Skip to content

Co to jest AWS Marketplace i jakie usługi oferuje? – Amazon Web Services Marketplace

10 de marzec de 2021

Dzięki internetowi już dziś możesz sprzedawać i kupować produkty w sklepach internetowych, od małych po duże firmy. Firmą, która zmieniła swoje usługi i opcje, jest międzynarodowy Amazon, który stał się jednym z najlepszych na świecie. Dlatego wyjaśniamy tutaj co to jest AWS Marketplace i jakie usługi oferujedla wszystkich swoich klientów na świecie.

Ale przede wszystkim chcielibyśmy ci wyjaśnić co to jest MarketplaceW ten sposób uzyskasz ogólne pojęcie o tym, o czym będzie artykuł. Skorzystaj więc z jednej z najlepszych usług przechowywania w chmurze opartej na oprogramowaniu za pośrednictwem sieci.

Co to jest Marketplace?

W szczególności Marketplace to witryna internetowa, która umożliwia sprzedawcom i kupującym zawrzeć umowę handlową online. Platforma tego typu pozwala na przyspieszenie sprzedaży lub zakupu, a także na dokonanie jej na warunkach określonych w środkach bezpieczeństwa.

Tu też znajdziesz produkty cyfrowe, Dlatego zachęcamy do zwrócenia szczególnej uwagi na to, co oznacza Amazon Marketplace.

Co to jest AWS Marketplace?

Amazon Web Services Marketplace jest ściśle powiązany z cechami Amazon EC2, to znaczy jest internetowym kompendium cyfrowym. Gdzie użytkownicy Amazon mogą łatwo tworzyć oprogramowanie lub zarządzać nim przez obsługi danych cyfrowych i usług stron trzecich.

Co oferuje Amazon Marketplace?

AWS Marketplace oferuje dużą listę znalezionego oprogramowania zorganizowane w polecane kategorie, w sieciach, pamięci masowej, talentach biznesowych i bazach danych.

Ponadto ułatwia zarządzanie niedrogimi zakupami oprogramowania i pozwoleniami za pomocą metod wdrażania opartych na sieci Web. Z drugiej strony AWS Marketplace zawiera artykuły z danymi cyfrowymi, które są dostępne pod adresem Wymiana danych Amazon Web Services.

Na co pozwala Amazon Web Services Marketplace?

Dzięki AWS Marketplace możesz zarządzać fakturami i płatnościamiOczywiście opłaty są odzwierciedlane w rozliczeniach za usługi AWS Twoich klientów. Możesz także korzystać z AWS Marketplace jako kupujący i sprzedający lub być jednocześnie subskrybentem i dostawcą.

Sprzedawcą może być niezależny dostawca oprogramowanialub sprzedawca detaliczny oferujący produkty i usługi związane z ASW.

Co musisz zrobić, aby zostać dostawcą w AWS?

Dostawcy pozycji muszą przestrzegać wymagania wymagane przez Amazon Web Services w danych giełdowych. Jeśli chcesz wiedzieć, jakie są zasady i uprawnienia Amazon Web Services, odwiedź oficjalną stronę internetową, na której znajdziesz Podręcznik użytkownika.

Należy zauważyć, że należy mieć świadomość, że całe oprogramowanie AWS jest przechodzą dokładny proces kontroli. Oferowany produkt może być bezpłatny lub podlegać dodatkowym opłatom za użytkowanie oprogramowania. Kiedy anulujesz, to Amazon Web Services płaci dostawcy zgodnie z wystawioną fakturą, zapewniając bezpieczeństwo i niezawodność.

Szczegóły, które musisz znać, aby zostać dostawcą na AWS Marketplace

Na pewno będziesz chciał wiedzieć, jak korzystać z Amazon Web Services, w tym celu musisz rZaloguj się do portalu zarządzania AWS Marketplace. Jeśli sprzedajesz jakikolwiek produkt, musisz przedstawić informacje fiskalne i bankowe w ramach dokonywanej rejestracji.

usługi internetowe amazon

Osoby, które są partnerami i przestrzegają zasad ustalonych przez platformę, mogą Publikuj produkty AWS Marketplace programowo. Aby uzyskać więcej informacji na temat wymagań członkostwa, skontaktuj się z dostawcą Amazon Web Services.

I poszerzyć swoją wiedzę o tym, jak to zrobić tworzyć różne artykuły w AWS Marketplacezapraszamy do zapoznania się z poniższymi przewodnikami.

  • AWS Marketplace Inventory Katalog AWS Marketplace dla aplikacji komputerowych (AMDA).
  • Artykuły oparte na AMI.
  • Produkty oparte na moderatorze.
  • Towary do uczenia maszynowego.
  • Produkty oparte na oprogramowaniu jako usługa (SaaS).

Na koniec pamiętaj, że AWS Marketplace jest tworzony dla dostawców samodzielnego oprogramowania i obejmuje systemy, które mają oprogramowanie. Oczywiście usługi, które można zaoferować, czyli wgrywanie plików w wirtualnej chmurze, a co za tym idzie zapewniają doskonałą jakość produktu w oprogramowaniu.

Mamy nadzieję, że te informacje będą dla Ciebie bardzo przydatne podczas korzystania Amazon Web Services Marketplace i odnieść sukces dzięki tej usłudze internetowej.