Skip to content

Jak bezpłatnie pobrać i zainstalować Facebook Marketplace na moim komputerze PC, Androidzie i iOS

11 de marzec de 2023

Sieci społecznościowe są narzędziem używanym przez większość ludzi na całym świecie. W dzisiejszych czasach sieci społecznościowe weszły w nowy etap, w którym ich zamiarem jest pokrycie i połączenie w jak największym stopniu z naszym środowiskiem i potrzebami. Nic dziwnego, że ze względu na wszystkie wymagania współczesnego świata nasze aplikacje są coraz bardziej aktualizowane.

Popularny portal społecznościowy Facebook został zaktualizowany w bardzo ciekawy sposób, co może wynikać ze wzrostu konkurencji na rynku, choć Facebook zawsze był liderem innowacyjności. Od jakiegoś czasu jest to możliwe pobierz lub zainstaluj Facebook Marketplace dla Androida.

Jest to aplikacja, która jest dość popularna wśród użytkowników na całym świecie, ponieważ daje wszystkim beneficjentom tej sieci społecznościowej bardzo dobrą opcję sprzedaży lub zakupu używanych produktów.

Wszystkie te funkcje i swobody zawsze z tej samej aplikacjibez konieczności opuszczania aplikacji Facebook.

Jakie funkcje oferuje Facebook Marketplace dla Androida?

Tę świetną opcję znajdziesz jako ikonę w menu głównym aplikacji Facebook. Jasne, biorąc pod uwagę, że wspomniana aplikacja jest aktualizowana. Dzięki tej nowej aktualizacji będziemy mieli do dyspozycji trzy proste funkcje; Są to: kupuj, sprzedawaj i eksploruj.

Ta opcja jest bardzo dobra, ponieważ użytkownicy mogą w znacznie większym stopniu skorzystać z tej nowej funkcji, mając jednocześnie swobodę wyszukiwania funkcji i produktów, których potrzebują.

Brak konieczności wychodzenia z aplikacji oraz fakt, że algorytm Facebooka pomaga w jakiś sposób znaleźć produktów, które mogą Cię zainteresowaćTo świetna strategia.

Jak w pełni wykorzystać Facebook Marketplace dla Androida

Nosić Rynek Facebooka jest to naprawdę bardzo łatwe, jeśli jesteś przyzwyczajony do tej aplikacji. Jeśli chcesz kupić produkt, wystarczy przejrzeć różne opcje i ceny, które należą do kategorii rzeczy, których szukasz. Po znalezieniu produktu, który chcesz, seria informacje dostarczone przez sprzedającego.

Musisz kliknąć przycisk kup, a następnie pojawią się informacje o użytkowniku, który jest jego właścicielem. Tam będziesz mieć dostęp do nowej opcji, która polega na rozmowie z kupującym w celu uzgodnienia i uzgodnienia wszystkich szczegółów zakupu.

Jeśli chcesz sprzedać produkt, możesz to zrobić z konta komercyjnego, jeśli nim zarządzasz, lub z konta osobistego. Musisz kliknąć opcję sprzedażynastępnie musisz zrobić zdjęcie produktu, który chcesz zaoferować, podać opis, podać cenę i na końcu wybrać lokalizację w kategorii, do której Twoim zdaniem należy Twój produkt, to takie proste.

Jak pobrać lub zainstalować Facebook Marketplace na urządzenie z systemem Android

Jeśli chcesz tego użyć nowa funkcja, która Facebook dodał, wystarczy zaktualizować oficjalną aplikację sieci społecznościowej. Jeśli nie masz jeszcze oficjalnej aplikacji Facebooka lub chcesz zaktualizować ją ręcznie, pokażę Ci, jak to zrobić. Zobaczmy:

  1. Najpierw musisz otworzyć aplikację Sklep Google Playktóry można znaleźć w katalogu aplikacji urządzenia z systemem Android.
  2. Teraz musisz wpisać w pasku wyszukiwania „Facebook” i kliknij szukaj.pobierz giełdę facebooka
  3. Być może znajdziesz kilka dostępnych aplikacji, musisz wybrać oficjalną aplikację. Aby dowiedzieć się, co to jest, wystarczy upewnić się, że jego twórcą jest Facebook. Jeśli nie możesz znaleźć aplikacji.
  4. Teraz musisz kliknąć przycisk Zainstaluj lub zaktualizuj W zależności od przypadku, w ten sposób natychmiast pojawi się nowe okno z informacjami potrzebnymi do uzyskania dostępu do aplikacji.
  5. Pobieranie musi już się rozpocząć, więc będziesz musiał poczekać, aż się zakończy i zainstaluje się automatycznie.
  6. Po zakończeniu instalacji będziesz mógł otworzyć Facebooka. Następnie musisz zalogować się do aplikacji tej sieci społecznościowej i przejść do menu głównego, aby z niej skorzystać rynek.

To takie proste pobierz Facebook Marketplace na Androida. Świetna okazja, aby sprzedać coś, czego już nie potrzebujesz lub kupić produkt, którego szukasz i nie możesz znaleźć nigdzie indziej.

Czy ta informacja była przydatna? Jeśli masz jakieś pytania lub sugestie, zostaw je w komentarzach, chętnie je przeczytamy!

dołącz do naszego kanału telegram