Skip to content

Co to jest Cabify Express, do czego służy i jak służy do wysyłania paczek?

4 de luty de 2022

Ostatnio dużo mówimy o aplikacjach transportowych, które w jakiś sposób zmieniły sposób, w jaki podróżujemy. W tym sensie musimy wskazać, że chociaż Uber jest najbardziej znany, są inni, tacy jak Cabify, którzy zamierzają się z nim zmierzyć. A my mówiliśmy, analizując tę ​​ostatnią aplikację, że mają różne sposoby działania, ponieważ oprócz zwykłego Cabify mamy alternatywa o nazwie Cabify Express.

Prawda jest taka, że ​​kiedy mówimy o Cabify Express, musimy powiedzieć, że jest to nowa usługa świadczona przez firmę transportową Cabify w wielu krajach, w których jest obecna, dzięki grupie motocyklistów, którzy pracują dla tej samej firmy , wykonując usługę podobną do tych motoboy lub dostawy, jak nazywa się je w różnych częściach świata. Cabify Express pozwala nam na wykonywanie wszelkiego rodzaju przesyłek, po bardzo ciekawych kosztach i które docierają do odbiorcy natychmiast, różnica między Cabify a innymi usługami polega na tym, że Cabify ma swoją wersję ekspresową, w Cabify możesz dodać swoje dane do anulowania.

Analizując niektóre z podstawowych przyczyn sukces Cabify Express, musimy wtedy mówić, że ma naprawdę bardzo tanie stawki, a ponadto ułatwia ogromnej liczbie zapracowanych ludzi wysyłanie paczek z jednego miejsca do drugiego. W ten sam sposób musimy zaznaczyć, że dzięki Cabify Express wielu użytkowników zdobyło nagrody, które osiągają naprawdę interesujące liczby, takie jak 200 000 chilijskich pesos, więc jeśli chcesz wiedzieć, jak korzystać z Cabify Express, czytaj dalej.

Motocykl Cafiby

Chcąc wiedzieć, na czym polega ta usługa, trzeba mieć na uwadze, że wybierają ją przede wszystkim firmy, przedsiębiorcy, a nawet osoby prywatne, które nie mają czasu na samodzielne wyjazdy i zwracają się do firmy, która oferuje ich bezpieczeństwo w tym zakresie. Niektóre z głównych produktów, które przemieszczają się ludzie z Cabify Express, mają związek z żywnością, dokumentami, przedmiotami technologicznymi, listami, paczkami i wieloma innymi, w zależności od potrzeb na swoich motocyklach.wyślij paczki cabify

Aby korzystać z Cabify Express, jasne jest, że pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, jest pobranie aplikacji i zalecamy, abyś zrobił to ze Sklepu Google Play za pośrednictwem tego linku. Obecnie Cabify Express ma koszty nawet o 30% niższe niż ludzie konkurencji. W ten sam sposób musisz liczyć się z tym, że wszyscy jej kierowcy są związani z firmą i przechodzą stałe szkolenia, dzięki czemu masz pewność, że są w pełni wiarygodni, możesz być częścią Cabify i być kierowcą.

Zalety i wady korzystania z Cabify

Zalety

Jest to usługa, która może być komplementarna, chociaż konkuruje z innymi rodzajami firm, które prowadzą ten sam rodzaj działalności. Dzieje się tak, ponieważ istnieje duży rynek na sektory transportowe może żyć w harmonii. Ponadto nie należy zapominać, że w przypadku tej usługi najbardziej uderzającą informacją jest szacunkowa cena usługi przed zakontraktowaniem usługi, co jest w każdym przypadku atrakcyjne.

Podobnie są możliwości poprosić o Cabify i nie musieć czekać na ulicy, tak jak zrobiono by, gdybyś zamówił taksówkę. Dzieje się tak, ponieważ taka aplikacja umożliwia śledzenie pojazdów, dzięki czemu zawsze będziesz wiedzieć, kiedy pojazd zbliża się do miejsca odbioru lub miejsca pochodzenia. LUBDodatkową zaletą tej usługi jest możliwość: płatność na wiele sposobówbez liczenia na dodatkowe usługi, takie jak WiFi, woda czy czasopisma.

Podobnie, anulowanie jest dozwolone w tej usłudze i są bezpłatne w ciągu pierwszych 5 minut zatrudnianie zostało zakończone. W przeciwnym razie będzie musiała zostać dokonana minimalna opłata za kategorię.

Niekorzyść

Jeśli chodzi o wady korzystania z Cabify Okazuje się, że usługa rodzi się z licencji VTC, która: zabrania zabierania podróżnych środkiem ulicy jeżeli pojazd nie był wcześniej zamawiany za pośrednictwem mechanizmu zgłoszeń serwisowych. Jeśli jednak spojrzysz na to z punktu widzenia kierowcy, będzie to zaletą, ponieważ dba o integralność floty i utrzymuje porządek.

Czy zacząłeś korzystać z Cabify Express? Co myślisz o ich służbie?

dołącz do naszego kanału telegram