Skip to content

Jak dodać, edytować lub usunąć kontakt Gmail z telefonu komórkowego lub komputera PC

14 de luty de 2022

Gmail to jedna z wielu usług oferowanych przez Google, ponieważ: usługa pocztowa bardzo skuteczny, że odkąd się pojawił, stał się niemal nieodzownym serwerem pocztowym.

Jednak, jak we wszystkich sieci społecznościowe, strony internetowe, strony i platformy które istnieją, na tym serwerze pocztowym jakiś kontakt może ingerować tam, w Twoim Gmailu, czego naprawdę nie chcesz lub z drugiej strony jest to całkowicie niepotrzebne.

Może to spowodować irytację, jeśli nie wiesz jak wyeliminować do tego kontaktu, który często Ci denerwuje, lub do współpracownika, którego tak naprawdę nie potrzebujesz do synchronizacji na liście kontaktów Gmaila.

Jeśli tak jest w Twoim przypadku, nie martw się, w tym artykule nauczymy Cię jak usunąć kontakt z Gmailaproste i szybkie, do tego potrzebujesz tylko dobrego połączenia internetowego.

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to wejść do swojego Gmaila, a następnie udać się do menedżera kontakty gmailowe, Chociaż dla niektórych osób jest to trudne do znalezienia, możesz wyeliminować kontakt, który powoduje spam, a tym samym go uniknąć.

Bardzo łatwo go znaleźć, zlokalizuj się w lewej górnej części ekranu i za pomocą myszki przejdź do gdzie mówi „Gmail” w czerwonym.

kiedy robisz Kliknij Tam otworzy się menu, które wskaże trzy funkcje lub pozycje, które są następujące:

 • Gmaila.
 • Łączność.
 • Zadania.

Musisz nacisnąć przycisk „Łączność”.

Natychmiast ekran, który był włączony skrzynka odbiorcza To odchodzi.

Spowoduje to pozostawienie pustego ekranu z panelem wyszukiwania po lewej stronie ekranu, pokazującym różne opcje ułatwiające zarządzanie lub kategoryzować swoje kontakty.

Musisz tylko kliknąć przycisk z napisem „Moje kontakty”

Po tym, ekran, który wcześniej był biały w całości pokaże ci listę kontaktów, wszystkie te, które zarejestrowałeś. Jeśli chcesz usunąć któryś z nich ze swoich kontaktów, wystarczy zaznaczyć małe pole lub pole, które pojawia się po lewej stronie kontaktu.

Ponieważ oznaczyłeś małe pudełko znakiem sprawdzić lub zobaczyćprzejdź do przycisków u góry.

Mają wiele funkcji, wśród nich jest przycisk z napisem „Plus” naciśnięcie tego przycisku spowoduje przewinięcie menu pełnego innych dodanych funkcji.

Musisz nacisnąć opcję „Usuń kontakt”

Automatyczny system Gmaila poinformuje Cię, że Twój kontakt został usunięty w ten sam sposób, gmail on jest ostrożny więc daje możliwość odzyskania go.

Jeśli jednak popełniłeś błąd, możesz bardzo dobrze zignorować tę małą reklamę lub wręcz przeciwnie, nacisnąć „Cofnij” aby odzyskać kontakt, który został właśnie usunięty.

I gotowy! To wszystko, co musisz zrobić, aby usunąć kontakt w Gmailu.

dodaj kontakty gmail pc

 • Pierwszą rzeczą do zrobienia jest włączenie komputera lub telefon z dostępem do internetu.
 • Aby następnie otworzyć przeglądarkę i zalogować się w konto tej platformy.
 • Przejdź do zakładki Łączność.
 • W tym musisz wybrać opcję znaną jako „plus”.
 • Po tym, a menu z kilkoma sekcjami.
 • będziesz musiał zrobić Kliknij gdzie jest napisane cofnij zmiany.
 • Otworzy się automatycznie okno.
 • W tym zostaniesz poproszony o podanie daty, z które ta platforma odwróci zmiany dokonane w tym czasie.
 • Podaj datę gdzie usunął kontakt chciał.
 • Aby w końcu dać ci gdzie mówi: wykonaj zmianę.
 • Dzięki temu proces będzie całkowicie skończone.

Należy zauważyć, że możliwe jest również ponowne dodanie adresu i numeru użytkownika, aby przywrócić tę osobę do osobistej listy znajomych ten email.

W ten sposób już wiesz, jaka jest procedura, którą musisz wykonać, aby odzyskać usunięty kontakt na tej platformie e-mail oferowany przez Google, więc pamiętaj, aby zostawić nam komentarz na temat swoich doświadczeń w tej procedurze. Nauczyłeś się czegoś nowego? To było proste, prawda?

dołącz do naszego kanału telegram