Skip to content

Jak aktywować wibracje klawiatury mojego telefonu komórkowego z systemem Android Samsung Galaxy A.

10 de Maj de 2021

Kupując telefon Samsunga robimy to ufając jakości, przewadze i rozpoznawalności, jaką marka prezentuje na rynku, dlatego staramy się, aby był to kategoria lub seria o awangardowy design dostosowujący się do naszych potrzeb użytkowania, dla którego zgadzamy się go kupować, oprócz zapewnienia przyjemnej satysfakcji z obsługi i funkcjonalności dla danego użytkownika.

Jedną z ostatnio uznanych serii jest seria A, która charakteryzuje się innowacyjnym wyglądem i atrakcyjnymi ulepszeniami; z drugiej strony często się tak zdarza Wibracja nie jest aktywowana, gdy używamy klawiatury dla tej serii urządzeń, czy to w aplikacji do obsługi wiadomości błyskawicznych, czy nawet w sieciach społecznościowych.

Może to nastąpić z kilku powodów, z których jednym jest to, że nie jest aktywowany niejawnie (z fabryki) lub ponieważ już go dezaktywowaliśmy.

Dlatego uciekamy się do zbadania, jak można to zrobić proces w najbardziej przejrzysty, najprostszy i najbardziej efektywny sposób możliwe, że unika uciążliwej lub skomplikowanej procedury, więc jest to funkcja tych telefonów, która może być bardzo potrzebna.

Dla wielu osób najlepiej jest pozostawić tę funkcję klawiatury aktywną, ponieważ oni ułatwia wykrycie niektórych czynników takie jak pogoda, używana aplikacja, cel, w jakim używają telefonu komórkowego, a nawet pamiętają, co piszą. Dlatego wymagane jest, aby był aktywny, aby generował większe bezpieczeństwo wśród użytkowników.

Ta funkcja jest dostępna dla większości telefonów gigantycznego Samsunga, szczególnie dla Seria Samsung A, czyli: A10, A20, A30, A50, A70, etc … Dlatego użytkownicy tych telefonów komórkowych często pytają, jak włączyć lub wyłączyć tę dodatkową funkcję w swoich urządzeniach, co wymaga bardzo niewielkiej uwagi i minimalnego wysiłku.

Są jednak osoby, które odbiegają od tej funkcji i wolą ją dezaktywować, ponieważ uważa się ją za niepotrzebną lub że przerywa jej działanie, argumentuje się też, że generuje dyskomfort i utratę koncentracji w czynnościach wykonywanych za pomocą urządzenia.

Więc do tego przynosimy ci łatwe i szybkie wyjaśnienie jak go aktywować z naszego telefonu komórkowego. W każdym z opisanych powyżej przypadków należy wykonać następujące czynności

1. Wejdź do menu ustawień

To menu Jest jednym z pierwszych, które pojawiają się na ekranie telefonu komórkowegoZ tej aplikacji systemowej możesz wykonać wiele akcji, które odnoszą się do tego, czego chcesz, a to w odniesieniu do kryteriów twojego telefonu komórkowego (jasność, kontrast, tapeta, rozmiar czcionki, oprócz wibracji można również usunąć głośność klawiatury).

Będąc tutaj, musisz iść do języki i wprowadzanie tekstu, w tej części możesz skonfigurować język, typografię, rozmiar, układ klawiatury i inne zawarte w niej akcesoria …

Następnie musisz wybrać klawiaturę ekranową, wybierz klawiaturę Samsung; później musisz sprawdzić, czy pojawiła się opcja machnięcia, stuknięcia i dotykowe informacje zwrotneponieważ pomoże ci to w wykonywaniu poszukiwanej czynności.

2. Dotykowe sprzężenie zwrotne i wibracje

Pojawia się w ramach reakcji ślizgowej, dotykowej i dotykowej, będąc w ramach tej opcji obserwujesz i naciskasz tę drugą, tutaj przechodzisz do reakcji dotykowej i wibracji.

Wreszcie, gdy tam jest aby móc aktywować lub wyłącz wibracje klawiatury zgodnie z własnymi upodobaniami.

ekran główny telefonu Samsung

3. Wróć i wyjdź z menu

Na ostatnim miejscu jest tylko wyjść z każdej opcji w którym wszedłeś, aż ponownie dotrzesz do początku ekranu Samsunga lub po prostu naciskając przycisk Home, aby łatwiej wyjść.

Wszystkie te kroki, które zostały krótko i jasno wyjaśnione, służą temu, aby jako użytkownik technologii Samsung, oprócz samodzielnego rozwiązywania tych podstawowych szczegółów, mieli Państwo przyjemne wrażenia z korzystania z oferowanych przez nas produktów.

Z drugiej strony zalecamy, aby podczas wykonywania tych kroków dokładnie określić, czego szukasz i przejść bezpośrednio do tego, sprawdzając, czy Twój telefon oferuje każdą z opcji omówionych w instrukcji.