Skip to content

Jak dodać lub zmienić obraz tła w Kalendarzu Google

5 de Maj de 2021

Od samego początku narzędzie Google było najbardziej innowacyjne i używane przez użytkowników na całym świecie, z tysiącami codziennych wizyt, które pozwalają firmie rozwijać się coraz bardziej w pozytywny sposób i generować korzyści dla nas wszystkich, ale nie właśnie dzięki temu stworzył nową platformę, która jest częścią projekt o nazwie Kalendarz Google.

Jak sama nazwa wskazuje to kalendarz i program który działa elektronicznie, tam możemy wykonywać różne funkcje, takie jak dodawanie i tworzenie przypomnień, to by nam pomogło i wygenerowało znacznie większy komfort podczas organizowania naszych codziennych czynności, a najlepsze w tym jest to, że możemy zobaczyć Kalendarz Google na pulpicie nasz komputer.

Został uruchomiony w 2006 roku i od tego czasu nie przestał zbierać całkowicie pozytywnych recenzji wśród swoich pracodawców, stosując kilka sztuczek, aby jak najlepiej wykorzystać jego funkcje i ulepszać każdego dnia, aby nasza praca i życie społeczne łatwiejsza organizacja, możliwość łączenia plików z wydarzeniem, a estetyka jest zawsze niezwykła.

Powody, dla których warto używać Kalendarza Google w telefonie komórkowym

Jeśli chcemy się cieszyć i ciesz się lepszym sposobem korzystania z Kalendarza Google z telefonu komórkowego, musimy wiedzieć i wiedzieć, które aplikacje są niezbędne do osiągnięcia naszego celu.

Pierwsza to „Any.Do” to jedna z najwyższej jakości aplikacji służących do zarządzania naszymi działaniami, wykonywania swojej pracy w bardzo efektywny sposób, a najlepsze w tym jest to, że Zgodność z Kalendarzem Google jest w stu procentach zbilansowana i gwarantowana.

Kolejnym bardzo potężnym i potrzebnym jest „Evernote”, będąc w swojej branży jednym z najwyższych pod względem jakości i estetyki, pozwala nam spersonalizować nasze notatki etykietami i innymi akcesoriami oraz pozostawić je na ekranie naszego telefonu komórkowego, aby każde zadanie dnia, które musimy wykonać nigdy nie daj się przeoczyć.

Oczywiście nie możemy odłożyć na bok „ Facebooka ” będącego platformą społecznościową na całym świecie, całkowitej innowacji, dzięki czemu możemy udostępniać nasze wydarzenia i organizacje bezpośrednio do naszego Kalendarza Google, co zapewnia większy komfort i wszechstronność.

Jednym z nich, który również łatwo integruje się z Kalendarzem Google, jest „Gmail”, który umożliwia nam interakcję, a tym samym otrzymywać powiadomienia o datach i godzinach różnych wydarzeń, które mamy w toku.

Jak mogę dodać lub zmodyfikować obraz tła w moim Kalendarzu Google?

Odpowiedź jest bardzo prosta, a kroki są szybkie, przede wszystkim musimy uzyskać dostęp do naszego konta „Kalendarza Google”, tam na górze ekranu znajdziemy ” ikonę koła zębatego ” oznaczającą ” konfigurację ”, wciskamy tam, pojawią się różne opcje i musimy kliknąć ten, który wskazuje ” ogólne ” ”.

logo kalendarza Google

Wtedy, pod koniec opcji, będzie to:„ tło kalendarza ”, naciśnij to, następnie musimy kliknąć ” wybierz obraz ”, tutaj możemy wybrać zdjęcie lub obraz z Google lub taki, który wcześniej zapisaliśmy w plikach naszego komputera.

„ Wybieramy ” i przechodzimy do miejsca, w którym wskazuje „ ustawienia ogólne ”, klikamy opcję „ wyśrodkowany ”, a następnie „ skalowanie ”, wykonujemy ten krok, aby umieścić pozycję obraz i rozmiar, jaki chcemy pojawiają się w tle Kalendarza GoogleNa koniec ” klikamy ” na ” zapisz ” i możemy wrócić do strony głównej, aby zobaczyć, jak to było i voila, gotowe.

Najlepsze korzyści podczas korzystania z Kalendarza Google

Niewątpliwie narzędzie to jest niezwykle przydatne, dzięki niemu łatwiej jest nam sprawdzić pogodę np. Czy jest deszczowy czy słoneczny dzień, mając jedynie umieść naszą strefę lokalizacji otrzymamy dokładną i natychmiastową odpowiedź.

Jedną z największych zalet jest to, że możemy skonsultuj się z nią bez posiadania połączenia do internetu, na przykład oglądając zaplanowane przez nas wydarzenia lub tworząc takie, możemy to wykorzystać zarówno na telefonach komórkowych, jak i na naszym komputerze.

Pozwala nam dostosowywanie różnych kalendarzy W tym samym narzędziu, jakby tego było mało, możemy organizować nasze zadania w różnych typach kalendarzy, czy to nie wspaniałe? Więc jeśli nie masz tego narzędzia w użyciu, nie wahaj się go użyć.

Korzystasz z możliwości dostosowania oferowane przez Google we wszystkich liniach zastosowań, abyś mógł w pełni wykorzystać je wszystkie.