Skip to content

Jak dodać znajomego do ulubionych na Facebooku? – Lista przyjaciół

11 de październik de 2021

Bez wątpienia media społecznościowe to ulubione medium, z którego komunikują się miliony ludzi. A niekwestionowanym liderem jest bez wątpienia Facebook, który dzięki różnym opcjom pozwala na większą interakcję ze znajomymi. Ale czy wiesz, że to możliwe? dodaj do zakładek znajomego na Facebooku, tutaj powiemy Ci, jak to zrobić.

Tak, to jest, że w uznanej sieci społecznościowej można zrobić coś w rodzaju Sortuj znajomych lub przenieś ich do listy ulubionych. W ten sposób możesz wiedzieć, co robią uprzywilejowane osoby, które umieściłeś na tej liście. Są to nowe, bardzo praktyczne funkcje, z których możesz skorzystać w dowolnym momencie, np. ta, która pomaga umieścić swoje pełne zdjęcie na swoim profilu na Facebooku.

Prawda jest taka, że ​​posiadanie dużej liczby znajomych w sieciach społecznościowych, takich jak Facebook, może stanowić poważną niedogodność. I mówimy to z poszanowaniem faktu, że możesz przestać wiedzieć o niektórych osobach, które są dla Ciebie ważne. Więc nie chcesz stracić niczego, co publikują Twoi znajomi, dodaj ich do listy ulubionych znajomych.

Jakie czynniki należy sprawdzić, aby poprawnie dodać zakładkę do Facebooka?

Jak już wspomnieliśmy, Facebook pozwoli Ci dodać do kilku 30 znajomych do Twojej listy ulubionych. W ten sposób, gdy któryś z nich opublikuje publikację w sieci społecznościowej, zostanie to odzwierciedlone na Twojej ścianie lub otrzymasz powiadomienie o ich aktywności.

Ale zanim dodasz znajomego do listy ulubionych, musisz pamiętać o kilku ważnych czynnikach. W przeciwnym razie nie będziesz mógł wykonać tego prostego zadania w najpopularniejszej i używanej sieci społecznościowej na świecie, a są to:

Mieć aktualną wersję aplikacji

Aby dodać znajomego do listy ulubionych znajomych, konieczne i niezbędne jest posiadanie najnowszej zaktualizowanej wersji Facebooka na telefonie komórkowym. W ten sposób będziesz mieć dostęp do funkcji i będziesz być w stanie zarządzać listą znajomych. Ale jest jeszcze jeden czynnik, który musisz wziąć pod uwagę, aby Twoja lista 30 ulubionych znajomych mogła być wykonana bez problemów.

Czy jest na twojej liście znajomych na Facebooku?

Inny podstawowy aspekt i to, że nie pomoże, jeśli masz najnowszą wersję Facebooka na swoim telefonie. Oznacza to, że znajomy lub znajomi, których umieszczasz na liście „Ulubionych znajomych” znajdź na swojej liście znajomych sieci społecznościowej. Gdy spełnisz te wymagania, nie będziesz miał problemu z dodawaniem osób do swojej listy.

kreskówka dodaj znajomych na Facebooku

Jak dodać nowy profil do ulubionych?

Następnie pokażemy, jakie to proste i szybkie dodać nowy profil do listy „Ulubionych znajomych”. Możesz to zrobić z aplikacji zainstalowanej na smartfonie, czy to Android lub iOS, czy z wersji na komputery stacjonarne z systemami Windows lub Mac.

Z urządzenia mobilnego z systemem iOS lub Android

Poniższe kroki będą działać idealnie na każdym urządzeniu mobilnym, niezależnie od jego systemu operacyjnego. Jeśli się uwzględni będziemy pracować bezpośrednio w aplikacji Facebook i jako pierwszy krok musisz rozpocząć sesję i wejść na swój profil. Następnym krokiem jest wybranie ikony z trzema poziomymi liniami.

Ta akcja spowoduje wyświetlenie menu na ekranie, z którego należy wybrać opcję „Ustawienia i prywatność”, a następnie kliknąć opcję „Ustawienia”. Następnym krokiem jest przewinięcie w następnym oknie do opcji ’Ustawienia sekcji wiadomości „”. A teraz musisz wybrać opcję „Preferencje sekcji aktualności”.

Następnym krokiem jest wybranie „Ulubionych”, teraz pokaże Ci się lista znajomych, w której będziesz szukać i wybrać opcję „Dodaj”. Ta opcja jest wyświetlana obok kontaktu, który chcesz dodać do listy ulubionych znajomych. I voila, teraz po prostu powtórz ten krok, abyś mógł dodaj do 30 ulubionych znajomych do swojej listy.

sieci społecznościowe facebook znajomych

Jeśli korzystasz z komputera z systemem Windows lub MAC

W przypadku, gdy staramy się wykonać procedurę dodaj przyjaciela do listy ulubionych na Facebooku z komputera, wystarczy wykonać następujące czynności. Wejdź do aplikacji Facebook i rozpocznij sesję, gdy znajdzie Cię w swoim profilu, wyszukaj i kliknij ikonę strzałki. Teraz będziesz mieć menu na ekranie i musisz kliknąć opcję „Ustawienia i prywatność”.

W nowym oknie wybierz opcję „Preferencje wiadomości”, a następnie kliknij sekcję „Zarządzaj ulubionymi”. Teraz będziesz miał swoich znajomych na ekranie i wybierzesz tych, którzy zostań częścią swojej listy ulubionych znajomych. Gdy wybierzesz znajomych do swojej listy, obok niej pojawi się gwiazdka, wskazująca, że ​​są oni teraz częścią Twojej listy ulubionych znajomych.

Dlaczego nie możesz dodać znajomego do listy ulubionych w tej aplikacji?

Mogą wystąpić pewne problemy, które uniemożliwiają możesz dodać profil znajomego do swojej listy ulubionych na Facebooku. Dlatego powinieneś zasadniczo sprawdzić, czy Twoje połączenie z siecią nie ma problemów i czy możesz wykonać tę procedurę. Kolejnym bardzo ważnym punktem, który powinieneś zweryfikować, są te, które wymieniliśmy powyżej.

dodaj znajomych z Facebooka

Ma to związek po pierwsze z aktualizacją aplikacji, po drugie, że znajomy, którego zamierzasz umieścić na liście ulubionych znajomych, znajduje się na liście znajomych na platformie. I po trzecie, musisz pamiętać, że tylko na tej liście możesz umieścić do 30 znajomych. Jeśli osiągnąłeś już maksymalny dozwolony limit, nie możesz dołączyć nikogo innego, chyba że usuniesz znajomego z tej listy.

W jaki sposób ktoś zostaje usunięty z listy ulubionych na Facebooku?

Teraz jeśli chcesz usuń kogoś z listy ulubionych znajomych Facebooka będziesz miał na to dwa różne sposoby. Pierwszym z nich jest wprowadzenie profilu znajomego, który znajduje się na liście ulubionych znajomych. I masz zamiar znaleźć i wybrać gwiazdę, która w tym momencie będzie niebieska, po potwierdzeniu eliminacji gwiazda zmieni kolor na szary.

Druga procedura polega na wejściu na listę ulubionych znajomych i zobaczysz, że obok każdego imienia znajduje się (x). Do usuń osobę z tej listyPo prostu wybierz, naciśnij lub kliknij tę ikonę. Jak widać, wylogowanie się z Facebooka z urządzenia mobilnego jest bardzo proste.