Skip to content

Jak długo powinienem ładować mojego iPhone’a po raz pierwszy?

4 de luty de 2021

Wtedy zobaczymy jak długo powinienem ładować mojego iPhone’a po raz pierwszy. Bateria naszego telefonu komórkowego jest jedną z najważniejszych rzeczy io którą musimy najbardziej dbać.

Oczywiście, jeśli bateria nie działa tak, jak powinna, nie możemy cieszyć się naszym urządzeniem Apple. Dlatego musimy dbać o jego żywotność od pierwszej chwili, gdy kupimy dany telefon.

Możesz spróbować skalibrować baterię i wiele innych rzeczy. Ale prawda jest taka, że ​​musimy mieć dobre nawyki, aby bateria działała jak najdłużej w najlepszych warunkach.

Wiele osób ma pewne wątpliwości co do tego, jak długo powinny ładować swój telefon komórkowy po raz pierwszy. Na pewno trafiłeś na sprzedawcę, który każe Ci ładować telefon na 24 godziny i wiele innych rzeczy.

Nowe baterie nie wymagają takiego leczenia, jedyne co musimy zrobić polega na ładowaniu go normalnie, aż osiągnie 100% i to wszystko. Aby korzystać z urządzenia, nie trzeba go nawet w pełni naładować.

Należy pamiętać o kilku drobnych szczegółach, aby zapewnić, że żywotność baterii będzie trwała tak długo, jak to możliwe, a my zobaczymy tylko te szczegóły nieco dalej.

Pamiętaj, że dbanie o baterię urządzenia nie kosztuje zbyt wiele iz upływem czasu to docenisz. Nie ma sensu mieć tego iPhone’a za kilka godzin bateria się wyczerpie Nie chciałbyś, żeby ci się to przytrafiło? Następnie czytaj dalej.

Jak długo mam ładować iPhone’a po raz pierwszy?

Tak naprawdę nie ma znaczenia, ile czasu poświęcisz na ładowanie swojego iPhone’a, naprawdę ważny jest poziom naładowania, jaki ma. Najlepiej nie pozwól, aby urządzenie się wyłączało, ponieważ nie ma już baterii.

Gdy masz od 5 do 10%, powinieneś podłączyć go do prądu na około dwie godziny w przybliżeniu, aby był w pełni naładowany. Co to znaczy mieć to w 100%. Nie martw się również, jeśli zostawisz go podłączonego dłużej, ponieważ nie ma to wpływu na baterię.

Po tym będziesz musiał używaj iPhone’a normalnie dopóki bateria nie wróci do minimum i trzeba będzie ją ponownie naładować. Ponieważ pozostawienie go podłączonego nie ma wpływu na akumulator, najlepiej zrobić to w nocy, aby następnego dnia mieć ten sam kompletny, aby móc go normalnie używać.

naładuj iPhone'a za pierwszym razem

Jak naładować mojego iPhone’a po raz pierwszy

Zaleca się, aby zrobić to w ten sposób, ponieważ jeśli zezwolisz na rozszerzenie bateria wyczerpuje się całkowicie rujnujesz jej życie. Ani znacząco, ale naprawdę nie warto tego robić, ponieważ podłączenie nic nie kosztuje.

W przypadku, gdy nie masz możliwości naładowania go, gdy bateria Twojego iPhone’a jest tak słaba, idealnym rozwiązaniem jest ręczne wyłączenie go, aby w ogóle nie wpływał na stan baterii urządzenia.

Nie musisz też wyłączać telefonu, jedyną różnicą, jaką może to zrobić, jest to, że ładuje się szybciej, ponieważ nie będzie zużywa energię. Coś podobnego dzieje się, gdy jesteśmy z telefonem w trybie samolotowym, ponieważ nie mamy Wi-Fi, mobilnej transmisji danych itp. To samo ładuje się znacznie szybciej niż zwykle.

Mamy nadzieję, że ten mały przewodnik będzie dla Ciebie przydatny, abyś wiedział, ile czasu powinienem poświęcić na ładowanie mojego iPhone’a po raz pierwszy. Podobnie, jeśli nadal masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania na ten temat, zawsze mamy dostępną sekcję komentarzy, którą możesz zadać, z przyjemnością Ci pomożemy.

dołącz do naszego kanału telegram