Skip to content

Jak czytać i odpowiadać na wiadomości WhatsApp bez pojawiania się online na Androidzie lub iPhonie? (Przykład)

22 de luty de 2021

WhatsApp Messenger Jest to obecnie najpopularniejsza platforma komunikacyjna, jaka istnieje, dlatego wielu użytkowników korzysta z niej, aby pozostawać w kontakcie 24 godziny na dobę. W ramach platformy możemy znaleźć narzędzia, które pozwalają nam konfigurować i dostosowywać szczegóły naszych czatów, ale nadal istnieją punkty w systemie, które nie zostały rozwiązane.

Wielu użytkowników ma taką potrzebę czytać wiadomości i odpowiadać na nie, ukrywając tryb online lub pisząc innym użytkownikom, jeśli je widzieli, dlatego w tym artykule pomożemy Ci w kilku sztuczkach, aby móc czytać wiadomości i odpowiadać, tak aby Twoje kontakty nie widziały Cię online.

Techniki działające na Androida i iOS

Podgląd wiadomości

Aby czytać wiadomości przychodzące do nas z naszych kontaktów w WhatsApp, musimy korzystać z wyskakujących powiadomień, są to te, które wyświetlamy przy zablokowanym telefonie. Na platformie iOS musimy aktywować powiadomienia, wchodząc w menu „Ustawienia” i zaznacz opcję „włącz powiadomienia”.

 • Na platformie Android należy wejść w ustawienia aplikacji, następnie wybrać opcję „powiadomienia”, tam przejść do zakładki „Wyskakujące powiadomienia” a wchodząc, wybieramy „zawsze pokazuj element pop-up”.
 • Wprowadzając te modyfikacje i zapewniając dostęp do aplikacji WhatsApp, pozwoli nam to wyświetlać wyskakujące powiadomienia, gdy nasz ekran jest całkowicie zablokowany, ale tylko wiadomość będzie wyglądać na przeczytaną i nie będziemy w stanie odpowiedzieć na wiadomości stamtąd .

Tryb samolotowy

Ta sztuczka nam pozwala przeglądać wiadomości WhatsApp bez bycia widocznym a to polega na dezaktywacji naszego połączenia mobilnego, ponieważ w ten sposób uniemożliwione zostanie wysłanie powiadomienia do nadawcy wspomnianego czatu. W kilku krokach będziesz mógł czytać swoje wiadomości bez pojawiania się w Internecie.

 • Na początek musimy upewnić się, że kiedy nadejdzie powiadomienie, nie będziesz musiał nawet odblokowywać telefonu komórkowego.
 • Następnie aktywujesz tryb samolotowy w telefonie komórkowym, otworzysz Whatsapp i będziesz czytać swoje wiadomości i będziesz mógł odpowiedzieć, co tylko zechcesz, ponieważ dane mobilne będą nieaktywne.
 • Na koniec musisz zamknąć aplikację i możesz dezaktywować tryb samolotowy kiedy tylko chcesz i tam Twoje wiadomości będą natychmiast trafiać do ich odbiorców, ale uniemożliwiasz komuś zobaczenie, że jesteś połączony.
 • Dzięki tej sztuczce będziesz w stanie uzyskać tymczasową niewidzialność, ponieważ po dezaktywacji trybu samolotowego Twój telefon będzie wysyłać i odbierać wiadomości, a także powiadomienia i alerty z innych aplikacji.

Opcja „nie pokazuj ostatnio online”

 • Aby aktywować tę opcję musimy wejść do aplikacji WhatsApp, jeśli nadal jej nie masz, możesz pobrać WhatsApp ze Sklepu Play. Następnie otwórz zakładkę „konfiguracja.
 • W iOS W pasku nawigacji, który znajduje się na liście czatów, zobaczymy, gdzie znajdziemy opcje połączeń, kontaktów, ulubionych, czatów i konfiguracji, w tę ostatnią opcję musimy kliknąć.
 • Jeśli masz urządzenie Android Musimy wejść do menu konfiguracyjnego, które na tej platformie jest oznaczone w prawym górnym rogu 3-punktowym obrazkiem.
 • W menu konfiguracyjnym znajdziemy różne opcje i należy wybrać „konto”, a następnie klikniemy na „Prywatność”.
 • Tutaj możesz wybrać, komu chcesz pokazać swój ostatni raz w trybie online i status, a także swoje zdjęcie profilowe. Klikniemy opcję „nikt”.

czat WhatsApp Android

WhatsApp Ninja

Ta aplikacja pozwala pozostać w ukryciu, aby wysyłać i czytać wiadomości w WhatsApp, co jest idealne dla tych użytkowników, którzy potrzebują prywatności swojego profilu. Aby korzystać z tej aplikacji, należy ją pobrać i zainstalować na swoim urządzeniu mobilnym, aby móc z niej korzystać. Jest to zalecana opcja, aby Twoje kontakty nie widziały, czy jesteś online, i aby móc chronić Twoją prywatność w prosty sposób, bez tylu kroków do wykonania.