Skip to content

Jak całkowicie odinstalować lub usunąć KingUser w KingRoot z mojego telefonu?

5 de maj de 2022

KingRoot to program, który możemy pobrać, aby zrootować nasz telefon z Androidem. Musisz więc wiedzieć, że w tym artykule znajdziesz absolutnie wszystkie informacje na ten temat, które powinieneś wziąć pod uwagę w tego typu artykule. Pierwszą rzeczą do rozważenia jest to, że jest całkowicie możliwość odinstalowania KingUser w KingRootwięc chcemy pokazać, jak się go pozbyć.

Oczywiście rozumiemy, że wielu naszych czytelników i tak nie będzie wiedziało, o czym mówimy. Dlatego musimy powiedzieć, że poza pokazaniem konkretnego samouczka, którego szukasz, porozmawiamy również trochę o jego kontekście. I to jest to jeśli chodzi o usunięcie aplikacji KingUser z KingRoot.

Odinstaluj KingUser w KingRoot na Androidzie

Cóż, więc jasne jest, że jeśli zamierzamy usunąć KingUser w KingRoot, najpierw musimy upewnić się, że mamy zainstalowaną aplikację, ponieważ w przeciwnym razie nie będzie nic do odinstalowania, ewidentnie. Po potwierdzeniu musisz otworzyć aplikację KingUser, naciśnij menu Ustawienia na klasycznej ikonie koła zębategoi wreszcie o ustawieniach autoryzacji roota.

Po przejściu do tej sekcji zobaczysz opcję Włącz autoryzację root, a następnie musisz przejść do uprawnienia Usuń root. W tym momencie musimy kliknij przycisk Wyczyść, aby potwierdzić proces usuwania root. Proces zajmie kilka minut, a następnie pozwoli ci automatycznie usunąć KingUser bez konieczności robienia czegokolwiek innego.

Po kilkuminutowym zakończeniu tego procesu i chociaż KingUser został już odinstalowany, musisz pozwolić smartfonowi zrestartować się, co również zrobi bez problemów automatycznie. Po ponownym uruchomieniu musisz sprawdzić, czy KingUser i KingRoot nie są już dostępnetj. zainstalowany. Możesz to zobaczyć w Ustawieniach, Menedżerze aplikacji.

Z drugiej strony, jeśli używałeś innego systemu root niż KingRoot, musisz wiedzieć, że będziesz musiał poszukać innego samouczka, aby go usunąć, ponieważ zależy to szczegółowo od każdej platformy. Poza tym, o czym wspomnieliśmy, musisz to wziąć pod uwagę, gdy odrootujesz swojego Androidana pewno tracisz dostęp do funkcji KingUser, więc zastanów się dwa razy, zanim ją usuniesz.

Co to jest korzeń i do czego służy?

Dla osób, które nie znają terminu Root, oznacza to nadanie sobie specjalnych uprawnień do telefonu. Są znani w świecie programowania jako superużytkownicy, co nadaje im cechy lub uprawnienia, które zwykle są blokowane przez firmę, która wyprodukowała telefon. Jest to podobne do uruchamiania programu jako administrator w systemie Windows lub w wierszu poleceń, a także jako polecenie sudo w systemie Linux.

Na zrootowanym telefonie możesz uruchamiać aplikacje wymagające dostępu do określonych ustawień systemowych, a także flashuj niestandardowe rmy na telefoniektóre dodają różne inne funkcje. Jeśli nie masz pewności, jak zrootować, możesz zapoznać się z naszymi samouczkami, aby łatwo zrootować telefon z Androidem.

Istnieje wiele różnych telefonów z Androidem i chociaż niektóre metody rootowania mogą działać na wielu telefonach, nie ma jednego przewodnika dla wszystkich telefonów. Dlatego jeśli planujemy zrootować nasz telefon, musimy najpierw poznać markę, np. Samsung Galaxy Note 3 do rootowania, musimy wykonać określoną procedurę.

odinstaluj lub usuń Kingroota z Androida

Root unieważni moją gwarancję

Tak. Odblokowanie trybu rozruchu spowoduje unieważnienie gwarancji zarówno Samsunga, jak i dowolnego telefonu, nawet jeśli producent oferuje sposób. To powiedziawszy, jeśli potrzebujesz serwisu gwarancyjnego w przypadku problemów ze sprzętem, czasami możesz odłącz telefon i użyj go do naprawy bez wiedzy innych. Jednak niektóre telefony komórkowe mają cyfrowy „przełącznik”, który jest aktywowany po odblokowaniu.

Telefon może zostać uszkodzony na zawsze

Możliwe, ale mało prawdopodobne. Dopóki ściśle przestrzegasz instrukcji, nie zablokujesz żadnych treści. Zwróć uwagę, że zamek oznacza to, że Twój telefon nie może być włączony lub w ogóle nie działa. Jeśli utknie w pętli rozruchowej lub bezpośrednio uruchomi się do odzyskania, Twój telefon nie jest zamurowany i można go naprawić.