Skip to content

Jak bezpłatnie wysyłać wiadomości masowe przez WhatsApp? – Przewodnik krok po kroku

10 de marzec de 2021

Okazuje się, że nie jest dla nikogo tajemnicą, że chociaż zastosowań wiadomości błyskawiczne najczęściej używanym na świecie jest WhatsApp. Chociaż początkowo był pomyślany tylko po to, aby poznać status swoich użytkowników.

Ale wraz ze swoją ewolucją zaimplementował inne funkcje, z tego powodu chcemy przedstawić następujący artykuł, który wam pokaże Jak bezpłatnie wysyłać masowe wiadomości przez WhatsApp? Przewodnik krok po kroku.

Można to zrobić bezpośrednio na liście kontaktów, chociaż można to również zrobić za pomocą WhatsApp Business API. To razem z programem odpowiedzialnym za wysyłanie masowych wiadomości. Ale możemy to zrobić w prostszy sposób, bez wielu komplikacji, bez korzystania z zewnętrznej aplikacji i za pośrednictwem komputera.

Wiele sztuczek, które możemy zastosować za pośrednictwem tej aplikacji, może być bardzo łatwych do wykonania, tak samo lub równych odkryciu, czy zostałeś zablokowany na WhatsApp. Metoda, której użyjemy wysyłaj masowe wiadomości przez WhatsApp za darmo, To odbywa się za pośrednictwem sieci WhatsApp i będziemy również korzystać ze zintegrowanej funkcji znanej jako lista transmisji.

Jak bezpłatnie wysyłać masowe wiadomości przez WhatsApp

Dzięki liście dystrybucyjnej możliwe jest wysłanie wiadomości do 256 różnych osób jednocześnie, bardzo szybko i łatwo. Wiadomości docierają do miejsca przeznaczenia jako wiadomość prywatna, dzięki czemu możliwe jest wysyłanie wszelkiego rodzaju powiadomień, wiadomości osobistych, handlowych itp.

Oczywiście, zanim te osoby będą mogły otrzymać te wiadomości, musi istnieć wyraźne upoważnienie do ich otrzymywania. Ma to na celu nieprzestrzeganie niektórych przepisów, ale będzie to również zależało od kraju, ale generalnie tak jest w większości przypadków. Ale przestańmy mówić i zobaczmy, czego potrzebujemy wysyłaj masowe wiadomości przez WhatsApp za darmo.

Pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić, jest utworzenie listy transmisji z komputera osobistego, ta opcja nie jest dostępna w sieci WhatsApp. Więc zamierzamy wykonać tę operację z telefonu komórkowego. Z Androida otworzymy aplikację, po wejściu na czacie przejdziemy do ikony z trzema kropkami, aby wyświetlić opcje menu.

Tam wybierzemy Nowa transmisjaJeśli posiadamy telefon komórkowy iPhone’a, otwórz aplikację iz zakładki Czaty wybierzesz opcję Lista rozpraszania. Teraz następnym krokiem jest wybranie kontaktów, do których zamierzasz wysłać masową wiadomość. Ważne jest, abyś wiedział dwie rzeczy, najpierw te liczby muszą być zapisane w Twoim programie.

Po drugie, osoby, które otrzymają Twoją wiadomość, muszą mieć zapisany Twój numer, jeśli którykolwiek z tych dwóch warunków nie zostanie spełniony, wiadomość nie będzie mogła zostać wysłana do określonego kontaktu. Pamiętaj też, że możesz dodać maksymalnie 256 kontaktów. Po zakończeniu wybierania kontaktów kliknij opcję Utwórz.

Wysyłanie masowej wiadomości z WhatsApp

Gotowe, masz już utworzoną listę transmisji, teraz musisz rozpocząć sesję w Sieć WhatsApp z komputera, po wejściu znajdziesz utworzoną listę. Teraz następną rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest utworzenie wiadomości, a następnie wyślij ją w taki sam sposób, jak każdą inną wiadomość tekstową.

Ponieważ zrobiłeś to w bardzo łatwy i prosty sposób, a ja nie generowałem dodatkowych wydatków, ważne jest również, aby podkreślić, że lista dystrybucyjna, którą stworzyłeś. Od teraz pozostanie na Twojej liście czatów i za każdym razem, gdy będziesz musiał wysłać nowe wiadomości, będziesz mógł z niej skorzystać.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, istnieją inne sposoby wysyłania wiadomości masowe z sieci WhatsApp. Ale to wymaga od nas korzystania z innych narzędzi lub aplikacji i być może jest dla nas nieco bardziej skomplikowane. Uważamy jednak, że ta forma jest bardzo praktyczna i to, co nas najbardziej interesuje, jest całkowicie bezpłatne.

wiadomość WhatsApp

I tak kończymy tym samouczkiem, który pomoże Ci w bardzo prosty sposób wysyłaj masowe wiadomości przez WhatsApp za darmo. Z tym przewodnikiem możesz to zrobić w kilka minut, korzystając z funkcji dobrze znanej wszystkim w tej aplikacji.