Skip to content

Jak aktywować sekcję ulubionych kontaktów w Facebook Messenger i jak ją ukryć krok po kroku

27 de luty de 2022

Facebook Messenger i WhatsApp to najczęściej używane aplikacje do przesyłania wiadomości na świecie. Ironia tego tematu polega na tym, że obaj należą do Facebooka, ponieważ Messenger jest czatem sieci społecznościowej i jedna z najczęściej pobieranych aplikacji z Play Store i App Store, tak wielu użytkowników zastanawia się, jak aktywować sekcję ulubionych kontaktów w Facebook Messengerze?

Są korzyści, które są dostarczane z aplikacjami jak Facebook Messenger dla urządzeń mobilnych Android i iPhone i jest to możliwość przeglądania wiadomości bez otwierania czatu, nawet nie będziesz korzystać z aplikacji, coś super, super!

Jednocześnie umożliwia wykonywanie działań, takich jak możliwość dezaktywacji lub usunięcia powiadomień. nie trzeba odinstalowywać ani usuwać aplikacja Facebook Messenger jest bardzo łatwa do zrobienia.

Aplikacja nas oferuje ogromną różnorodność opcji i funkcje, które mogą pomóc nam ulepszyć nasze ogólne wrażenia z korzystania z niego, więc w tym artykule pokażemy Ci dokładnie, jak to zrobić.

Więc możesz poznać kroki, aby wiedzieć jak aktywować sekcję ulubionych kontaktów na Facebook Messengerze. Przeczytaj poniższy artykuł i dowiedz się, jak najlepiej wykorzystać tę aplikację.

Zanim przejdziesz dalej, jeśli nie masz najnowszej wersji Facebook Messenger, zapraszamy do pobrania jej na platformie Sklep Play, ponieważ przynosi wielkie zmiany i innowacje ważne.

Jak dodać do sekcji ulubionych w Messengerze

W celu dodaj sekcję ulubionych w naszej aplikacji Musimy tylko wykonać następujące proste kroki, które są bardzo krótkie i łatwe do wykonania:

 • Pierwszą rzeczą, którą zrobimy, jest otwórz aplikację Facebook Messenger.
 • Teraz chodźmy do sekcja ludzi a następnie do „Dodaj osoby”
 • Musisz kliknąć znak + aby móc dodać osobę do ulubionych i to wszystko.

Jak ukryć sekcję ulubionych Facebook Messenger

Jeśli chcesz szybko ukryć sekcję ulubionych w swojej aplikacji Facebook Messenger, zdecydowanie powinieneś wykonać następujące czynności:

 • Jak wiadomo, musimy najpierw uzyskaj dostęp do aplikacji Facebook Messengera.
 • W sekcji ulubionych wystarczy nacisnąć dany kontakt i pozostawić wciśnięty przez chwilę, aby móc wyświetlić listę różnych opcji.
 • Kiedy już mamy listę wystarczy tylko nacisnąć opcja, w której jest napisane „Ukryj wszystko”.
 • Następnie widzimy w wyskakującym okienku, które mówi „To tylko tymczasowe.”
 • Teraz do skończenia, To, co powinieneś tutaj zrobić, to nacisnąć tam, gdzie jest napisane chowaj się i to wszystko.

W ten sposób możemy się uczyć jak włączyć sekcje w Messengerze A przede wszystkim, jak aktywować ulubione w Messengerze, jak zobaczysz, aktywacja lub ukrycie ulubionych w komunikatorze najpopularniejszej sieci społecznościowej na świecie nie jest zbyt skomplikowane.

facebook messenger ikona białe tło

Jak stworzyć bańkę czatu w Facebook Messengerze

Jako bonus dla naszych lojalnych użytkowników, chcemy pozostawić Ci jedną z opcji, o którą prosiłeś najczęściej i którą chcemy przedstawić w tym poście.

Teraz dla możliwość stworzenia bańki czatu Z osobą z Facebook Messengera wystarczy wykonać poniższe kroki, a za kilka sekund je ukryjemy:

 • Aby zacząć, musimy zlokalizować się w naszym aplikacja komunikatora na Facebooku i ustaw się w głównej sekcji aplikacji.
 • Kontynuując przechodzimy do sekcji aktywów i znaleźliśmy kontakt z kim chcemy rozmawiać bez konieczności otwierania aplikacji.
 • teraz tylko musimy odejść wciśnięty i otworzą się opcje.
 • Następnie zlokalizujemy opcję „Otwórz dymek czatu” i gotowy.

Bąbelek czatu zostanie automatycznie aktywowany na pulpicie Twojego smartfona, jest to bardzo proste i szybkie i bardzo przydatne, gdy chcemy zaoszczędzić czas podczas rozmów w tej aplikacji.

Dzięki tym wszystkim opcjom możesz opanuj zaawansowane opcje z Facebook Messengera. Ale jeśli z jakiegoś powodu nie chcesz dalej korzystać z tej aplikacji, możesz odinstalować Facebook Messenger w prosty, szybki i bezpieczny sposób, co nie zajmie dużo czasu.

dołącz do naszego kanału telegram