Skip to content

Jak aktywować weryfikację dwuetapową lub uwierzytelnianie na Instagramie, aby chronić moje konto

16 de Maj de 2021

Ciągła kradzież haseł powoduje konieczność aktywacji weryfikacji dwuetapowej, Instagram Jest to obecnie jedna z najczęściej używanych sieci społecznościowych; Z tego powodu wiadomo, że przepływa przez nią wiele cennych informacji, które są bardzo interesujące dla atakujących.

Uwierzytelnianie dwuetapowe Jest to metoda bezpieczeństwa, którą mają różne sieci społecznościoweDziś większość z nich jest tak odsłonięta, że ​​zdecydowali się na ten mały zamek. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak włączyć weryfikację dwuetapową na Instagramie, czytaj dalej.

Jak aktywować dwuetapową weryfikację w serwisie społecznościowym Instagram?

Plik chcesz uwierzytelnić konto w sieciach społecznościowych Aby go chronić, jest to powszechne dla wszystkich, jednym z najbezpieczniejszych sposobów jest uwierzytelnianie dwuetapowe. Zarówno Instagram i Facebook, jak i inne sieci społecznościowe mają tę opcję bezpieczeństwa.

W rzeczywistości, na Facebooku proces jest bardzo prosty do wykonania, aby włączyć lub wyłączyć blokadę weryfikacji dwuetapowej; i każdy, kto potrzebuje większego bezpieczeństwa, może to zrobić; Z tego powodu w przypadku Instagrama nie możemy oczekiwać, że proces ochrony Twojego konta będzie utrudniony.

Co więcej, nawet w celu ochrony Microsoft w ten sposób, kroki, które należy wykonać, są proste i szybkie. Aby to zrobić na Instagramie, zastosujemy następujące zasady.

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to zalogować się tak jak regularnie w aplikacji, jest to konieczne i wygodniejsze dla Ciebie z telefonu komórkowego. Wtedy musisz Przejdź do ustawień’, wskażesz palcem opcję „Bezpieczeństwo”, a na końcu „Uwierzytelnianie w dwóch krokach”.

Następna jest wybierz jedną z dwóch metod lub opcji uwierzytelniania które oferują, wiadomości tekstowe lub aplikację uwierzytelniającą, i postępuj zgodnie z odpowiednimi krokami, które wskazują. Jest to bardzo proste, a także Twoje konto powinno być w ten sposób chronione.

Jaki jest inny sposób i dlaczego powinienem chronić swoje konto?

Istnieje kilka sposobów ochrony konta w tej sieci społecznościowej, można to zrobić nie tylko za pomocą weryfikacji dwuetapowej. W rzeczywistości, jest to uważane za jedno z najbardziej skutecznych, ale to nie znaczy, że jest to opcja, którą powinieneś wybrać.

Cokolwiek powinieneś spróbować chronić swoje konto na Instagramie to wiedzieć, gdzie umieszczasz informacje o dochodach. Bez tego, zaufaj mi, z pewnością Twoje konto będzie łatwo narażone na ataki.

Atakujący mogą manifestować się na różne sposoby, ale najczęściej jest to poprzez „phishing”, więc powinieneś nauczyć się zapobiegać wszystkim rodzajom phishingu za wszelką cenę.

Istnieje również inny sposób, w jaki możesz zostać skrzywdzony przez kradzież uwierzytelnienia, a są to różne sposoby, które pozwalają na to technologia i różne poziomy istniejących hakerów, jest po prostu niesamowity.

To mamy na myśli kiedy ktoś włamał się do naszej sieci bezprzewodowej internet, WiFi; bycie ofiarami kradzieży z tym połączeniem przez każdego, kto ma dostęp do tej sieci, i musisz uważać, aby wiedzieć, kto może ukraść twój internet WiFi, ponieważ jest to bardzo słaby punkt naszej prywatności.

Kto może obsługiwać dwuetapowe uwierzytelnianie serwisu społecznościowego Instagram?

Właściwie odpowiedź na to pytanie jest kwestią względną każdy może służyć temu rodzajowi bezpieczeństwa pracownika na konto, ale jeśli informacje, które w nim posiadasz, nie są ważne lub równie ważne w przypadku ich utraty, nie powinieneś martwić się o skorzystanie z tego procesu.

chroń moje konto za pomocą uwierzytelniania na Instagramie

Dla użytkowników, którym ten rodzaj zabezpieczenia jest najbardziej zalecany, są to ci, którzy są zweryfikowani jako oficjalni, dodatkowo należy również ubiegać się o profile Reprezentują uznaną instytucję lub firmę z niezwykle ważnymi informacjami.

Co do reszty, ta usługa oferowana przez sieć społecznościową jest dostępna dla każdego użytkownika, który chce je zachować odpowiednie dane lub informacjei nie chcesz przechodzić przez kłopoty związane z utratą lub kradzieżą.

Ale jeśli używasz swojego konta na Instagramie tylko do przeglądania publikacji innych i wiesz, że nie masz tam więcej informacji, Nie uważamy, że to doskonałe uwierzytelnienie jest konieczne.