Skip to content

Jak codziennie oglądać okładki wszystkich gazet lub gazet na świecie na telefonie komórkowym

24 de marzec de 2023

Jeśli jesteś jednym z użytkowników, którzy lubią codziennie przeglądać gazetę, w tej sekcji wyjaśnimy, jak przeglądać pierwsze strony gazet w zaciszu swojego telefonu komórkowego.

Każdego dnia na całym świecie pojawiają się tysiące wydarzeń, niektóre dobre, a niektóre złe. Jeśli należysz do osób, które lubią być na bieżąco z bieżącymi sprawami, dzisiaj polecimy kilka aplikacji, dzięki którym możesz Zobacz ich okładki gazet na telefonie lub tablecie.

Gazety w wersji papierowej tracą na popularności na rzecz swoich wersji cyfrowych. Nie ma już wielu ludzi, którzy chcą nosić gazetę w formacie papierowym, który jest zawsze większy i bardziej nieporęczny. Dziś, aby być świadomym tego, co dzieje się na świecie, możemy po prostu przeglądaj gazety online.

Tak jest w przypadku Aplikacja Kiosk Google Play, dostępna na telefony komórkowe z Androidem. Jest domyślnie dostępny na urządzeniach mobilnych i Można ją również pobrać w Sklepie Play.

Jak możesz zobaczyć okładki gazet lub swoją ulubioną gazetę na telefonie komórkowym?

Obecnie ilość wiadomości generowanych codziennie jest tak duża, że ​​nie jest możliwe przeczytanie wszystkiego, co jest napisane i wielu czytelników czasami ograniczają się do czytania tylko nagłówków, dopóki nie znajdą wiadomości, która ich zainteresuje, a następnie przeczytają ją dogłębnie.

wszystkie gazety umieszczają najważniejsze wiadomości dnia na pierwszej stronieDlatego ta część gazety jest uważana za jedną z najważniejszych.

Tam wchodzą w grę aplikacje mobilne, aby informować Cię na bieżąco, ale z założeniem, że będziesz w stanie rozpoznać, jakie wiadomości Cię interesują. Nie będziesz tracić czasu, ponieważ nagłówek, który przykuwa Twoją uwagę, to ten, który otworzysz. Ponadto sam nagłówek będzie informował Cię o wszystkim, co dzieje się na świecie, nawet jeśli go nie otworzysz.

Ważnym faktem, który należy wziąć pod uwagę, jest mobilna pamięć wewnętrzna. Niektóre z tych aplikacji są bardzo ciężkie i na pewno będzie to przeszkodą w ich pobraniu. Więc jeśli Twój telefon komórkowy jest z niższej półki lub ma już mało pamięci ROM, skup się na rozwiązaniu tego problemu.

Aplikacje, aby zobaczyć pierwsze strony gazet na smartfonie

Jeśli chcesz być na bieżąco z krajowymi lub międzynarodowymi wiadomościami, teraz możesz to zrobić w naprawdę prosty sposób, poprzez aplikacje, w których można sprawdzić pierwsze strony gazet przegląd najważniejszych wydarzeń.

Dodatkowy! Pierwsze strony gazet

Dodatkowy! Pierwsze strony gazet oferuje nam okładki gazet krajowych i międzynarodowych. Po prostu wybierz okładkę, którą chcesz przeczytać, aby uzyskać do niej dostęp, możesz nawet utworzyć Wirtualny kiosk, w którym nasze ulubione gazety możesz mieć zawsze pod ręką. Zawiera prasę ogólną, a także gazety sportowe.

Aplikacja współpracuje z urządzeniami z systemem operacyjnym Android w wersji 2.2 lub nowszej i wymaga zainstalowania 1,8 MB.

Prasa (Hiszpania)

Prasa (Hiszpania), jest aplikacją z dostępnością sklepu Sklep Google Playże chociaż z jakiegoś powodu go nie masz, możesz go pobrać, jest to dość proste. Z tej aplikacji możesz mieć dostęp do gazet krajowych, regionalnych, sportowych, ekonomicznych, międzynarodowych gazet, czasopism, a nawet blogów.

Jego wielką zaletą jest to, że oprócz pierwszych stron możemy przeglądać całe gazety, a nawet, ma tryb offline który pozwala nam czytać gazety lub czasopisma, gdy nie mamy zasięgu.

Działa na urządzeniach z systemem operacyjnym Android 2.3 lub nowszym i wymaga 2,2 MB do zainstalowania.

Czas okładek (strony tytułowe, prasa i wiadomości)

Czas okładek (strony tytułowe, prasa i wiadomości) jest aplikacją dla urządzenia z system operacyjny iOS którą można bezpłatnie pobrać w App Store.

być informowanym za pomocą aplikacji mobilnych

Dzięki niemu możesz codziennie przeglądać prasę krajową i międzynarodową, będąc w stanie umieścić alerty, aby powiadomić nas, gdy nagłówki będą gotowe.

Dzięki tej aplikacji możesz filtrować gazety według daty, kraju lub medium, a także możesz powiększ okładki, aby ułatwić czytanie. Wymaga systemu operacyjnego iOS 6.0 lub nowszego i 14,3 MB wolnego miejsca na urządzeniu.

dołącz do naszego kanału telegram