Skip to content

Jak dodać, zainstalować i skonfigurować moje urządzenie Echo Auto w aplikacji Alexa w moim samochodzie

6 de Maj de 2021

Plik Wirtualny asystent Amazon, zyskuje coraz większą popularność i popularność, jest znany jako Amazon Alexa i jest sensacją chwili, która najwyraźniej została utrzymana. Funkcje, które umożliwia ta dobrze zorientowana technologia, pomagają zaradzić trudnym sytuacjom codziennego życia ludzi.

Elementy tak powszechne, jak zapominanie, gdzie telefon komórkowy został w domu, można zaradzić dzięki możliwości znalezienia telefonu komórkowego z asystentem głosowym Amazon Alexa lub omówieniu innych preludiów, takich jak na przykład zamiana Androida w inteligentny dom za pomocą Alexa. Nie można zaprzeczyć, że jest to narzędzie, które zostało.

Jego wszechstronność rozciąga się na Emisja urządzenia Echo Auto, który działa za pośrednictwem aplikacji Alexa. Dodanie asystenta głosowego do samochodu jest niezwykle ważne, a korzystanie z Echo Auto, poprzez aplikację Alexa, to coś, nad czym musimy się zastanowić. Dlatego musimy zastanowić się, jak dodać, zainstalować i skonfigurować urządzenie Echo Auto w aplikacji Alexa w samochodzie.

Czy powinienem używać urządzenia Echo Auto w moim samochodzie?

Stanowcza lub nieodwołalna decyzja o nabyciu i zastosowaniu dowolnego rodzaju narzędzia lub urządzenia technologicznego, będzie zależeć wyłącznie od konkretnego gustu i kryteriów danej osoby.

Możemy jednak trochę poruszyć kwestię związaną z asystentami głosowymi, które pomagają nam w wykonywaniu funkcji w samochodzie, a my skupiamy się na sterowaniu pojazdem, bo zaniedbanie tego nigdy nie wchodzi w grę.

Uwaga na drodze podczas jazdy jest niezbędna i mówiąc dosłownie, nie powinno być miejsca na wahania, jeśli chodzi o nasze bezpieczeństwo i uczciwość. Dlatego pojawia się urządzenie Echo Auto Połącz z aplikacją Alexa, i będą pełnić rolę wykonawców funkcji, które normalnie wykonujemy, ale podczas jazdy nie mogą być wykonywane.

Kryterium użycia tego lub nie, jak powiedziano, zależy od decyzji osoby, ale jest nią analiza sytuacji, w której przedstawiono nam narzędzie, które jest również niedrogiei staje się zabezpieczeniem naszej własnej integralności. To naprawdę ważne pytanie, więc przejdźmy do szczegółów dodawania, instalowania i konfigurowania urządzenia.

Proces dodawania, instalowania i konfigurowania Echo Auto

Że umysł nie jest zaniepokojony myśleniem o złożoności procesu, to naprawdę prosta sprawa, kiedy już wiesz, jak coś zrobić, zmaterializowanie tego jest czymś o ekstremalnej lekkości, zamierzamy uczynić to tak prostym, jak to tylko możliwe, aby możemy osiągnąć prawidłowy proces agregacji, instalacja i konfiguracja Echo Autoza pomocą aplikacji Alexa. Ale w tym celu musimy mieć kilka ważnych wcześniejszych rozważań, aby móc przeprowadzić proces.

Uwagi dotyczące korzystania z Echo Auto za pośrednictwem aplikacji Alexa

Ponieważ Echo Auto jest urządzeniem elektrycznym, a Aplikacja Alexa jest środkiem do użytku elektronicznego, musi istnieć połączenie, które je łączy, a samochód bierze udział w procesie połączeń. Korzystanie z Bluetooth może służyć do połączenia Alexy z Echo Auto, ale zasługuje na połączenie, które ją zasila, w tym celu zapewnia kabel, który można podłączyć do samochodu.

amazon echo auto device

Dystrybucja i kompatybilność między urządzeniami i środkami sprzężenia zwrotnego mogą się różnić w zależności od wieku samochodu, dlatego musimy pamiętać kompatybilność, która może istnieć między samochodem a Echo Auto.

Materializacja procesu

Przedstawimy to w prosty i bezpośredni sposób, aby było zrozumiałe, więc zamierzamy uprościć wszystkie kroki.

  1. Posiadaj Aplikacja Alexa, który można uzyskać, pobierając go ze sklepu z aplikacjami.
  2. Autoryzuj wszystkie wymagania na wniosek Alexy.
  3. Echo Auto należy podłączyć do pojazdu za pomocą dostępnych narzędzi, być połączeniem USB z samochodu lub zasilacz „12V” za pomocą kabla i / lub adaptera dostarczonego przez Echo Auto.
  4. Dowiesz się, że urządzenie jest gotowe do podłączenia, gdy wybierzesz pomarańczowe światło.
  5. W aplikacji Alexa odnosi się do przestrzeni „urządzenia”, kliknij „dodaj”.
  6. W menu kliknij „dodaj urządzenie”. Następnie kliknij „Amazon Echo”. W tym momencie pozostaje kliknij „Echo Auto”.
  7. Następnie wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami podawanymi przez aplikację. Proces zostanie zakończony. Dodaj, zainstaluj i skonfiguruj urządzenie Echo Auto do aplikacji Alexa.