Skip to content

Jak automatycznie obracać orientację ekranu mojego telefonu komórkowego

11 de Maj de 2021

Dzisiejsze urządzenia mobilne mają wiele w pełni funkcjonalnych narzędzi, specyfikacji, opcji i usług podczas wykonywania dowolnego rodzaju czynności lub zadania. Wszystko to jest realizowane w celu zaspokajać potrzeby i wymagania odpowiednich użytkowników poszukujących najwyższej jakości, komfortu i dostosowania do współczesności.

Biorąc to jednak pod uwagę, należy pamiętać, że smartfony ewoluowały przez lata, demonstrując zupełnie nowe i innowacyjne aspekty oraz zmiany sezon po sezonie. Na początku nasze terminale miały znacznie mniejsze ekrany, a naszym sposobem użytkowania były ogólnie powszechne klawiatury, o tym zapomniano, ustępując miejsca nowym funkcjom.

Co ciekawe, podczas tego rosnąca, radykalna i odnowiona zmiana idei w świecie technologii tylko 2 systemy operacyjne zdołały pozostać niezmienione przez cały ten czas. Tak jest w przypadku systemów iOS i Android. Platformom tym udało się gwałtownie poruszać na rynku do tego stopnia, że ​​dziś, w pewnym momencie, kontrolują globalną telefonię.

Systemy te wprowadziły na rynek urządzenia mobilne o niesamowitej jakości i specyfikacjach. Te terminale rok po roku udaje im się przezwyciężyćW ten sposób, jak powiedzieliśmy wcześniej, dostosowując się do współczesności, a także do wymagań i potrzeb użytkowników obu systemów operacyjnych.

Po stronie Androida możemy docenić różne marki stworzone w ramach tego popularnego systemu, a każda z nich z całkowicie użytecznymi i interesującymi funkcjami, opcjami i narzędziami iw pewnym sensie jest to jedna z wielkie atrakcje i mocne strony że ta słynna platforma ma do zaoferowania swoim użytkownikom.

Następnie porozmawiamy trochę o narzędziach którą możemy docenić na urządzeniu mobilnym z systemem Android. Bez zbędnych ceregieli, śledź nas i poznaj wszystkie szczegóły, dane i informacje o tych przydatnych funkcjach.

Jakie narzędzia możemy znaleźć na naszym urządzeniu mobilnym z Androidem?

Jak wiadomo, zdecydowana większość marek z systemami operacyjnymi Android posiada stosunkowo wyjątkowe cechy. Ale z drugiej strony wszystkie te telefony komórkowe mają sporo dostosowanych funkcji, które znajdziemy we wszystkich smartfonach z tym systemem.

W nich możemy znaleźć Całkowicie niezbędne aplikacje i narzędzia za poprawne działanie naszego terminala i do każdego rodzaju czynności, które chcemy wykonywać w ciągu dnia. Znajdziemy tam kalkulator, notatnik, kalendarz, radio FM, kompas, listę kontaktów i inne.

Ze strony narzędzi uzupełniających działanie telefonu możemy wyszczególnić niektóre funkcje takie jak Bluetooth, GPS, tryb samolotowy, latarka, automatyczne obracanie ekranu i wiele więcej.

Automatyczne obracanie ekranu.

Jest to bardzo przydatna funkcja, jeśli chcemy wykonać pewna aktywność w poziomie z naszego urządzenia mobilnego. Jest to dość skuteczne, gdy chcesz pisać na klawiaturze, chcesz obejrzeć film lub zagrać w grę wideo.

Zwykle na urządzeniach z Androidem możesz go znaleźć na pasku powiadomień lub z pola „wyświetlacz” w ustawieniach telefonu.

orientacja mobilna

Jak automatycznie obracać orientację ekranu mojego telefonu komórkowego.

Przy wykonywaniu tego typu działań nie będziemy mieli żadnego problemu. Po prostu musimy wykonaj następujące czynności aby osiągnąć naszą misję. Naszą pierwszą opcją aktywacji automatycznej orientacji ekranu będzie przesunięcie paska powiadomień w dół, z tego docenimy kilka dobrych funkcji.

Tam znajdziemy przycisk „Auto-obracanie”, będziemy go uciskać i to będzie wszystko. Możemy również zdecydować się na drugą opcję. Aby uzyskać do niego dostęp, będziemy musieli przejść do sekcji ustawień, a następnie kliknąć sekcję ekranu. Gdy to zrobisz, znajdziemy tutaj automatyczną skrzynkę obracania, którą aktywujemy i to wszystko.

Jeśli żadna z tych opcji nie działa dla Ciebie, możesz pobrać aplikacja „Sterowanie obrotem ekranu” ze Sklepu Play, alternatywnego lub zewnętrznego sklepu. Ma to na celu wymuszenie obrotu ekranu niezależnie od używanej aplikacji.