Skip to content

Jak dodawać i dodawać numery WhatsApp, a tym samym mieć wiele kontaktów

11 de grudzień de 2022

WhatsApp jest zdecydowanie jedną z aplikacji większość z nich pozostawała w kontakcie z niezliczonymi ludźmi na całym świecie. Wszyscy korzystamy dzisiaj z aplikacji, czy nam się to podoba, czy nie, ponieważ w zasadzie każdy ma WhatsApp, w tym przypadku nauczymy Cię, jak dodawać numery WhatsApp.

Ale aby korzystać z WhatsApp, niezbędne jest posiadanie kontaktów, przyjaciół, a posiadanie wielu kontaktów WhatsApp nie jest łatwe. Ale nie martw się, bo na wypadek, gdybyś nie wiedział, jak mieć wiele kontaktów WhatsAppDzisiaj dokładnie zobaczymy, jak możesz mieć wielu nowych przyjaciół i poznawać ciekawych ludzi.

Aplikacja działa poprzez kontakty w przeciwieństwie do innych aplikacji. Dlatego, aby korzystać z aplikacji musisz mieć numer telefonu w książce telefonicznej swojego urządzenia mobilnego spośród wszystkich osób, z którymi chcesz rozmawiać.

Idealnym sposobem na dodanie wielu numerów lub kontaktów WhatsApp jest uczestnictwo w grupach na Facebooku dla singli lub w tych grupach, aby poznać nowych przyjaciół. W sieci społecznościowej jest kilka.

Możesz także spróbować rozpocząć rozmowy ze znajomymi, których masz we wspomnianych sieciach społecznościowych. Zacznij od dodania nowych znajomych lub obserwowania osób z Twojego miasta na Instagramie. Powoli Zaakceptują twoje prośby lub zaczną cię śledzić.

Rozpoczęcie rozmowy jest dość proste, nie trzeba się znać, wystarczy „Cześć, wszystko w porządku?” można rozpocząć dobrą rozmowę wtedy będzie to zależeć od ciebie i od tego, jak charyzmatyczny potrafisz być w swoich pytaniach i odpowiedziach więc ta osoba chce dalej z tobą rozmawiać.

numery telefonów do WhatsApp

Ale aplikacje, które są w kilka słów najlepiej, aby uzyskać wiele nowych numerów telefonów dla WhatsApp są to niewątpliwie Badoo i Tinder. Te aplikacje są po prostu świetne zdobyć nowych przyjaciół. Nawet flirtować.

Te dwie aplikacje byłyby rodzajem sieci społecznościowych, aby znaleźć partnera lub poznać nowych przyjaciół. Główną ideą jest właśnie to, aby poznać nowych ludzi iw ten sposób będziesz mieć wiele osób w swoim WhatsAppponieważ dość często zdarza się, że po wejściu w zaufanie proszą Cię o numer telefonu.

Najważniejsze jest to, że jeśli zamierzasz korzystać z sieci takich jak Badoo lub tindera, mieć dobre zdjęcie profilowe. Zrób zdjęcie z innej sieci społecznościowej, która ma wiele polubień lub polubień. Umieść ten profil na swoim koncie Badoo.

Wszystkie zdjęcia, które dodajesz do swojego profilu lub do galerii są ważne. Ponieważ wiele osób może zwrócić uwagę na Twoje zdjęcie profilowe, kiedy wchodzą, aby zobaczyć więcej Twoich zdjęć, jeśli ich nie lubią, oznacza to, że Cię nie lubią.

Informacje, które dodajesz w tej sieci społecznościowej, takie jak skąd jesteś, twoje zainteresowania, gusta, jeśli jesteś singlem, jaką osobą jesteś zainteresowanyitp. Konieczne jest osiągnięcie większej liczby dopasowań z innymi ludźmi.

dodaj kontakty WhatsApp

Jak dodać numery WhatsApp

Po tym wszystkim musisz zacząć lubić innych ludzi. Zalecamy polubienie wszystkich. Dlaczego? Jeśli masz jakieśmecze” spróbuj podzielić się wspólną muzyką lub tematami, które mogą zainicjować rozmowę.

Jeśli z jakiegoś powodu numer kontaktowy wymknie się spod kontroli, możesz w każdej chwili zablokować kontakt. W ten sposób unika się przyszłych niedogodności lub pewnego rodzaju nękania.

Ostatnią i najtrudniejszą częścią jest rozpoczęcie i podtrzymanie interesującej rozmowy. Tutaj możesz sprawdzić, czy jesteś naprawdę dobry uzyskiwanie numerów WhatsApp. Staraj się nie zmuszać drugiej osoby do podania swojego numeru.

Jeśli rozmowa jest interesująca i druga osoba chce kontynuować rozmowę, jest to bardziej niż oczywiste Skończy się pytaniem o Twój numer telefonuzwłaszcza jeśli on cię lubi. Musisz więc mieć trochę wyobraźni, aby wyjść z formy, gdy rozmawiasz z nową osobą.

Oczywiście, jeśli znasz inne metody uzyskać więcej numerów WhatsAppmożesz podzielić się nim z nami w komentarzach poniżej.

dołącz do naszego kanału telegram