Skip to content

Jak dodać Netflix do urządzenia Child’s Leapfrog Epic Tablet, aby oglądać filmy

14 de Maj de 2021

Plik platformy streamingowe, odkąd pojawiły się na rynku online, były rewolucyjną innowacją dla społeczeństwa w każdym wieku, umożliwiając nam spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi, oglądanie seriali, słuchanie muzyki, oglądanie filmów lub najlepszych seriali Netflix, w taki sam sposób, w jaki możemy je pobrać na nasz komputer większy komfort, także platformy takie jak Disney + i Spotify, które bez wątpienia były najwyżej oceniane.

Obecnie większość użytkowników ma urządzenia technologiczne, które umożliwiają rozszerzenie dostęp do różnych platform treści wizualnych, które sprawiają, że spędzamy czas w pozytywny sposób, mogąc generować ogromne korzyści dla nas wszystkich. W ten sam sposób ułatwia dostęp do tych treści ze względu na wieloplatformową wszechstronność, jaką przedstawia.

Możemy mieć Netflix na dowolnym urządzeniuJak pobrać najnowszą wersję na komputery PC, telefony komórkowe, tablety, a nawet na urządzenia Leapfrog dla dzieci, dlatego w tym artykule nauczymy Cię, jak to zrobić, aby maluchy w domu mogły cieszyć się usługą przesyłania strumieniowego w w najlepszy możliwy sposób, a nawet więcej w tych czasach światowej pandemii.

Jak mogę korzystać z serwisu Netflix i jakie są jego główne funkcje?

Wszyscy chcemy korzystać z najbardziej pożądanej platformy przez tych, którzy już z niej korzystali, a posiadanie do niej dostępu jest niezwykle proste i szybkie, przede wszystkim musimy zlokalizuj nas na stronie głównej Netflixi załóż konto, robiąc to poproszą nas o wypełnienie niektórych informacji w formularzu, a my musimy wybrać jeden z pakietów, które ma dla nas Netflix.

Gdy to zrobimy, będziemy mieli nasze konto gotowe, ” zaczynamy sesję ”, a po wejściu do niego zobaczymy w jego menu głównym ” katalog ” z różnorodną zawartością w każdym wieku, uporządkowaną według kategorii aby poprawić łatwość wyszukiwania, jeśli później zechcemy korzystanie z konta na innym urządzeniu jest możliweo ile jest kompatybilny z Netflix.

Wśród jego głównych funkcji rozważamy móc tworzyć kilka profili na platformieSą spersonalizowane i pozwalają uniknąć zatorów, gdy kilka osób chce korzystać z tego samego konta, każdy będzie miał własny profil, jeśli będziemy chcieli, z maksymalnie pięcioma, a także oferuje profil dzieci.

Podobnie wyszukiwanie w menu Są proste, wystarczy, że przejdziemy do „ wyszukiwarki ” i umieścimy tytuł filmu, serialu lub dokumentu, który chcemy w danym momencie obejrzeć, Netflix natychmiast wykona wyszukiwanie i jeśli będzie dostępny, to zrobi. Znajdź to.

Jak mogę dodać Netflix do tabletu Leapfrog Epic Kid’s?

Procedura jest bardzo prosta i prosta, jeśli chcemy zapewnić naszym dzieciom to, co najlepsze pod względem treści dla dzieci Netflix to najlepsza opcjaJak wiemy, aby uzyskać Netflixa na dowolnym innym urządzeniu, możemy pobrać aplikację z Google Play, ale w przypadku Leapfrog Epic nie działa to w ten sam sposób, ponieważ te urządzenia nie są dostarczane z wcześniej zainstalowanym Google Play.

chłopiec za pomocą epickiego tabletu

Oto pytanie, jak mogę zainstalować Netflix? Odpowiedź jest bardzo prosta w całości Urządzenia Leapfrog Epic, posiadają własny sklep z aplikacjami zainstalowany od momentu ich wyprodukowania, oferujący różne bardzo oryginalne i ciekawe aplikacje w tym samym czasie, w którym są przeznaczone dla dzieci, dlatego wystarczy wejść do „ sklepu z aplikacjami ” i wyszukiwarki. wskaż „Netflix”, kliknij „pobierz”.

Następnie czekamy na automatyczne pobranie i dlatego możemy ją później otworzyć, aplikacja jest pobierana jak na każdym innym urządzeniu, więc nie ma co się martwić, skoro jest już zainstalowana, możemy stworzyć „ profil dla dzieci ” jak wspomnieliśmy powyżej, i voila, praca jest wykonana i będziemy mieć Netflix w naszym Leapfrog Epic w bardzo natychmiastowy sposób.

Dlaczego byłoby miło dodać Netflix do mojego Leapfrog Epic?

Dzieci spędzają godziny i godzin za ekranem telewizora, oglądanie kanałów dla dzieci z filmami i komediami, które po prostu nie wystarczają, ponieważ są bardziej podobne i czasami zawierają treści nieodpowiednie dla dzieci.

Oto dobry powód, aby pozwolić zobacz różnorodne treści i całkowicie odpowiednie dla najmłodszych że Netflix oferuje nieodpowiednie treści i pokazuje w swoim menu tylko te filmy lub kreskówki, które można oglądać, będąc w ten sposób odpowiedzialną platformą.