Skip to content

Jak dodać wyróżnienie historii na Instagramie bez publikowania historii — przewodnik

23 de wrzesień de 2021

Funkcja wyróżnienia historii pozwala, aby Twoje historie z zaledwie 24 godzin pozostały przy życiu tak długo, jak chcesz, po prostu je podświetlając, a ponadto jest to doskonałe narzędzie w świecie marketingu i jeśli chcesz nagłośnić swoją markę.

Co to są najważniejsze wydarzenia na Instagramie?

Wyróżnienie historii składa się z funkcji, która pozwala na trwałe zapisywanie historii, a te polecane historie zajmują ważne miejsce w profilu. Najciekawsze momenty można zapisać po opublikowaniu historii, znajdziesz rodzaj folderów, które znajdują się tuż pod twoją biografią i zdjęciem profilowym.

Polecane historie lub wyróżnienia pomagają zbliżyć się do swoich obserwatorów, możesz podzielić się wyjątkowym momentem, dzięki czemu Twój profil będzie bardziej atrakcyjny. Jak również reklamuj swoją markę, jeśli jest to biznes onlinePrawda jest taka, że ​​warto poświęcić czas na jej planowanie.

Co powinniśmy wziąć pod uwagę przed dodaniem treści do Story Highlight?

Ważne jest, aby wziąć pod uwagę, że Najważniejsze wydarzenia to doskonały sposób, aby dać się poznać. Jest to opcja, którą Instagram oferuje bardzo przydatne do autopromocjii bardzo skuteczny sposób na promocję swoich marek i produktów. Ta sekcja może pomóc Ci w zauważeniu Twojej marki. A to najłatwiejszy i najszybszy sposób, aby każdy mógł zapoznać się z Twoją ofertą.

Inną rzeczą, którą możesz zrobić, jest dodanie linku do swojej witryny, dzięki czemu możesz przyciągnąć ruch użytkowników Instagrama do swojej witryny. Pamiętaj o aktualizowaniu polecanych artykułów, dodawaniu treści w najlepszym momencie i regularnie aktualizuj aspekty, które są najważniejsze dla Twojej marki.

Bądź ostrożny przy wyborze tego, co chcesz podkreślić, wybieraj momenty i upewnij się, że komunikaty odzwierciedlają to, kim naprawdę jesteś, a w przypadku Twojej marki, co naprawdę chcesz projektować. Ważne jest, abyś wiedział, że aby dodać treść do swojej historii, konieczne jest, aby pozostała ona 24 godziny, gdzie wszyscy ją zobaczą. Zobaczmy jednak, jak przejdziemy tę zasadę.

Jaka jest procedura tworzenia wyróżnienia historii?

Podobnie jak statusy WhatsApp, historie na Instagramie mają czas trwania 24 godziny od opublikowania, gdzie będą oglądane przez użytkowników lub osoby, które Cię obserwują, pod koniec tego czasu możesz je przechowywać w polecanych. Jest bardzo fajny sposób na stworzenie wyróżnionej historii bez jej publikowania. Zobaczmy, jak wygląda proces:

Bez dodawania ich do historii

Zmiana profilu na prywatny, zmień ustawienia prywatności. Dzięki temu tylko Twoi obserwatorzy mogą zobaczyć historie i inne posty, które chcesz udostępnić. Następnie zablokuj wszystkich, aby nie widzieli historii, w kontrolkach historii pojawi się opcja „0 osób”. I wybieraj obserwujących jeden po drugim. Gdy minie czas, będziesz mógł dodać historię do najważniejszych wydarzeń, a teraz wystarczy odblokować obserwujących, a oni zobaczą Twoją historię.

Jak przesyłać polecane historie tak, aby nie były widoczne?

Jak mogę zmienić zasięg moich polecanych artykułów na Instagramie?

Jedną fajną rzeczą, jaką możesz zrobić, jest zmiana zasięgu polecanych historii na Instagramie. Możesz zmienić okładkę Story Highlight, a także dodać zdjęcia do polecanych historii, możesz pominąć krok, aby być widzianym przez 24 godziny. Jasne, to tylko z istniejącymi historiami i zdjęciami z galerii. Zamierzasz edytować Highlight, a następnie edytuj okładkę i wybierz obraz.

Aplikacje do tworzenia niestandardowych zasięgów

Ponieważ historie mają coraz więcej użytkowników na Instagramie, ważne jest, aby Twoja historia była ciekawa, aby zawsze przyciągała uwagę. Aby to osiągnąć, przedstawiamy aplikacje, które pomogą Ci stworzyć spersonalizowaną relację dla wyróżnionych historii.

  1. Kanwa Jest to jedna z aplikacji dostępnych również dla systemu Windows, jest łatwa w użyciu. W przypadku historii na Instagramie znajdziesz różnorodne szablony, których możesz użyć, aby nadać estetykę i osobowość swojej marce lub firmie, zawiera grafikę lub ikony, które możesz dodać do swojego szablonu
  2. InshotDzięki tej aplikacji możesz dodawać filmy w odpowiednim formacie w opowiadaniach, możesz edytować zdjęcia i filmy, dostosowywać je do odpowiedniego formatu, dodanie tła jest naprawdę przydatne.
  3. Zestaw do projektowaniaDzięki niemu możesz dodać zabawne elementy do historii, nadając im życie i akcenty swojej osobowości. Zawiera sposób na dodanie tekstury do zdjęć.