Skip to content

Jak dodać link YouTube do mojej relacji na Instagramie?

10 de luty de 2022

Instagram stał się jedną z najlepszych platform do zwiększania sprzedaży produktów lub czegokolwiek innego, oprócz tej platformy stał się jedną z najlepszych sieci społecznościowych, w których możesz udostępniaj wszelkiego rodzaju treści. Podobnie Instagram w swojej najnowszej aktualizacji dodał do menu opcji w opowiadaniach, bardzo funkcjonalne narzędzie dla użytkowników i jest to opcja, w której możesz dodać link zewnętrzny z dowolnej strony internetowej, aby inni użytkownicy do niego wchodzili.

Teraz Instagram służył również jako katapulta, aby wzmocnić wiele kanałów YouTube użytkowników, którzy mają konta na obu platformach. Oznacza to, że dzięki tej opcji dodawania linków w historiach na Instagramie, które są już dostępne, użytkownicy, którzy zobaczą tę historię, będą mogli uzyskać dostęp do filmu zawierającego opublikowany link. Podobnie ta opcja jest dostępna zarówno dla użytkowników z kontami biznesowymi, jak i dla zwykłego konta.

Jeśli więc nadal nie wiesz, jak dodać link do YouTube do historii na Instagramie, w tym artykule nauczymy Cię, jak to zrobić z dowolnego urządzenia, takiego jak telefon lub komputer.

Jak wygląda proces łączenia linku YouTube z moją historią na Instagramie?

Zarówno Instagram, jak i YouTube to najlepsze aplikacje, w których różni użytkownicy w każdym wieku mogą przeglądać preferowane treści. W przypadku Instagrama na tej platformie możemy oglądać zarówno filmy, jak i zdjęcia, a oprócz tego utrzymywać komunikację z innymi użytkownikami. Teraz YouTube to platforma, która bardziej skłania się do oglądania filmów.

Jednak te aplikacje, tak różne od siebie, wzajemnie się uzupełniają i można osiągnąć świetne rezultaty. aby zwiększyć widownię i obserwujących. Podobnie na tych dwóch platformach możesz udostępniać treści lub zgłaszać sugestie z jednej platformy na drugą. Oznacza to, że na Instagramie możesz udostępnić link do filmu na YouTube poprzez historię, ale jeśli nadal nie wiesz, jak to zrobić, tutaj nauczymy Cię, jak przenieść swoje sieci społecznościowe na inny poziom.

Z aplikacji YouTube na Androida

Zaletą platformy Instagram jest to, że opcja dodawania linków do Story jest dostępna w aplikacji na telefony z systemem Android z aplikacji do pobrania Google Play. Teraz, aby udostępnić link do filmu na YouTube, musisz wykonać następujące czynności:

  • Pierwszą rzeczą będzie wpisanie filmu na YouTube, do którego chcesz skopiować link, aby udostępnić go w historii na Instagramie.
  • Gdy znajdziesz się w filmie, który chcesz udostępnić na Instagramie, musisz wprowadzić opcję udostępniania, która znajduje się obok opcji „Nie lubię”.
  • Następnie pojawi się wyskakujące okienko z różnymi opcjami, w których możesz udostępnić wideo, a także będziesz mieć możliwość „Skopiuj link”, który wybierzesz.
  • Po wybraniu wspomnianej opcji link wideo zostanie skopiowany i możemy przejść do aplikacji Instagram, aby kontynuować proces publikowania historii, gdzie wkleimy link.

postępuj zgodnie z instrukcjami, aby dodać link wideo z YouTube do historii na Instagramie

  • Po wpisaniu w aplikacji wybieramy zdjęcie lub film, do którego zamierzamy dodać link.
  • Później musisz wprowadzić ikonę, która jest reprezentowana jako Naklejka, gdzie pojawią się inne opcje.
  • Następnie wybierz ikonę za pomocą forma łańcucha, która nazywa się „Link”.
  • Następnie wklej link wideo, naciskając na pasku wpisywania, aż pojawi się opcja wklejania i zaznacz ją, w ten sposób wkleisz link.
  • Później wybierzesz opcję „Gotowe”, a link zostanie dodany, spróbuj umieścić go w wybranym przez siebie miejscu, a następnie opublikuj swoją historię na Instagramie za pomocą linku do YouTube.

Korzystanie z YouTube na komputerze

Obecnie opcja naklejki linku nie jest dostępna w internetowej wersji Instagrama, dlatego jest to wada dla wielu użytkowników, którzy nie korzystają z aplikacji, ale z internetowej wersji Instagrama za pośrednictwem komputera. Na razie oczekuje się, że Instagram włączy tę opcję dla wersji internetowej, aby wielu jego użytkowników mogło się z niej cieszyć.

Z urządzeniem iPhone

Na szczęście ostatnia aktualizacja aplikacji mobilnej Instagram sprawia, że ​​opcja Link Sticker jest dostępna zarówno dla telefonów z systemem Android, jak i iPhone’ów. Więc jeśli chcesz udostępnić link do swojej historii na Instagramie z jakimś filmem na YouTube, będziesz musiał wykonaj te same kroki, jak wspomniano powyżej i w ten sposób będziesz mógł to zrobić bez komplikacji.

Teraz jest więcej, gdy możesz skorzystać z tej opcji, która wcześniej nie była dostępna dla wszystkich użytkowników, ale dla tych, którzy zakwalifikowali się z określonymi wymaganiami, takimi jak posiadanie ponad 10 tysięcy obserwującychA teraz już tak nie jest.

zrób to ze swojego telefonu iPhone

Dlaczego link do YouTube nie został dodany do mojej historii na Instagramie?

Są różne powody, dla których nie mogę dodać linku do youtube do historii na Instagramiei dlatego trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ tutaj pokażemy Ci, dlaczego występuje ten błąd.

Prywatność filmów w YouTube

Jest to jedna z niedogodności, dlaczego nie możesz udostępnić linku z filmu na YouTube do historii na Instagramie. Okazuje się, że właściciel kanału może nie mieć możliwości udostępnienia linku wideo innym platformom lub po prostu występuje błąd na niektórych z dwóch platform i dlatego nie można udostępnić linku w historii na Instagramie.

błąd połączenia może uszkodzić Twój link do youtube w historii na Instagramie

Błąd połączenia

Kolejny typowy błąd, który zwykle się zdarza i który przeszkadza podczas udostępniania linku do filmu na YouTube, jest to, że wystąpił błąd połączenia. Oznacza to, że może się zdarzyć, że w tym momencie wystąpi błąd z naszym internetem lub serwerem, który zapewnia nam połączenie internetowe i to zapewnia ten błąd.

dołącz do naszego kanału telegram