Skip to content

Jak całkowicie zamknąć i wyłączyć Facebook Messenger na Androidzie — pełny samouczek

10 de marzec de 2022

Czy musisz wiedzieć, jak możesz? dezaktywuj konto komunikatora na Facebooku całkowicie? Niezależnie od powodu, musisz wiedzieć, że nawet jeśli dezaktywowałeś swoje konto, nie wszystkie usługi, które mają z tym coś wspólnego, zostaną dezaktywowane w ten sam sposób, ale będziemy mogli dezaktywować wiadomości i wyciszyć powiadomienia. Tak więc procedura do naśladowania jest niezwykle prosta.

Ta aplikacja do przesyłania wiadomości Facebook Messenger stopniowo rozwijała się, aż została ostatecznie oddzielona od aplikacji nadrzędnej w terminalach z systemem Android. Musisz wiedzieć, że chociaż Messenger jest połączony z Facebookiem, ma niezależny od niego rozwój. Więc jeśli chcemy wyłączyć powiadomienia na Facebooku lub coś w tym stylu, jest to inna procedura.

Oprócz tego musimy wziąć pod uwagę, że gdy usuniemy nasze konto, rozmowy z innymi osobami nie zostaną usunięte. Wszyscy oni nadal będą zbawieni w historii, a także w tych, którzy wcześniej z nami rozmawiali. Dezaktywując Facebook Messengera, osiągnęliśmy to, że nikt nie może rozpocząć z nami nowej rozmowy, ani oczywiście, że my możemy to zrobić.

Jak całkowicie dezaktywować konto Facebook Messenger na telefonie z systemem Android?

Jak powiedzieliśmy wtedy, teraz okazuje się, że na całym świecie są miliony użytkowników Facebook Messenger i oczywiście chcą w pełni wykorzystać zalety tej aplikacji. Problem polega na tym, że Facebook Messenger staje się zbyt irytujący, a wtedy jest ich wiele użytkownicy, którzy zamierzają dezaktywować to kontoi nie wystarczy, że wyłączą ostatnie połączenie w Messengerze.

Chociaż większość użytkowników uważała, że ​​wyłączenie Facebook Messengera jest niemożliwe, sztuczka pozwalająca na dezaktywację tego konta jest szybka i bardzo łatwe do zrobienia. Jak wiemy, trudność w tym względzie stanowi fakt, że – co ciekawe, Facebook Messenger nie ma przycisku wylogowania, z którym jesteśmy cały czas połączeni w ramach tej platformy.

To sprawiło, że pomyśleliśmy, że zamknięcie było niemożliwe, ale teraz wiemy, że wcale tak nie jest. W rzeczywistości jest krok po kroku, który zostawiamy poniżej, ważny dla obu najnowsze wersje systemu operacyjnego Android od Google, Lollipop i Marshmallow.

Procedura dezaktywacji krok po kroku

Zarówno Lollipop, jak i Marshmallow stosują ten sam proces, który składa się z następujących elementów:

osoba korzystająca z telefonu komórkowego podczas odbierania wiadomości

  1. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to otwórz aplikację Facebook Messenger z urządzenia mobilnego
  2. Następnie kliknij swoje zdjęcie profilowe, czyli ten sam, który masz w tym czasie na Facebooku. Następnie klikając zobaczysz wszystkie opcje, które pozwolą Ci zmodyfikować konto. Tutaj znajdziesz opcję dezaktywacji konta według własnego wyboru.
  3. W tym menu Warunki i opcje usług które klikniemy, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji.
  4. Jeśli wcześniej zrezygnowaliśmy z subskrypcji Facebooka, Kliknij opcję Dezaktywuj Messengerktóry jest na ostatnim miejscu.
  5. Chociaż konto zostanie już dezaktywowane, na koniec zalecane jest usunięcie aplikacji z urządzenia mobilny, ponieważ nie można już z niego korzystać. Ale możesz udać się do Sklepu Play i pobrać go ponownie, kiedy tylko masz na to ochotę.

Dezaktywacja konta jest taka prosta Jak wykonać te kroki, w ten sposób możesz sprawić, że Facebook Messenger przestanie działać na urządzeniu mobilnym z Androidem. Ogromna zaleta dla tych, którzy są zmęczeni otrzymywaniem wszelkiego rodzaju wiadomości. Oczywiście nadal nie możemy się nie dziwić, że Facebook Messenger nie pozwala na wylogowanie się, ponieważ zdecydowana większość aplikacji społecznościowych ma taką możliwość.

Oczywiście musisz wiedzieć, że jeśli użyjesz tej sztuczki, za każdym razem, gdy otworzysz aplikację Facebook na telefonie komórkowym, przypomni Ci ona, że ​​masz możliwość korzystania z dobrodziejstw Facebook Messengera, kiedy i gdzie chcesz. Z tego właśnie powodu możesz włącz z powrotem Facebook Messengera, kiedy tylko masz na to ochotę.

dołącz do naszego kanału telegram