Skip to content

Jak czytać i odpowiadać lub odpowiadać na wiadomość WhatsApp z ekranu blokady

23 de grudzień de 2021

Jeśli mówimy o wiadomościach online, WhatsApp jest na szczycie: pomimo konkurencji z Telegramem i kontrowersji związanych z nową polityką prywatności; Twoja publiczność jest tak silna, że nic nie zajmuje mu najwyższego miejsca. Dlatego zwyczajowo prowadzimy wszystkie nasze rozmowy w ten sposób: czy to osobiste, czy zawodowe.

Podobnie niektórzy użytkownicy zdecydowali się utworzyć różne konta w aplikacji, aby móc zajmować się wszystkimi swoimi sprawami i nie mieć zwiniętej skrzynki odbiorczej z wiadomościami. Jeśli jednak nie jest to dla Ciebie opłacalne, wspomniana platforma była odpowiedzialna za tworzenie działania poprawiające reakcję; przyspieszyć swój czas; i pozwalają lepiej się zorganizować, odpowiadając tylko tym, którzy Cię interesują. Ale jak? Tutaj Ci powiemy!

Jakie są opcje szybkiej odpowiedzi w aplikacji WhatsApp?

Wchodzą w skład konfiguracji i administracji aplikacji, dzięki czemu jest to możliwe czytać lub odpowiadać na wiadomości bez konieczności wchodzenia na stronę. Można ich używać w synchronizacji z innymi narzędziami, takimi jak asystent Google, alternatywy ułatwień dostępu dostępne w telefonie komórkowym lub własne narzędzia aplikacji:

  • Nie musisz opuszczać aplikacjilub zrezygnuj z jakiejkolwiek aktywności, aby odpowiedzieć.
  • Nie pokazuj się „online, aby czytać i odpowiadać na wiadomości” podczas używania tych gestów; więc to jest bardzo dyskretna zmienna kiedy nie masz czasu, aby odpowiedzieć na wszystkie rozpoczęte czaty.
  • Można uzyskać do niego dostęp na wiele sposobów: Z paska stanu, pływających okien, aby korzystać z aplikacji podczas wykonywania innych czynności na telefonie komórkowym; oraz nawet jeśli ekran jest zawieszony.

Tak jak czytasz! Niezależnie od tego, czy ekran Twojego telefonu komórkowego jest zablokowany, będziesz miał możliwość łatwego czytania i odpowiadania na wiadomość. Pozwoli to uniknąć denerwujących kroków, aby odblokować telefon, umieszczając pinezkę, wzór lub hasło: Po prostu i z braku aktywności smartfona, będziesz mieć możliwość komunikowania się z kimkolwiek wybierzesz.

Jak czytać i odpowiadać na wiadomość WhatsApp z ekranu blokady?

Gdy otrzymamy SMS-a z zawieszonym telefonem, prawdopodobnie zostanie wyemitowany dźwięk, kolorowe powiadomienie LED, a nawet skonfigurowałeś moc ekranu, który pokazuje okno z wiadomością; we wszystkich przypadkach możesz przeczytać treść, po prostu przesuń powiadomienie w dół. Mimo to ta okazja poprosi Cię o odblokowanie telefonu komórkowego, jeśli chcesz użyć szybkiej odpowiedzi, aby odpowiedzieć na wiadomość.

Wyskakujące okienka generują większe możliwości, ponieważ umożliwiają obserwację i reagowanie z zablokowanego telefonu komórkowego. Aby móc z nich korzystać, musisz je aktywować, więc będziesz musiał wykonać kilka kroków, jeśli chcesz z nich korzystać.

1. Na Androidzie 7, 8 i 9

Jeśli Twój smartfon ma jedną z tych wersji Androida, konfiguracja jest naprawdę prosta i odbywa się za pośrednictwem samej aplikacji.Przejdź do WhatsApp> Menu> Ustawienia> Powiadomienia> Powiadomienia wyskakujące> Tylko przy wyłączonym ekranie. Tak więc, gdy telefon jest zablokowany, te okna zostaną wyświetlone i dopóki będzie włączony, nie będzie żadnych zmian w sposób, w jaki otrzymujesz powiadomienia.

jak odpowiadać na wiadomości WhatsApp z ekranu blokady, aby nie pojawiały się online

2. Na Androidzie 10 i 11

W takich przypadkach poprzednia opcja została wyeliminowana ze względu na nowe konfiguracje Androida; że pomimo tego, że nadal wyświetla zawartość na ekranie blokady, nie akceptuje wyskakujących okienek są włączone… Jak to jest rozwiązane? Niestety obecnie nie ma niezależnych aplikacji, które mogłyby zarządzać ekranem blokady, ponieważ system ma zablokowanie tej akcji.

Dlatego aplikacje takie jak Floatify, Notific lub Notifly zarządzają powiadomieniami tylko po włączeniu ekranu. Mimo to i dzięki technologii obecnych telefonów, takich jak Galaxy Note9, można wykonać odblokowanie twarzy, które nie wymaga skomplikowanych czynności, ale Po prostu podnieś to, żebym mógł zobaczyć twoją twarz

Wystarczy aktywować tę opcję, wprowadzając ustawienia telefonu komórkowego; Dlatego za każdym razem, gdy masz powiadomienie, na które chcesz odpowiedzieć: Odbierasz telefon komórkowy; przeciągasz okno czatu WhatsApp, aby wyświetlić szybkie opcje; Y odpowiadasz z pola tekstowego ukazać się tobie. Wtedy będziesz odpowiadać, nie będąc widocznym dla innych kontaktów.

dołącz do naszego kanału telegram