Skip to content

Jak blokować połączenia WhatsApp i rozmowy wideo bez blokowania kontaktu

18 de styczeń de 2023

Odkąd WhatsApp został uruchomiony i zaczął zyskiwać uwagę opinii publicznej, można powiedzieć, że SMS stał się całkowicie przestarzałą funkcją, chyba że nie masz innej opcji, aw bardzo szczególnych przypadkach rzadko musimy używać SMS-ów. W ten sam sposób od pojawienia się połączenia WhatsApp, tradycyjne połączenia to już praktycznie przeszłość.

Po prostu WhatsApp radykalnie zmienił sposób, w jaki się komunikujemy z innymi ludźmi, bo możemy go zainstalować nawet na tabletach, zarówno SMS-y, jak i konwencjonalne rozmowy po prostu przestarzałez którego korzystamy tylko w nagłych przypadkach

Z WhatsApp dla obu wysyłać wiadomości, takie jak nawiązywanie połączeń wideo wydajemy bardzo mało kredytu, a będąc z Wi-Fi nie wydajemy absolutnie nic, to jeden z jego najmocniejszych punktów, nie mówiąc już o tym, że wiadomości są wysyłane szybko i sprawnie m.in.

Ale może są ludzie tacy jak ty, którzy nie mają ochoty zawracać sobie głowy połączeniami WhatsApp ze swojego urządzenia z Androidem nie lubisz rozmawiać przez telefon lub po prostu przez pewien określony moment, gdy nie chcesz, aby ktoś ci przeszkadzał. I to prawda, że ​​w pewnych porach dnia czujemy się wyczerpani i po prostu chcemy się od wszystkiego odłączyć.

W Zobacz, jak to zrobić Pomożemy Ci w tym przypadku, wyjaśnimy, jak w prosty sposób blokować połączenia WhatsApp i rozmowy wideo.

Sposoby dezaktywacji połączeń WhatsApp

Należy wziąć pod uwagę jeden szczegół, a mianowicie brak takiej opcji dezaktywuj połączenia WhatsAppnie ma mowy, nawet jeśli spróbujesz zainstalować starą wersję WhatsApp, w której nie ma połączeń, jest tak samo, ponieważ po otwarciu aplikacji WhatsApp poprosi Cię o aktualizację aplikacji w sposób obowiązkowy, aby móc dalej z niej korzystać.

Dlatego podczas aktualizacji jest więcej niż oczywiste, że plik opcja połączeniadlatego zostałbyś w tym samym.

czat WhatsApp

Na razie nie mamy innego wyboru, jak po prostu zaakceptować rzeczywistość, możesz, jeśli nie chcesz odbierać połączenia tymczasowo jedną z opcji jest na przykład odłączenie telefonu od komórkowej transmisji danych lub Wi-Fi.

Nawet jeśli przeszkadzają Ci połączenia od konkretnej osoby, możesz wypróbować opcję zablokować do tego, aby nie mogli już do ciebie dzwonić, chociaż w takim przypadku nie będą nawet mogli wysyłać ci wiadomości, więc jest więcej niż oczywiste, że nie jest to najlepsza opcja.

więc jeśli chcesz nadal otrzymywać wiadomości od tego kontaktu bez całkowitego ich zablokowania, będziesz musiał spojrzeć na inne opcje.

Jak blokować połączenia WhatsApp i rozmowy wideo?

Jedyne, co możemy zrobić, to mieć nadzieję, że w pewnym momencie WhatsApp pozwoli nam wybrać, czy chcemy mieć ta opcja jest włączona lub nieponieważ na razie nie pozostaje nam wiele innych opcji niż po prostu zaakceptowanie aplikacji taką, jaka jest i to wszystko.

To zawsze był problem w aplikacji, jak w przypadku WhatsApp plusbo nie da się go nawet spersonalizować, więc nie jest tak, że nie jesteśmy przyzwyczajeni do narzucania nam na siłę, jakie opcje musimy zaakceptować i po prostu patrzymy na to, nie mogąc nic zrobić.

wchodząc do Whatsappa

Mamy nadzieję, że pewnego dnia będziemy mogli blokować połączenia WhatsApp i rozmowy wideo z tej aplikacji, abyśmy mogli przestać je odbierać, gdy mamy ochotę na chwilę spokoju, ponieważ czasami może to być trochę denerwujące, ale to po prostu coś, do czego będziemy musieli się przyzwyczaić przez chwilę.

Jeśli to prawda, że ​​​​w niektórych przypadkach wiele osób staje się z nimi irytujących, ponieważ są one bezpłatne z Wi-Fi, są idealne do przeszkadzania w dowolnym momencie, a tym bardziej, że mogą zobaczyć, czy jesteśmy online, czy nie, kiedy było nasze ostatnie połączenie, jeśli widzieliśmy wiadomość, wśród wielu innych znaków, które daje WhatsApp że go używamy.

Na pocieszenie, jeśli istnieją sposoby wyłączenia funkcji online, funkcji pisania lub zamrożenia ostatniego połączenia w aplikacji, co może być trochę przydatne, aby uniknąć przeszkadzania przez nieokreślony czas, a zasilanie znacząco zmniejszyć dyskomfort które każdy z naszych kontaktów może wytworzyć.

dołącz do naszego kanału telegram