Skip to content

Jak chronić i hasłem moje foldery i pliki na moim telefonie z Androidem

9 de kwiecień de 2021

Zachowaj prywatność naszych urządzeń Telefony komórkowe to jedna z funkcji, której wielu z tych użytkowników szuka obecnie, ponieważ opracowano setki innowacyjnych metod, między innymi, w celu kradzieży lub klonowania tożsamości.

Jak dobrze wiemy, urządzenie mobilne każdej osoby jest jak jej asystent, jej prawa ręka, z tego właśnie powodu zwykle mieć dostęp do prawie wszystkich prywatnych i niezbyt prywatnych informacji i plików.

To więcej niż niedogodność, to jest wielka zaleta dla użytkowników, ponieważ ułatwia wiele rzeczy przy wykonywaniu niektórych niezbędnych funkcji w naszej codziennej rutynie. Z tego powodu zawsze chcemy, aby wiele aplikacji, które mamy na naszym telefonie z Androidem, było chronione i chronione hasłem.

Dlatego zdecydowano się na stworzenie możliwych rozwiązań w zakresie ochrony prywatności folderów i plików na urządzeniach mobilnych z systemem Android, tak aby użytkownik zachował prywatność jak jak najwięcej i czuć się bezpieczniej.

Jak chronić i hasłem moje foldery i pliki na moim telefonie z Androidem?

Istnieją różne metody zabezpieczyć i umieścić hasło do folderów i plików na telefonie z systemem Android, które są bezpieczne i wydajne spełniając swoją funkcję. Głównym wyborem wybieranym przez wielu użytkowników jest blokowanie folderów i plików, które domyślnie wprowadza wiele urządzeń mobilnych z systemem operacyjnym Android.

Aby dowiedzieć się, czy Twój telefon komórkowy z Androidem ma ten system zabezpieczeń, możesz przejść do sekcji ustawień i wyszukać „blokuj aplikację”, Będą tam wszystkie foldery i aplikacje, a Ty wybierzesz tylko te, które chcesz chronić hasłem.

Niemniej jednak, nie wszystkie urządzenia mobilne z systemem Android mają tę funkcjęJeśli system operacyjny jest bardzo stary i nie możesz zabezpieczyć swoich folderów i plików ani ich hasłem bez wsparcia dodatkowej aplikacji, będziesz musiał wybrać inną metodę.

Inną realną opcją, którą możesz bardziej dostosować do swoich upodobań, jest pobranie aplikacji mobilnych innych firm zaprojektowanych specjalnie dla ochrony i haseł do folderów i plików które mogą przechowywać prywatne treści.

Te aplikacje są zwykle dość wydajne i bezpieczne. I możemy je pobrać za pośrednictwem Biblioteka aplikacji Sklep Play naszego telefonu z systemem Android. Niektóre są bezpłatne, podczas gdy inne, które oferują więcej funkcji i funkcji, mogą być płatne.

Dlaczego ważne jest, aby chronić moje foldery i pliki na telefonie komórkowym z systemem Android i wprowadzać do nich hasło?

Nie zdając sobie z tego sprawy, większość użytkowników inteligentnych urządzeń mobilnych, niezależnie od posiadanego systemu operacyjnego, codziennie przekazujemy dane osobowe w postaci plików multimedialnych i danych, które wprowadzamy, aby uzyskać dostęp np. do naszego konta bankowego.

aplikacja applock

I z pewnością zapisaliśmy wiele danych z naszych kont, aby w ten sposób łatwiej było nam uzyskać do nich dostęp za każdym razem, gdy tego potrzebujemy. Jest idealny do przechowywania chronione i umieszczaj do nich hasła Aplikacje.

Tak więc, gdyby nasz telefon komórkowy z Androidem wpadł w czyjeś ręce, nie musielibyśmy się martwić, ponieważ uzyska dostęp do naszych kont osobistych. W ten sposób użytkownicy są spokojniejsi pod względem możliwej kradzieży lub utraty telefonu komórkowego z Androidem.

Najlepsze aplikacje do ochrony i haseł moich folderów i plików na moim telefonie z Androidem

Aby chronić swoje foldery i pliki za pomocą aplikacji pobranych ze Sklepu Play, nie potrzebujesz niczego więcej, niż tylko mieć dostępną pamięć w urządzeniu i wybrać taką, która być kompatybilnym z posiadaną wersją Androida.

Wtedy zostawimy ci część najbardziej wyróżniające się aplikacje w tym polu, aby można było dostosować opcje ochrony i hasła do folderów i plików na urządzeniu mobilnym z systemem Android

  • File Locker jest to bardzo prosta i podstawowa aplikacja w tej dziedzinie. Umożliwia dostosowanie haseł do folderów i plików, które zdecydowałeś się chronić, a także ukrywanie ich zawartości
  • Blokada folderu Jest bardzo podobny do poprzedniego, tyle że oferuje więcej funkcji, takich jak m.in. ochrona określonych filmów i zdjęć, wybór metody zabezpieczenia.
  • AppLock Prawie zawsze pojawia się wśród pierwszych opcji Sklepu Play i nie bez powodu. Jest to bardzo pożądane przez użytkowników, ponieważ pozwala nie tylko chronić zawartość multimedialną czy aplikacje firm trzecich, ale także domyślnie aplikacje telefonu, takie jak wiadomości.

dołącz do naszego kanału telegram