Skip to content

Jak dodać MACH i zapłacić w Cabify tą kartą – Dodaj metodę płatności do Cabify

18 de maj de 2022

Cabify to bardzo popularna aplikacja do poruszania się. Każdego dnia widzimy coraz więcej osób korzystających z tej aplikacji, która jest bardzo przydatna pod każdym względem, Cabify zapewnia bezpieczne i wysokiej jakości wycieczki na wyciągnięcie ręki. Z drugiej strony mamy MACH czyli wirtualną przedpłaconą kartę kredytową i dzięki niej będziemy mogli dokonywać płatności w Cabify. jak zapłacić w Cabify z MACH? Zobaczmy to poniżej.

Zapłać Cabify z MACH

Ta klasa aplikacji, takich jak Uber, wymaga posiadania karta kredytowa dodane do Twojego konta. To oczywiście może stać się dużym problemem dla wielu osób, które go nie mają lub po prostu nie chcą podawać numeru w tej klasie aplikacji.

Tak więc z wirtualną kartą kredytową możesz po prostu mieć konto bez konieczności wkładania numer twojej karty. Jeśli go nie masz, będziesz mógł bez problemu korzystać z usługi.

Ta karta jest oczywiście przedpłacona. Aby więc z niego skorzystać, musisz doładować na niego pieniądze. Służy nie tylko do płatności w Cabify. Jeśli nie, możesz go używać w wielu innych aplikacjach lub usługach w sieci.

Co będziesz musiał zrobić, to Następny:

  • Najpierw otwieramy aplikację Kabina.
  • Następnie przechodzimy do opcji „Metody Płatności”.
  • Teraz będziesz musiał naciśnij w kółko fioletowy ze znakiem +.
  • Teraz będziesz musiał umieścić dane Karta MACH.

Zapłać Cabify kartą MACH

Jedyną rzeczą, na którą powinieneś uważać, jest to, że wcześniej podróżować w Cabify i idziesz zapłacić kartą przedpłaconą, będziesz musiał upewnić się, że masz wystarczające saldo. Jeśli go nie masz, płatność nie zostanie zrealizowana i będziesz musiał zapłacić inną metodą.

Jest to bardzo przydatne, bo dzięki MACH można też m.in Spotify Premium lub Netflix. W ten sposób będziesz mógł korzystać z wielu usług w sieci, które wymagają do tego karty kredytowej. Możesz zapłacić za Netflix kartą debetową lub kredytową.

Istnieje oczywiście wiele przedpłaconych kart kredytowych. Ale żaden tak dobry i skuteczny jak jest MACH.

zapłać metodą Cadify mach

Kolejną rzeczą, o której należy pamiętać, jest posiadanie minimalnego salda na karcie dla drugiej osoby dodaj to do Cabify aby można było to bez problemu zweryfikować. Chociaż jest to minimum, aby móc to zweryfikować, to jeśli chcesz pobierać więcej, aby odbyć jakąkolwiek podróż, byłoby to doskonałe.

Korzystaj z cyfrowej karty kredytowej bez obaw w Cabify

Usługi transportu prywatnego mają dużą przewagę na rynku w stosunku do innych usług transportu publicznego, jeszcze więcej usług oferowanych przez aplikacje takie jak Cabifyktóre są szeroko stosowane w Europie wraz z Uberem.

Korzystanie z prywatnych usług transportowych gwałtownie wzrosło w ostatnich latach, ponieważ są one znacznie bezpieczniejsze niż konwencjonalna taksówka. A wszystko to w zasięgu Bezpieczna aplikacja, taka jak Cabify, do korzystania z tej usługi wystarczy karta kredytowa.

Jednak wielu nie korzysta ze swoich kart kredytowych, ponieważ nie mają zaufania do tych aplikacji, dlatego istnieje alternatywa, która stała się bardzo powszechna. ten korzystanie z cyfrowych kart kredytowychktóry pozwala użytkownikom płacić za wszystko, czego potrzebują.

Jedna z tych kart, jak już wspomnieliśmy, to MACH. Możesz dodać pieniądze do tej cyfrowej karty przedpłaconej, aby zapłacić za portfolio opcji, wszystko to pozwala użytkownikom na używaj Cabify bez problemów. Po pobraniu aplikacji wszystko inne jest proste.

Wypełniając formularz użycia Cabify, użytkownicy muszą tylko otworzyć aplikację i poszukać opcji metody płatności, stamtąd nacisnąć przycisk „+” i wejść Dane karty MACH. Dzięki temu ludzie mają szybki dostęp do usługi.

Po prostu muszę upewnij się, że masz saldo na karcie MACH dzięki czemu możesz łatwo, szybko i bezpiecznie zapłacić za wszystkie usługi, które chcesz. Możesz wygodnie płacić z dowolnego miejsca i bez obaw. Cabify został opracowany w celu ochrony Twojej prywatności, tak naprawdę nie ma dostępu do Twoich kont finansowych, otrzymuje jedynie płatności za usługi, z których korzystasz z tej aplikacji.

Wszelkie wątpliwości możesz rozwiać zostawiając je w komentarzach lub odwiedzając inne nasze posty związane z tematem, takie jak: bycie kierowcą Cabify, jakie są wymagania dotyczące wjazdu i akceptowanych samochodów lub po prostu wiedząc, czym różnią się Taxi, Uber i taksówka Cabify. Co jest bezpieczniejsze i tańsze?

dołącz do naszego kanału telegram