji systemu Android.
 • Po zakończeniu tego procesu poszukaj pliku plik i uruchom go aby rozpocząć instalację.

To pokazuje, że ta świetna aplikacja może być na tyle przydatna, że ​​pozwala nam kontrolować zmianę niektórych aspektów sprzętu, który mamy pod ręką, ale podziel się swoimi opiniami na ten temat w komentarzach.

dołącz do naszego kanału telegram