Skip to content

Jak dodać GIF do mojej historii na Instagramie? – Ulepszanie treści

30 de styczeń de 2022

Aplikacja Instagram dotyczy amerykańskiej sieci społecznościowej, która rozkwitła w ciągu ostatnich czterech lat. Początkowo był używany tylko przez miłośników świata vintage, ale potem stopniowo zaczął być używany przez znaczną liczbę osób, aż stał się tym, czym jest dzisiaj.

Najwyraźniej od samego początku miał wiele wariantów w swojej strukturze i nowe aktualizacje, które uczyniły go tym, czym jest dzisiaj. Pomiędzy tymi aktualizacjami narodziły się historie, w nich każdy użytkownik może wgrać cokolwiek na jeden dzień i podziel się nim ze swoimi obserwatorami. W tym artykule trochę o nich opowiem.

Jak wyszukiwać GIF-y na Instagramie w poszukiwaniu historii?

W historiach użytkownicy dzielą się wszystkim. A najlepsze jest to, że historie można umieścić jako najważniejsze. Teraz wszystkie te historie można ozdobić słowami, naklejkami, muzyką, a także GIF-ami.

W przypadku tej ostatniej opcji są użytkownicy, którzy nie wiedzą, jak wyszukać GIF. Dlatego poniższe podtematy pokazują, jak zrobić to szybko i łatwo.

wybrane ulubione

Instagram udostępnia serię GIF-ów umieszczonych jako ulubione na głównym pasku, co pozwala dodać do historii ozdobniki, frazy lub piosenki. Na pasku wyszukiwania u góry ekranu użytkownicy będą musieli szukaj w dziale GIFHY.

A kiedy znajdziesz jakiś efektowny GIF z kontekstem historii, wystarczy go wybrać i jest on umieszczony. Instagram pozwala swoim użytkownikom używać GIF-ów z przezroczystym tłem, które są dozwolone.

aplikacja na Instagram

ze słowami kluczowymi

Jeśli użytkownik chce umieścić w swojej historii konkretny GIF przedstawiający sytuację lub rzecz, powinien użyć tylko słowa kluczowego, które do niego się odwołuje. Należy to zrobić pod paskiem wyszukiwania u góry ekranu Instagrama. W nim musisz tylko umieść słowo kluczowe, aby wywołać GIF.

Na przykład, jeśli użytkownik chce umieścić GIF z sercem w swojej historii, wystarczy przejść do paska wyszukiwania i wpisać słowo kluczowe serce. Następnie pojawi się GIF z żądanym motywem.

Jak wstawić więcej niż jeden GIF w jednej historii na Instagramie?

Każdy użytkownik lubił używać GIF-ów w swoich czatach lub historiach przynajmniej raz w życiu. Tworzenie GIF-ów z Androida jest bardzo łatwe. Tworzenie własnych GIF-ów i udostępnianie ich znajomym jest bardzo łatwe.

Co się stanie, gdy chcesz umieścić więcej niż jeden GIF w historii na Instagramie? Użytkownik może umieścić po prostu zostawiam pierwszy w historii i po prostu wyszukując inny GIF na pasku wyszukiwania.

Kroki, aby wyeksportować GIF-y z innych aplikacji na Instagram i wykorzystać je w swoich historiach

Aby to zrobić, musisz mieć GIF utworzony z dowolnej aplikacji już zapisanej w galerii. Następnie użytkownikowi pozostaje tylko wejść do aplikacji Instagram i tym samym stworzyć nową historię.

Kiedy tworzysz nową historię, wystarczy kliknąć pole, które prowadzi do galerii. Stamtąd wystarczy pobrać GIF i możesz animować historię aplikacji na Instagramie za pomocą własnego utworzonego GIF-a.

Instagram na różnych urządzeniach mobilnych

Z WhatsApp

GIF-y można łatwo importować z WhatsApp. To tylko kwestia umieszczenia GIF-a na czacie i przytrzymania go, aż się podświetli. Dzięki temu otwiera się możliwość udostępnienia go innym aplikacjom i wysłania go na Instagram.

Z pobieraniem mobilnym

W przypadku pobierania na telefon komórkowy jest to ten sam punkt, co w przypadku plików GIF przesyłanych z galerii. Wystarczy, że użytkownik prześle nową historię i otworzy opcję galerii, z której może zaimportować ostatnio pobrany plik GIF.

Każda z tych opcji może działać, aby użytkownik mógł umieścić GIF w swoich historiach na Instagramie. W ten sposób być może mógłbym dać więcej życia do historii przesłanych na Instagram. GIF to doskonałe animacje cyfrowe, z których można korzystać w dowolnym momencie.

dołącz do naszego kanału telegram