Skip to content

Jak usunąć moje konto Cabify i ostatecznie usunąć mój profil i historię?

19 de wrzesień de 2021

Kiedy jedziemy do miasta, którego nie znamy, jednym z najlepszych sposobów na poruszanie się po nim jest oczywiście inne środki transportu. Które ewoluowały i dostosowywały się do nowych technologii.

Mamy tak świetnie przykładowe taksówki i Uber Są dość popularne i większość powinna o nich wiedzieć. Ponadto przewozy te zazwyczaj mają linie telefoniczne lub platformy internetowe, za pośrednictwem których mogą skontaktować się z taksówką lub Uberem, aby zamówić swoje usługi i wygodnie podróżować.

Nie są to jednak jedyne firmy, które świadczą usługi turystyczne. W tym sensie inny bardzo ciekawą firmą jest Cabify, która działa w ogromnej liczbie krajów hiszpańskojęzycznych i oferuje swoje usługi od 2011 roku.

Wszystkie te rodzaje transportu, chociaż często są mylone, mają pewne różnice, ale jeden główny cel: oferowanie użytkownikom najlepszych usług i doświadczeń transportowych.

Tylko z otwórz aplikację i poproś o samochód, który dociera w ciągu kilku minut. Ta firma nie jest wolna od kilku konfliktów, które nieustannie powodują z taksówkarzami z całego świata.

Cabify, ma wiele zalet, oferując bezpłatną i bezpieczną formę transportu. Ponadto do dyspozycji klienta oddaje różne typy pojazdów z ich prywatnym kierowcą.

Oprócz tego oferują niezbędne warunki do: ciesz się satysfakcjonującą podróżą, wśród nich m.in. samochody premium, znakomici kierowcy, muzyka, woda.

W ten sposób usługi tej klasy aplikacji są po prostu świetne, z bardzo pozytywnymi rzeczami do rozważenia, na przykład niskimi stawkami, które można łatwo obliczyć, co poprawia wrażenia z podróży.

Ale nadal możesz chcieć zrezygnować z usługi. Z jakiegoś powodu w tym artykule zobaczymy jak usunąć konto Cabify.

Jak usunąć konto Cabify z komputera?

 • Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to wejdź na stronę Cabify, z przeglądarki na komputerze.
 • Naciśnij menu rozwijane, a pojawi się kilka opcji. Ten, który nas interesuje, mówi „Kolejny problem”.
 • Kiedy to zrobisz, będziesz musiał wypełnić formularz który się pojawia.
 • Następnie w rozwijanym menu „Inny problem” będziesz musiał wybrać „Chcę się wypisać” i w temacie będziesz musiał umieścić „Zakończenie usługi”.
 • W części opisowej będziesz musiał napisz dlaczego tej decyzji i kiedy już wszystko skończysz, wystarczy nacisnąć „Wysłać”.
 • Po tym wyślą ci e-mail z kilkoma instrukcjami że będziesz musiał podążać.
 • Ponadto będziesz musiał wyślij kopię dowodu tożsamości oraz kilka informacji o Twoim koncie, aby potwierdzić, że to naprawdę Ty chcesz zlikwidować konto.

Po kilku dniach konto zostanie zlikwidowane, ostatecznie i nigdy nie będziesz w stanie go odzyskać. Dlatego wygodnie byłoby o tym pomyśleć przed kontynuowaniem.

wypisz się z konta cabify

Jak anulować konto Cabify z telefonu komórkowego?

 1. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to pobierz aplikację Cabify z urządzenia mobilnego.
 2. Po otwarciu aplikacji będziesz musiał kliknąć „Chodźmy”A następnie wprowadź dane swojego konta.
 3. Teraz musisz naciśnij swoje zdjęcie profilowe znajduje się w lewym górnym rogu ekranu.
 4. Następnie będziesz musiał wybrać „Pomoc”.
 5. Następną rzeczą jest wybranie „Skontaktuj się z Cabify”.
 6. To, co zrobisz dalej, to naciśnij „Inne problemy„A na następnym ekranie powinieneś zrobić to samo.
 7. Gdzie jest napisane „Opis„Będziesz musiał napisać, co chcesz wypisz się a następnie naciśnij przycisk przesyłania.
 8. Powinni wysłać Ci e-mail, w którym będziesz musiał postępować zgodnie z instrukcjami, aby móc skutecznie zamknąć konto.

Ważne jest, aby mieć kopia dokumentu tożsamości jako inne ważne informacje, abyś mógł potwierdzić, że jesteś prawdziwym właścicielem konta.

Pamiętaj, że gdy zrezygnujesz z subskrypcji nie będziesz w stanie go odzyskać a jeśli chcesz ponownie skorzystać z usługi, będziesz musiał utworzyć nowe konto.

dołącz do naszego kanału telegram